Części AEG

(15 089 produktów)

Przedstawiamy oryginalne i zamienne części do urządzeń marki AEG. Żeby szybciej dobrać właściwą część, skorzystaj z filtrów, które znajdują się po lewej stronie. Żeby mieć pewność dobrania właściwej części - wpisz w wyszukiwarkę model sprzętu spisując go z tabliczki znamionowej. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Kiedy będziesz miał wątpliwości jak wymienić daną część w swoim sprzęcie, wejdź na nasz kanał YouTube, gdzie pokazujemy jak wymieniać i naprawiać części w prosty sposób.

Dostępność

Unikalność zawsze z AEG

Historia niemieckiego koncernu AEG rozpoczęła się w roku 1897, kiedy to Emil Rathenau założył przedsiębiorstwo Allgemeine Elektrizitäts-Gesellschaft.

Od samego początku firma skupiała się na innowacyjnych technologiach oraz unikatowym wzornictwie. Współpraca ze znanymi projektantami i architektami, między innymi Alfredem Messelem, owocowała nie tylko doskonale zaprojektowanymi biurami, ale przede wszystkim wyjątkowymi projektami urządzeń.

Unikalność zawsze z AEG

W roku 1907 do zespołu architektów dołączył profesor Peter Behrens. Jako wizjoner z natury, Behrens został konsultantem artystycznym AEG. Dzięki jego pomysłom firma wdrożyła kompletnie niebywałą filozofię polegającą na nadawaniu przedmiotom codziennego użytku artystycznych form. Behrens do tej pory uważany jest za ojca nowoczesnego wzornictwa. Jego pierwszymi innowacjami były całkiem nowe kształty zegarów ściennych, czajników i wentylatorów.

W roku 1910 firma wybudowała Fabrykę Turbin AEG, w której Behrens znalazł możliwości wprowadzenia na rynek swoich projektów. W 1914 roku Behrensa zastąpili Jean Krämer, Wilhelm Kreis i Hans Kreb. Zlecono im konsultacje wewnętrzne. Niecałe 40 lat później, w roku 1953, powstało pierwsze biuro projektowe AEG we Farnkfurcie. Kontynuacja filozofii profesora Behrensa znalazła także swoje ujście we flagowym produkcie firmy - pralce Lavamat z roku 1958. Lata 80. oraz związana z nimi moda na energooszczędność i ekologiczność były powodem powstania rewolucyjnego systemu ÖKO. Wprowadzone w 2010 roku produkty z serii Neue Kollektion zdobyły dziewięć nagród International Forum.

6990 3990
Wyślemy dziś
chwileczkę Chwileczkę..
Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz rodzaj urządzenia
Może Cię zainteresować

Nowoczesne systemy stosowane w urządzeniach AEG

AEG

Urządzenia marki AEG znane są ze swojej wydajności oraz energooszczędności. Kolejną innowacyjną technologią mającą na celu zwiększenie ekonomiczności urządzenia jest system OptiSense. Stosowany w pralkach oraz pralko – suszarkach, system ten pozwala na maksymalne zoptymalizowanie poboru energii elektrycznej oraz wody przez urządzenie. Rozmieszczone wokół bębna czujniki dokładnie badają ciężar ładunku oraz mierzą długość każdego cyklu, odpowiednio dobierając poszczególne parametry.

Dodatkowo stosowana technologia bezszczotkowych silników ÖKOInverter zapewnia płynny ruch bębna, eliminując wszelkie przeciążenia i dodatkowo ograniczając zużycie energii. Z kolei w nowych zmywarkach marki AEG stosowane są w ramach technologii ProClean satelitarne ramiona spryskujące. Rozwiązanie takie pozwala strumieniom wody dotrzeć do każdego zakamarka komory, skutecznie czyszcząc nawet naczynia o nieregularnych kształtach. Zgodnie z głównym nurtem, zmywarki AEG wyposażone są także w technologię SensorLogic. System ten pozwala na wykrywanie wielkości załadunku i odpowiednie dopasowanie zużycia detergentu, wody oraz energii elektrycznej. Dodatkowo zmywarka samoistnie wyłącza się po zakończeniu zmywania, eliminując jakikolwiek pobór prądu. Z kolei płyty grzewcze AEG wykorzystują technologię OptiHeat. Trzystopniowe wskaźniki ciepła resztkowego pozwalają na wykorzystanie gorących jeszcze pól na dogrzanie lub utrzymanie temperatury potrawy. W chłodziarko zamrażarkach producent stosuje technologię MultiAir Flow. System ten jest wyjątkowo skuteczny przy przywracaniu zadanej temperatury na wszystkich poziomach komory po otwarciu drzwi lub rozmrożeniu.

Suszarka do prania buczy

Nie wyrzucajmy urządzenia AGD kiedy przestaje działać. Koniecznością będzie sprawdzenie przyczyny usterki. Pokazujemy, że drobne awarie nie wymagają wzywania fachowca. Mamy już szeroką bazę porad dotyczącą dbania o urządzenia, które każdy ma w swoim domu. Świat AGD nie ma przed nami tajemnic.

Zobacz rozwiązanie
Suszarka do prania buczy

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się