Przeszukiwanie bazy 12mln części
Trwa ładowanie strony...
pon. - pt.: 8-20 sob.: 8-16 Livechat pon. - pt.: 8-20 sob.: 8-16
22 349 93 99

Części DeLonghi

Części oryginalne AGD DeLonghi

Mówiąc o DeLonghi jednoznacznie nasuwa się widok nowoczesnego designu, wyjście z codziennej rutyny i poczucie komfortu w kuchni przy parzeniu kawy. DeLonghi jest firmą, która zaczęła swą pracę ok. 100 lat temu jako małe przedsiębiorstwo. Początkowo zajmowała się systemami grzewczymi. Ciężka praca i determinacja zaowocowały oficjalnym wprowadzeniem marki o tej nazwie na rynek w 1970 r. w kolejnych latach osiągając wiele sukcesów, tj. wprowadzenie przenośnych grzejników, klimatyzacji i wielu innych. DeLonghi zaczęło rozszerzać swe pole działanie na rynku na całym świecie, początkowo głównie w Ameryce oraz Europie dbając o stałą dywersyfikację.

Poprawna praca naszych ekspresów do kawy nie byłaby możliwa gdyby nie działały nam sprawnie młynki do kawy, nasze boilery, dzbanek lub pojemniki na wodę oraz zawory i uszczelki byłyby nieszczelne, pompa nie przenosiłaby wody, przepaliłyby się tak ważne grzałki i zaparzacze, bez których nasza kawa byłaby po prostu zimna, nasze mleko nie zostałoby spienione ani dostarczone prosto do kawy w odpowiedniej temperaturze, filtr do kawy nie działałby tak jak powinien. Pomocą w pielęgnacji ekspresów do kawy są odkamieniacze oraz tabletki czyszczące.

NORTH.pl posiada w swym katalogu szeroki asortyment części do wszelkiego rodzaju ekspresów firmy DeLonghi.

DeLonghi od 2001 roku kieruje również doskonale znaną na europejskim rynku AGD firmę Kenwood. Mimo wszystko obie nazwy są identyfikowane z różnym rodzajem sprzętu. DeLonghi widnieje m.in. jako lider w sprzedaży ekspresów do kawy, a Kenwood znany jest z przodowaniu w sprzedaży wielofunkcyjnych robotów kuchennych.

Znajdz swój numer modelu

Najczęściej zadawane pytania

Zgłoś błąd na stronie
X

Prosimy opisać oraz zaznaczyć gdzie występuje błąd.

Marker: Biały Niebieski

Opis: