Kategorie części

Teka części zamienne

Poniżej zestawiono części oryginalne, jak i fabryczne odpowiedniki dla sprzętów marki Teka. Używając filtrów szybciej wyszukasz pożądaną część. Pamiętaj, że najszybsza droga do znalezienia właściwej części to wpisanie modelu w wyszukiwarkę. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Kiedy będziesz miał wątpliwości jak wymienić daną część w swoim sprzęcie, wejdź na nasz kanał YouTube, gdzie pokazujemy jak wymieniać i naprawiać części w prosty sposób.

strzałka rozwinięcia opisu

Części zamienne Teka i nie tylko - co firma ma wspólnego ze sportem i sztuką?

Jeśli znalazłeś już nowe części zamienne Teka, warto dowiedzieć się kilku ciekawych faktów, które mogą rozbudzić nawet większą sympatię do marki. Może sponsorowała ona Twoje ulubione drużyny?

Grupa Teka jest sponsorem pierwszej hiszpańskiej drużyny piłkarskiej z reklamami na swoich strojach - Racing de Santander. Oprócz tego, Teka sponsorowała również Real Madryt przez osiem długich lat, w czasie których drużyna wygrała między innymi dwie Ligi Mistrzów UEFA. Firma wspiera także drużynę piłki ręcznej CD Cantabria, a także Teka Suzuki Motocross Team. W 2014 roku, Teka powróciła do sponsorowania Real Madryt, podpisując umowę na kolejne trzy sezony.

Sport to jednak nie wszystko. Teka jest także sponsorem w jednym z głównych muzeów sztuki nowoczesnej w Ameryce Łacińskiej, a w 2019 i 2020 roku sponsorowała również różne wystawy, autorstwa artystów takich jak Sergio De Loof czy Alberto Greco. Od 2019 roku Teka jest głównym sponsorem Europejskiego Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Barcelonie.
Teka - części zamienne oryginalne oraz ich odpowiedniki - znajdziesz wśród szerokiej oferty North.

gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(86)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(76)
21104
Wyślemy jutro
outlet Outlet już od 14800
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(24)
10218
Wyślemy dziś
chwileczkę Chwileczkę..
Określ swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz rodzaj urządzenia
Może Cię zainteresować

Teka - części zamienne i trochę historii

Teka części zamienneProducent Teka istnieje na rynku sprzedaży urządzeń AGD już od 1924 r. Pierwsze fabryki zostały założone w Niemczech. Zaczęto od zlewozmywaków oraz piekarników, a z czasem zajęto się nie tylko wyposażeniem kuchni, ale i również łazienki. To jednak nie wszystko, ponieważ firma zajmuje się również produkcją pojemników przemysłowych, co wyróżnia ją wśród innych tego typu działalności produkcyjnych. Teka - części zamienne oryginalne oraz ich odpowiedniki - znajdziesz na liście oferowanych przez nas produktów.

W latach 60. podjęto ważny dla producenta krok - rozpoczęto eksport urządzeń. Kolejne oddziały firmy Teka stopniowo pojawiały się w innych krajach. Dzięki zdobytemu doświadczeniu, które zostało wzbogacane przez prawie 90 lat, producent, dzięki prowadzeniu działalności na wszystkich 5-ciu kontynentach, stał się osiągalny prawie dla wszystkich. Rozwój przyniósł również rozwinięcie oferty. Na linie produkcyjne trafiły urządzenia takie jak okapy. Na początku lat 90. powstały pierwsze pochłaniacze powietrza, które miały na celu wprowadzenie do pomieszczenia kuchennego urządzenia, które będzie atrakcyjnym elementem wystroju wnętrza.

Dziś, Teka jest producentem dbającym zarówno o technologię, jak i o bardzo ważny w tych czasach design urządzeń. Oferta zawiera urządzenia takie jak: piekarniki, kuchenki mikrofalowe, okapy, zmywarki, chłodziarko- zamrażarki, płyty kuchenne oraz termostaty, baterie kuchenne, zestawy łazienkowe, zlewozmywaki oraz wiele innych akcesoriów. Wśród najpopularniejszych modeli, w naszej ofercie znajdziesz części zamienne Teka do piekarników HA-845 oraz VR01. W Polsce Teka pojawiła się w 1994 roku wprowadzając nową jakość, dzięki obszernej ofercie urządzeń kuchennych oraz elementów jej zabudowy. Jeśli potrzebne Ci nowe części zamienne Teka - sklep North oferuje bogatą listę elementów idealnych do Twojego urządzenia. Aby przedłużyć życie swojego urządzenia Teka, części zamienne powinny być kompatybilne z modelem, który posiadasz.

Gorąca pralka podczas prania

Nie wyrzucajmy sprzętu AGD od razu, jak tylko odmówi nam posłuszeństwa. Odpowiednie rozpoznanie usterki to połowa sukcesu do naprawy sprzętu. Pokazujemy, jakich narzędzi użyć i na co zwrócić uwagę podczas usuwania awarii. Dodatkowo staramy się dawać wskazówki, jak dbać o urządzenie, aby slużyło jak najdłużej i bezawaryjnie. Stale podnosimy nasze umiejętności, aby dzielić się z Wami wiedzą.

Zobacz rozwiązanie
Gorąca pralka podczas prania
scroll top