Kategorie części

Części oryginalne AGD ARDO

Przedstawiamy oryginalne i zamienne części do urządzeń marki Ardo. Skorzystaj z filtrów, które znajdują się po lewej stronie by szybciej odnależć odpowiednią część. Podaj swój model sprzętu i wpisz w pole wyszukiwarki. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Na naszym kanale YouTube znajdziesz filmiki instruktażowe pokazujące jak w łatwy sposób można wymieniać części w sprzętach AGD.

strzałka rozwinięcia opisu
Dostępność

Historia marki Ardo

Historia firmy Ardo sięga lat 30. XX wieku, kiedy to Aristide Merloni rozpoczął produkcję wag mechanicznych. Rozwój doprowadził do stworzenia w roku 1968 odrębnej firmy AR.DO (Arredamento Domestico, wł. wyposażenie domu).

Historia marki Ardo

Stworzona przez najstarszego syna rodziny Merloni firma skupiała się początkowo wyłącznie na produkcji pralek, a w 1974 roku mieszcząca się w Fabiano fabryka o nazwie Santa Maria stała się jej głównym zakładem produkcyjnym. Rok 1982 przyniósł ze sobą wiele zmian – połączenie firm ICEM oraz AR.DO stworzyło grupę A.Merloni. Rozpoczęcie współpracy z firmami spoza grupy Merloni przyniosło ze sobą także wiele nowych możliwości. Ciągle jednak w głównej sferze zainteresowań firmy pozostają elektryczne urządzenia AGD. Dwa lata później fabryka rozpoczynała produkcję nowych urządzeń: chłodziarkozamrażarek, zamrażarek, zmywarek oraz suszarek bębnowych.

Na chwilę obecną marka posiada Certyfikat Systemu Jakości. Spółka opracowała jednak swój własny System Kontroli Jakości, skupiający się na satysfakcji klienta oraz ochronie środowiska. Wyznacznikami do opracowania nowych metod kontroli jakości były przepisy ISO 9000:2000 oraz ISO 14000:1997. Wraz z otrzymanym ISO 9000:1994 oraz ISO14001 stanowią obecnie podstawę organizacji produkcji w firmie ARDO. Za kontrolę jakości odpowiedzialny jest osobny dział, stworzony w 1983 roku specjalnie na potrzeby rozwinięcia strategii firmy, czyli ukierunkowania priorytetów na potrzeby klienta. Każde urządzenie powstaje dzięki determinacji oraz pasji twórcy firmy, Dr. Antonio.

gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(61)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(3)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(24)
chwileczkę Chwileczkę..
Określ swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz rodzaj urządzenia
Może Cię zainteresować

Wydajne i ekologiczne systemy Ardo

Ardo

Technologie stosowane w urządzeniach marki Ardo wiążą się głównie z ekologią, wydajnością oraz łatwością obsługi. Spośród najbardziej interesujących wymienić można stosowany w pralkach system Janus, umożliwiający pełną kontrolę nad każdym z podzespołów urządzenia. Ułatwia to kontrolę stanu technicznego, diagnozowanie uszkodzeń i obsługę serwisową pralki. Pralki Ardo korzystają także z systemu LBS. Dzięki tej technologii ubrania rozkładane są w bębnie równomiernie, a drgania urządzenia podczas pracy ograniczone zostają do minimum. W połączeniu z bębnami wykonanymi z ecocarbonu, gwarantującymi dalsze wyciszenie pracy urządzenia oraz wyeliminowanie drgań podczas pracy, pralki Ardo stają się urządzeniami cichymi oraz niezawodnymi. Kolejnym z interesujących rozwiązań technologicznych jest stosowany w zmywarkach system Acquasafe. Jest to wielopoziomowe zabezpieczenie przed zalaniem. System ten zabezpiecza urządzenie zarówno podczas zmywania naczyń, jak i wtedy, gdy urządzenie jest wyłączone.

Lodówki tego producenta wykorzystują natomiast technologię "Digital Easy Control". System ten odpowiedzialny jest za kontrolę za pomocą elektronicznego termostatu warunków panujących w komorze urządzenia. Dzięki temu temperatura w lodówce jest zawsze utrzymywana na ustalonym poziomie. Chłodziarko – zamrażarki Ardo korzystają także z technologii "Antibacterial System Ag+". Za pomocą specjalnej powłoki składającej się z jonizowanego srebra wewnątrz komory utrzymywane jest pełne bezpieczeństwo mikrobiologiczne. Powłoka zatrzymuje rozwój szkodliwych bakterii, wirusów i grzybów. Dzięki temu żywność dłużej utrzymuje świeżość, a wnętrze lodówki łatwiej utrzymać w czystości.

Gorąca pralka podczas prania

Nie panikujmy, jak sprzęt AGD w naszym domu przestanie działać. Zrozumienie pochodzenia usterki ułatwi naprawę. Pokażemy Ci, jak samodzielnie wykonywać drobne naprawy. Informujemy was także o tym, jak najlepiej dbać o urządzenia. Wychodząc naprzeciw naszym klientom nieustannie pogłębiamy naszą wiedzę odnośnie urządzeń AGD.

Zobacz rozwiązanie
Gorąca pralka podczas prania
scroll top