Części Braun - oryginalne i zamienne

(1 313 produktów)

Poniżej prezentujemy oryginalne części jak i ich odpowiedniki dla sprzętów marki Braun. Zastosowanie filtrów z lewej strony pozwoli na szybszy wynik wyszukiwania części. Zidentyfikuj swój model sprzętu i wpisz w pole wyszukiwania. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Kiedy będziesz miał wątpliwości jak wymienić daną część w swoim sprzęcie, wejdź na nasz kanał YouTube, gdzie pokazujemy jak wymieniać i naprawiać części w prosty sposób.

Dostępność

Historia marki Braun

Firma Braun założona została w roku 1921 we Frankfurcie nad Menem przez Maxa Brauna. Pierwszym produktem firmy była taśma przemysłowa, intensywnie wykorzystywana w fabrykach. Po niej przyszedł czas na radioodbiorniki.

W roku 1930 powstało używane do dnia dzisiejszego logo firmy. Na koncie wynalazków Maxa Brauna można znaleźć między innymi pierwsze na świecie połączenie radioodbiornika z odtwarzaczem muzycznym. W roku 1940 firma wyprodukowała pierwszą modułową golarkę.

Historia marki Braun

W 1956 roku natomiast powstał pierwszy odtwarzacz muzyczny wykonany z plastiku, nazywany żartobliwie "trumną Królewny Śnieżki". Dwa lata później na rynek wszedł robot kuchenny marki Braun, charakteryzujący się praktycznie niezniszczalnym silnikiem. W roku 1984 Braun wyprodukował ekspres do kawy z podwójnym cylindrem. Firma skupia się na produkcji drobnych urządzeń AGD, związanych głównie z pielęgnacją: golarek, lokówek, trymerów etc.

Wielką uwagę producent przykłada do wzornictwa. Od roku 1957 firma zdobyła ponad 100 nagród w tej dziedzinie. Rozwój firmy w tym zakresie sięga lat 50. XX wieku. Dieter Rams, były Dyrektor ds. Wzornictwa Marki Braun, określił filozofię firmy w następujący sposób: "Dobre wzornictwo zawsze uwzględnia dobro środowiska. Może i musi przyczyniać się do zachowania i ochrony zasobów naturalnych".

Obecnie hasłem firmy jest "siła czystości formy". Jest to właśnie efekt ponad pięćdziesięcioletniego doświadczenia w temacie ochrony środowiska oraz zaawansowanego wzornictwa. Nacisk firmy na proekologiczną produkcję jest na tyle mocny, że w efekcie podjęto współpracę z siecią dostawców P&G w celu ograniczenia śladu węglowego (emisji gazów cieplarnianych do atmosfery). Od roku 2005 firma Braun należy do Procter & Gamble.

Ostrze maszynki do włosów Braun 81428925
3990
Wyślemy dziś
outlet Outlet już od 1590
Folia tnąca do golarki Braun 67091062
Mocowanie głowic tnących do golarki Braun 67030836
6290
Wyślemy dziś
outlet Outlet już od 3990
Głowica laserowa IPL do depilatora Silk Expert Pro 5 Braun 81713906
chwileczkę Chwileczkę..
Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz rodzaj urządzenia
Może Cię zainteresować

Jak działają i jaką technologię wykorzystują golarki Braun?

Braun

Urządzenia marki Braun przeznaczone są do pielęgnacji osobistej. Golarki, suszarki do włosów, trymery i lokówki – wszystkie urządzenia tego producenta zostały wyspecjalizowane w pielęgnacji włosów, zarostu lub ciała. Golarki elektryczne Braun Series 7 wykorzystują unikalną technologię dźwiękową. Dzięki temu rozwiązaniu ostrza golarki wykonują aż 10 000 ruchów na minutę, co daje doskonały efekt golenia. Zintegrowany trymer z systemem ActiveLift wychwytuje i przycina nawet leżące płasko włosy umieszczone w trudno dostępnych miejscach. Folie OptiFoil zapewniają także idealną, długo utrzymującą się gładkość po każdym goleniu.

Część golącą zainstalowano na ruchomej głowicy nowego typu. Głowica MicroMotion plus MacroMotion pozwala na dokładne przycinanie zarostu nawet do 0,05mm. Depilatory serii Braun Face wyposażone zostały w wymienne końcówki. Drugą z dostępnych końcówek jest szczotka pozwalająca na dokładne oczyszczenie porów skóry od razu po depilacji. Głowica samego depilatora posiada 10 otworów wychwytujących włoski. Delikatna depilacja pozwala na usunięcie nawet najdrobniejszych włosków o długości 0,02mm. Trymery marki Braun oferują możliwość precyzyjnego stylizowania zarostu. Zakres strzyżenia od 1 do 10 mm oraz dodatkowe nasadki pozwalają na strzyżenie zarówno brody, jak i włosów. Urządzenia wyposażono także w dodatkowe ostrza przeznaczone do precyzyjnej stylizacji miejsc trudno dostępnych. Trymery można także myć pod bieżącą wodą, a dodatkowa lampka LED informuje o rozładowaniu baterii. Automatyczna regulacja napięcia umożliwia wykorzystanie urządzenia w każdym kraju – trymer dostosowuje się do zasilania w zakresie od 100 do 240 V.

Suszarka do prania buczy

Nie wyrzucajmy sprzętu AGD od razu, jak tylko odmówi nam posłuszeństwa. Wystarczy dobrze zdiagnozować przyczynę problemu. Wskazujemy, jak samodzielnie poradzić sobie z drobną awarią. Pokazujemy również najprostszą drogę do naprawy Twojego urządzenia. Niezmiennie pogłębiamy naszą wiedzę, aby przekazywać wam istotne informacje.

Zobacz rozwiązanie
Suszarka do prania buczy

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się