Kategorie części
baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Kuchenka Rodzaj urządzenia

Części do kuchenek Whirlpool

Części do kuchenki Whirlpool można wymieniać na nowe, dlatego w przypadku jakiejkolwiek usterki pierwszym krokiem będzie znalezienie odpowiednich, kompatybilnych z Twoim modelem urządzenia części zamiennych. To, czy kuchenka działa prawidłowo jest uzależnione od sprawnej pracy każdego z jej podzespołów. Niektóre awarie mogą skutecznie uniemożliwić korzystanie z urządzenia i wyłączyć je z użytku na długi czas. Samodzielna diagnoza oraz naprawa awarii wcale nie musi być jednak trudna. Części do kuchenki Whirlpool znajdziesz w North – zarówno oryginalne jak i fabryczne zamienniki dobrej jakości. Nasza stale powiększająca się baza oferuje Ci wszystko to, czego potrzebujesz do przedłużenia życia Twojego sprzętu domowego. Jeśli chcesz się dowiedzieć jak samodzielnie dokonać naprawy lub wymiany poszczególnych wadliwych części, odwiedź nasz kanał na YouTube, gdzie znajdziesz listę filmików instruktażowych.

strzałka rozwinięcia opisu
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(20)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(22)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(27)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(6)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(8)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(9)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(10)
chwileczkę Chwileczkę..
Określ swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wpisz oznaczenie modelu

Które części do kuchenki Whirlpool mogą częściej ulegać usterkom?

Kuchenki należą do urządzeń mało podatnych na awarie, jednak gdy do nich dochodzi, mogą być przyczyną poważnych i nieprzyjemnych problemów. Każdą usterkę należy usunąć możliwie najszybciej, aby nie przerodziła się w inną, często poważniejszą awarię. Które części do kuchenki Whirlpool są najbardziej podatne na uszkodzenia?

Jedną z części kuchenki Whirlpool, która może często ulegać uszkodzeniu jest iskrownik. Jest on częścią, która „podaje” iskrę w kuchence gazowej. Jeśli iskrownik będzie zbyt brudny lub zalany, palnik nie będzie się zapalał. Jeśli to nie on jest problem, powinieneś także sprawdzić generator iskrownika. Otrzymuje komunikaty o wygenerowaniu iskry z modułu i przekazuje je do palników. Jeśli generator jest uszkodzony tylko częściowo, prawdopodobnie zauważysz to dość łatwo, ponieważ będziesz mieć problemy z pracą połowy palników. Innym możliwym uszkodzeniem jest zatkana dysza. Zatkane dysze są niebezpieczne, ponieważ mogą uniemożliwić prawidłowe wydobywanie się gazu. Powoduje to nierówne, nieregularne płomienie lub przypalanie garnków. Jedną z najczęstszych awarii tego urządzenia jest problem z utrzymaniem płomienia. Zwykle oznacza to wadliwą termoparę. W kuchence znajdują się cztery termopary, tyle, ile jest palników. Urządzenia te rzadko ulegają poważnym i nieoczekiwanym usterkom, a większość z nich można rozwiązać w prosty sposób i zrobić to samodzielnie. Jeśli zauważysz, że Twoje urządzenie nie działa prawidłowo, w ofercie North znajdziesz nowe części do kuchenki Whirlpool.

Brak gazu w kuchence

Zawsze używamy sprzętu dopóki działa. W momencie awarii nie musimy panikować. Sprawdź, czy sam podejmiesz się wyzwania i naprawisz sprzęt. Samodzielna naprawa nie musi być trudna, z nami poradzisz sobie bez problemu. Podpowiadamy także, jak utrzymać sprzęt w czystości i cieszyć się jego długim użytkowaniem. Duże AGD, jak i małe nie ma przed nami tajemnic, stale doszkalamy się, aby służyć fachową wiedzą dla klientów.

Zobacz rozwiązanie
Brak gazu w kuchence
scroll top