Kategorie części

Części AEG

Przedstawiamy oryginalne i zamienne części do urządzeń marki AEG. Żeby szybciej dobrać właściwą część, skorzystaj z filtrów, które znajdują się po lewej stronie. Żeby mieć pewność dobrania właściwej części - wpisz w wyszukiwarkę model sprzętu spisując go z tabliczki znamionowej. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Kiedy będziesz miał wątpliwości jak wymienić daną część w swoim sprzęcie, wejdź na nasz kanał YouTube, gdzie pokazujemy jak wymieniać i naprawiać części w prosty sposób.

strzałka rozwinięcia opisu
Dostępność

Unikalność zawsze z AEG

Historia niemieckiego koncernu AEG rozpoczęła się w roku 1897, kiedy to Emil Rathenau założył przedsiębiorstwo Allgemeine Elektrizitäts-Gesellschaft.

Od samego początku firma skupiała się na innowacyjnych technologiach oraz unikatowym wzornictwie. Współpraca ze znanymi projektantami i architektami, między innymi Alfredem Messelem, owocowała nie tylko doskonale zaprojektowanymi biurami, ale przede wszystkim wyjątkowymi projektami urządzeń.

Unikalność zawsze z AEG

W roku 1907 do zespołu architektów dołączył profesor Peter Behrens. Jako wizjoner z natury, Behrens został konsultantem artystycznym AEG. Dzięki jego pomysłom firma wdrożyła kompletnie niebywałą filozofię polegającą na nadawaniu przedmiotom codziennego użytku artystycznych form. Behrens do tej pory uważany jest za ojca nowoczesnego wzornictwa. Jego pierwszymi innowacjami były całkiem nowe kształty zegarów ściennych, czajników i wentylatorów.

W roku 1910 firma wybudowała Fabrykę Turbin AEG, w której Behrens znalazł możliwości wprowadzenia na rynek swoich projektów. W 1914 roku Behrensa zastąpili Jean Krämer, Wilhelm Kreis i Hans Kreb. Zlecono im konsultacje wewnętrzne. Niecałe 40 lat później, w roku 1953, powstało pierwsze biuro projektowe AEG we Farnkfurcie. Kontynuacja filozofii profesora Behrensa znalazła także swoje ujście we flagowym produkcie firmy - pralce Lavamat z roku 1958. Lata 80. oraz związana z nimi moda na energooszczędność i ekologiczność były powodem powstania rewolucyjnego systemu ÖKO. Wprowadzone w 2010 roku produkty z serii Neue Kollektion zdobyły dziewięć nagród International Forum.

Co wyróżnia części AGD AEG?

Po dziś dzień urządzenia i części AEG cieszą się ogromnym uznaniem wśród konsumentów. Nie tylko ze względu na nowoczesny design, ale również innowacyjne funkcje. Producent słynie przede wszystkim z produkcji lodówek, pralek, płyt indukcyjnych i suszarek. W swojej ofercie ma jednak również odkurzacze, okapy czy żelazka. W przypadku jakichkolwiek awarii sięgnij po dostępne w naszym sklepie części zamienne AEG, dzięki którym uda się w kilka chwil przywrócić sprzętom ich pełną sprawność!

gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(11)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(5)
6990
Wyślemy jutro
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(23)
chwileczkę Chwileczkę..
Określ swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz rodzaj urządzenia
Może Cię zainteresować

Nowoczesne systemy stosowane w urządzeniach AEG

AEG

Urządzenia marki AEG znane są ze swojej wydajności oraz energooszczędności. Jedną z innowacyjnych technologii mających na celu zwiększenie ekonomiczności urządzenia, jest system OptiSense. Ten stosowany w pralkach oraz pralko – suszarkach system ten pozwala na maksymalne zoptymalizowanie poboru energii elektrycznej oraz wody przez urządzenie. Rozmieszczone wokół bębna czujniki dokładnie badają ciężar ładunku oraz mierzą długość każdego cyklu, odpowiednio dobierając poszczególne parametry. Tak dobrane części AEG zapewniają zracjonalizowany pobór energii podczas codziennego użytkowania. Dodatkowo stosowana technologia bezszczotkowych silników ÖKOInverter (np. w modelu L7FBE48SP) gwarantuje płynny ruch bębna, eliminując wszelkie przeciążenia i dodatkowo ograniczając zużycie energii. 

Popularne modele i części AGD AEG

Z kolei w nowych zmywarkach marki AEG stosowane są w ramach technologii ProClean satelitarne ramiona spryskujące. Rozwiązanie takie pozwala strumieniom wody dotrzeć do każdego zakamarka komory, skutecznie czyszcząc nawet naczynia o nieregularnych kształtach. Zgodnie z głównym nurtem stosowania profesjonalnych części AGD AEG, zmywarki tej firmy wyposażone są także w technologię SensorLogic. System ten pozwala na wykrywanie wielkości załadunku i odpowiednie dopasowanie zużycia detergentu, wody oraz energii elektrycznej. Dodatkowo urządzenie samoistnie wyłącza się po zakończeniu zmywania, eliminując nadmierny pobór prądu. Płyty grzewcze dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości części AEG oferują technologię OptiHeat. Trzystopniowe wskaźniki ciepła resztkowego pozwalają na wykorzystanie gorących jeszcze pól na dogrzanie lub utrzymanie temperatury potrawy. W chłodziarko zamrażarkach producent stosuje technologię MultiAir Flow. System ten jest wyjątkowo skuteczny przy przywracaniu zadanej temperatury na wszystkich poziomach komory po otwarciu drzwi lub rozmrożeniu. Znajduje się w popularnych modelach S93820CMX2 czy RCB83724MX.

Oferta sklepu North zawiera zarówno części zamienne AEG, jak i oryginalne części AEG. Kiedy więc w sprzęcie dojdzie do usterki bądź awarii, wystarczy sprawdzić dokładne dane modelu na tabliczce znamionowej, a następnie zamówić odpowiedni element. Warto pamiętać również o regularnej konserwacji urządzeń, np. o przeprowadzaniu procesu odkamieniania. To na pewno przedłuży ich żywotność. Zadbaj o swój sprzęt i stosuj najwyżej jakości części AGD AEG.

Gorąca pralka podczas prania

Nie wyrzucajmy urządzenia AGD kiedy przestaje działać. Koniecznością będzie sprawdzenie przyczyny usterki. Pokazujemy, że drobne awarie nie wymagają wzywania fachowca. Mamy już szeroką bazę porad dotyczącą dbania o urządzenia, które każdy ma w swoim domu. Niezmiennie pogłębiamy naszą wiedzę, aby przekazywać wam istotne informacje.

Zobacz rozwiązanie
Gorąca pralka podczas prania
cookie icon

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

OK
scroll top