Części Krups

(2 825 części)

Poniżej prezentujemy oryginalne części jak i ich odpowiedniki dla sprzętów marki Krups. Żeby szybciej dobrać właściwą część, skorzystaj z filtrów, które znajdują się po lewej stronie. Żeby mieć pewność dobrania właściwej części - wpisz w wyszukiwarkę model sprzętu spisując go z tabliczki znamionowej. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Dla zagwarantowania bezpiecznej wymiany zepsutej części w Twoim urządzeniu, stworzyliśmy szereg filmików instruktażowych na kanale YouTube.

Dostępność

Historia marki Krups

Historia firmy Krups rozpoczęła się w roku 1846 w kuźni. W umieszczonym w Wald, małej miejscowości w północnej Westfalii, zakładzie pracował Robert Krups, bratanek właściciela. 20 lat później firma przeniosła się do Solingen, gdzie stanowisko kierownika objął Krups.
Pod jego kierownictwem mały zakład szybko przeistoczył się w dużą firmę, przodującą na niemieckim rynku wag. Do niedawna jeszcze produkowano doskonałe, niemieckie wagi Krups Ideal. W roku 1956 firma Krups wprowadziła do sprzedaży swój pierwszy elektryczny młynek do kawy.

Historia marki Krups

Produkt okazał się strzałem w dziesiątkę - już w pierwszym roku produkcji sprzedano ponad milion sztuk. Wraz ze zmianami gospodarczymi w powojennych Niemczech zmieniały się także polityka oraz założenia ekonomiczne firmy. Elastyczne oraz przemyślane zmiany zaowocowały ciągłym, stabilnym wzrostem. W roku 1991 Krups podjął współpracę z firmą Nestle. Dzięki temu powstał pierwszy ekspres na kapsułki z kawą. Modele Nespresso do tej pory osiągają doskonałe wyniki sprzedaży.
W roku 2001 firma Krups dołączyła do światowego lidera w produkcji drobnego sprzętu AGD - Groupe SEB. W grupie tej znaleźć można same gwiazdy rynku AGD, między innymi takie marki jak Tefal czy Rowenta. 

 Części Krups
 Części Krups
4290
Wyślemy pojutrze!
 Części Krups
 Części Krups
6990
Wyślemy pojutrze!
 Części Krups
3490
Wyślemy pojutrze!
 Części Krups
2990
Wyślemy pojutrze!
 Części Krups
 Części Krups
 Części Krups
9990
Wyślemy pojutrze!
 Części Krups
4290
Wyślemy pojutrze!
 Części Krups
 Części Krups
 Części Krups
 Części Krups
4990
Wyślemy we wtorek
 Części Krups
1790
Wyślemy pojutrze!
 Części Krups
 Części Krups
 Części Krups
2290
Wyślemy we wtorek
 Części Krups
4290
Wyślemy pojutrze!
 Części Krups
Chwileczkę... Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz rodzaj urządzenia
Promowane produkty

Profesjonalne podejście Krups do ekspresów do kawy

Krups

Urządzenia marki Krups przeznaczone są wyłącznie do zastosowania domowego – zaprojektowane zostały w celu zaspokojenia potrzeb kulinarnych pojedynczej rodziny i z tym zadaniem radzą sobie doskonale. Wykorzystanie ekspresów, blenderów czy frytkownic tego producenta do celów profesjonalnych (mała lub duża gastronomia) powoduje natychmiastową utratę gwarancji. Producent nie bez powodu przyjmuje taką politykę. Urządzenia te są ściśle wyspecjalizowane i przystosowane do użytku domowego. Ekspresy wyspecjalizowano, implementując ciekawe rozwiązania technologiczne.

Dwustopniowy system spieniania mleka pozwala na przygotowanie perfekcyjnej mlecznej pianki. System najpierw podgrzewa mleko do odpowiedniej temperatury, by dopiero w drugim etapie rozpocząć spienianie. Spieniacz zabezpieczono także systemem automatycznego czyszczenia dyszy każdorazowo po przygotowaniu napoju z wykorzystaniem mleka. Młynek pozwala na wykorzystanie zarówno kawy zmielonej, jak i całych ziaren. Jest jednak pewne ograniczenie: producent zabrania używania tłustych, skarmelizowanych lub aromatyzowanych ziaren. Kawa tego typu uniemożliwia poprawną pracę młynka. Ekspresy Krups wykorzystują także system filtracji Claris Aqua. Wykorzystanie filtrów Claris pozwala na uzyskanie idealnie czystej wody, a przez to doskonałego smaku kawy. Sprzedawany jako osobne akcesorium kompaktowy spieniacz XL2000 pozwala na spersonalizowanie spieniania mleka dzięki trzem osobnym programom pracy.

Zamrażarka chłodzi, ale chłodziarka nie

Popsute urządzenie wcale nie oznacza, że musimy go wyrzucić. Ratunkiem może być właściwa diagnoza problemu i odpowiedni dobór nowej części zamiennej. Pokazujemy, że samodzielna naprawa może być bardzo prosta w wykonaniu. Przekazujemy także istotną wiedzę dotyczącą uzytkowania i dbania o sprzęt AGD. Żaden sprzęt AGD nie ma już przed nami tajemnic.

Zobacz rozwiązanie
Zamrażarka chłodzi, ale chłodziarka nie

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się