Kategorie części

Części Foron

Poniżej zestawiono części oryginalne, jak i fabryczne odpowiedniki dla sprzętów marki Foron. Zastosowanie filtrów ułatwi Tobie znalezienie potrzebnej części. Wybierając model urządzenia sprawniej dopasujesz potrzebną część. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Kiedy będziesz miał wątpliwości jak wymienić daną część w swoim sprzęcie, wejdź na nasz kanał YouTube, gdzie pokazujemy jak wymieniać i naprawiać części w prosty sposób.

strzałka rozwinięcia opisu
Dostępność
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(147)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(27)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(64)
354
Wyślemy pojutrze
chwileczkę Chwileczkę..
Określ swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz rodzaj urządzenia
Może Cię zainteresować

Foron jest dzieckiem włoskiej marki Ardo, która od samego początku zajmowała się jedynie produkcją pralek. Połączyła swoją działalność z grupą A. Merloni. Siłą tej firmy jest dbałość o szczegóły na każdym etapie realizacji projektów oraz samej produkcji, czyli owoców powstałych z ciężkiej pracy wykwalifikowanych pracowników. Kooperacja Ardo przyniosła wprowadzenie produkcji nowych urządzeń takich jak: chłodziarko-zamrażarki, suszarki bębnowe oraz zmywarki. Osobami szczególnie zadowolonymi z działalności tej firmy są sami użytkownicy sprzętu, ponieważ produkty przez cały proces produkcji znajdują się pod okiem wykwalifikowanych pracowników. Stosują oni zaawansowane technologie oraz dopracowują swoje pralki i zmywarki z wielką precyzją. Włoski styl tej marki pokazuje zarówno fantazje w designie, jak i wytrzymałość materiałów, które są wykonane z ekologicznych tworzyw nadających się do recyklingu. Ardo w widoczny sposób dba o energooszczędność oraz niski pobór wody swoich urządzeń. Myśli również o głośności ich eksploatacji - czynności są wyciszone do minimum. Sprawia to, że praca naszego sprzętu domowego nie musi zakłócać wszystkich innych dźwięków dookoła, pozwalając nam na odprężenie. Firma posiada dodatkową zaletę. Posiada certyfikat ISO14001 gwarantujący prowadzenie wszelkich działań w najwyższych standardach ekologicznych oraz w całości pokrywa koszty gospodarowania odpadami, dzięki czemu nie musimy ponosić takich kosztów. W katalogu części AGD Ardo posiadamy części tego producenta do urządzeń takich jak: pralki, suszarki bębnowe oraz zmywarki.

Gorąca pralka podczas prania

Popsute urządzenie wcale nie oznacza, że musimy go wyrzucić. Wystarczy dobrze zdiagnozować przyczynę problemu. Wskazujemy, jak samodzielnie poradzić sobie z drobną awarią. Pokazujemy również najprostszą drogę do naprawy Twojego urządzenia. Żaden sprzęt AGD nie ma już przed nami tajemnic.

Zobacz rozwiązanie
Gorąca pralka podczas prania
scroll top