baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Okap Rodzaj urządzenia

Teka części do okapów

(102 produktów)

Poniżej znajdziesz oryginalne i zamienne części do okapów marki Teka. Wspomóż się filtrem na stronie, a szybciej odnajdziesz szukaną część. Wpisz model swojego sprzętu w wyszukiwarkę, by mieć pewność doboru części. Okap jest na tyle nieskomplikowanym sprzętem, że znalezienie tabliczki znamionowej powinno być proste, jednak przypominamy, że jest to bok obudowy okapu. Dostępna lista części pomoże Ci zidentyfikować szukaną przez Ciebie część. Już nie musisz się martwić, że nie poradzisz sobie ze swoim zepsutym sprzętem. Nasz kanał na YouTube pomoże Ci w naprawie i montażu różnych części dla sprzętu AGD. Chcesz przedłużyć żywotność swojego urządzenia? Skorzystaj z naszego bogatego asortymentu na środki pielęgnacyjne do sprzętów AGD.

Dostępność
Powiązane linki:
Żarówka halogenowa do okapu Teka 40458709
Lampa halogenowa do okapu Teka 61836047
Kompletny wentylator do okapu Teka 81460063
Kompletna lampa do okapu Teka 81483058
8990
Wyślemy we wtorek
11500
Wyślemy we wtorek
Żarówka LED do okapu Teka 81483104
12100
Wyślemy we wtorek
11500
Wyślemy we wtorek
Osłona żarówki do okapu Teka 81460106
Chwileczkę... Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wpisz oznaczenie modelu
Może Cię zainteresować

Wentylator w okapie nie działa

Popsute urządzenie wcale nie oznacza, że musimy go wyrzucić. Wystarczy właściwa diagnoza usterki i dobór części zamiennych. Pomagamy w uporaniu się z problemem awarii. Podpowiadamy także, jak dbać o sprzęty AGD, tak aby cieszyć się ich jak najdłuższym użytkowaniem. Ciągle doszkalamy się, aby przekazywać tylko fachową wiedzę naszym klientom.

Zobacz rozwiązanie
Wentylator w okapie nie działa

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się