Kategorie części

Części Domena

(559 produktów)

Przedstawiamy oryginalne i zamienne części do urządzeń marki Domena. Zastosowanie filtrów z lewej strony pozwoli na szybszy wynik wyszukiwania części. Zidentyfikuj swój model sprzętu i wpisz w pole wyszukiwania. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Zajrzyj na nasz kanał YouTube i zobacz jak łatwo można wymieniać części w sprzętach AGD.

strzałka rozwinięcia opisu
Dostępność
 do żelazka Domena 500412690
239 099
Wyślemy dziś
Termostat do żelazka Domena 500411711
Termostat do żelazka Domena 500414773
Kolba do ekspresu Domena 500580236
Przełącznik do żelazka Domena 500474037
Filtr 500170211 do odkurzacza Domena
chwileczkę Chwileczkę..
Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz rodzaj urządzenia
Może Cię zainteresować

Wiele osób nie słyszało jeszcze o tym producencie, ponieważ jest on znany głównie w środowisku specjalistycznym. Rodzinna firma Domena pojawiła się 30 lat temu w Wielkiej Brytanii. Zajmuje się sprzedażą pras parowych, żelazek oraz wszelkich akcesoriów do tej kategorii urządzeń. Firma pojawiła się na rynku agd, aby ułatwić życie użytkownikom zarówno w warunkach zawodowych jak i domowych. Oprócz sprzedaży Domena zajmuje się serwisowaniem urządzeń. To producent skierowany do profesjonalistów oraz użytkowników, którzy wymagają od żelazka trochę więcej niż podstawowa czynność rozgrzania stopy żelazka . Tym, co wyróżnia tę firmę jest system, który wprowadziła do swych urządzeń. Informują m. in. o tym, że należy wymienić wkład odpowiadający za twardość wody. Nowa generacja tego typu sprzętu jest stale ulepszana i popularyzowana na rynku światowym. Sprawdź i wymień z nami części do pras parowych oraz żelazek firmy Domena. Posiadamy części zamienne, filtry, cartridge, zbiorniki wodne oraz przewody.

Brak gazu w kuchence

Zepsute urządzenie wcale nie musi okazać się aż takim problemem jak nam się wydaje. Zrozumienie zasady działania sprzętu to podstawa do wykonania wielu napraw. Pomagamy w uporaniu się z drobnymi awariami. Przekazujemy Wam również przydatną wiedzę na temat dbania o sprzęt AGD. Stale pogłębiamy naszą wiedzę, aby móc pomagać wam jeszcze więcej.

Zobacz rozwiązanie
Brak gazu w kuchence
cookie icon

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się
scroll top