Części do golarek

(1 338 produktów)

Tutaj znajdziesz oryginalne i zamienne części do golarek. Wybierz filtr znajdujący się po lewej stronie, w ten sposób znajdziesz szybciej potrzebną część. Pamiętaj, że najszybsza droga do znalezienia właściwej części to wpisanie modelu w wyszukiwarkę. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Dostępna lista części pomoże Ci zidentyfikować szukaną przez Ciebie część. Filmiki instruktażowe na naszym kanale YouTube pokażą Ci proste sposoby na wymianę części w sprzętach AGD. Dla każdego rodzaju sprzętu posiadamy szeroki wybór środków pielęgnacyjnych.

Dostępność

Do dwóch razy sztuka

Historia golarki elektrycznej sięga roku 1927, kiedy to Jacob Schick, zirytowany problemami sprawianymi przez codzienne poranne golenie - między innymi dużą ilością zużytego czasu oraz podrażnieniami - opracował prototyp urządzenia napędzanego małym silniczkiem elektrycznym i wyposażonego w ruchome ostrza.

Golarka

Początkowo jednak nikt pomysłem Schicka nie był zainteresowany. Dopiero po pierwszej wojnie światowej, dosłużywszy się stopnia majora i zdobywszy odpowiednie finanse, Schick rozpoczął produkcję. Zaczął jednak od czegoś innego - zainspirowany karabinami samopowtarzalnymi, stworzył maszynkę wyposażoną w magazynek na żyletki. Dzięki temu wymiana przebiegała bezdotykowo - eliminowane było ryzyko skaleczenia. Projekt pozwolił Schickowi na sfinansowanie prac nad maszynką elektryczną, której pierwsze egzemplarze weszły do sprzedaży w 1929 roku.

Urządzenie przeznaczone było głównie dla osób podróżujących, dlatego też sprzedaż prowadzono głównie na pokładach statków oraz samolotów. Mimo faktu, że urządzenie było drogie i nieporęczne, Schick sprzedał około 3000 egzemplarzy. Szybko jednak potencjał wynalazku zauważyła konkurencja - firmy Sunbeam oraz Remington dołączyły do wyścigu zbrojeń. Wypuszczając kolejno modele Shave Master (Sunbeam, 1936 r.) i Close - Shaver (Remington, 1937 r.), producenci rozpoczęli żmudny proces rywalizacji poprzez udoskonalanie pierwowzoru. Obecne modele wyraźnie różnią się od pierwszych wersji - obrotowe ostrza udoskonalono lub zastąpiono tarczami, kabel zastąpiono akumulatorem lub bateriami a czas potrzebny na dokładne ogolenie znacznie się zmniejszył.

Akumulator 1.2V 1.65Ah do golarki Braun 67030923
Głowica tnąca do golarki Braun 81634460
Folia tnąca do golarki Braun 67091062
7290
Wyślemy we wtorek
Trymer do golarki Philips 422203632301
11900
Wyślemy we wtorek
Folia tnąca do golarki Panasonic WES9173N
Nasadka grzebieniowa do golarki Babyliss 35807500
Głowica tnąca do golarki Braun 92S 81550343
Folia tnąca do golarki Panasonic WES9177Y
Akumulator 1.2V 700mAh do golarki Braun 67030921
Zasilacz do golarki Moser 1881-7120 1881-7120
Zasilacz do golarki Philips 422203623771
Nasadka grzebieniowa do golarki Babyliss 35808390
Chwileczkę..
Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz producenta urządzenia

Na co zwrócić uwagę przy wyborze golarki?

Wybór odpowiedniej golarki może być dla niektórych mężczyzn prawdziwym utrapieniem, gdyż wielu z nich ma problem z dobraniem właściwej dla ich skóry. Na co zwrócić uwagę wybierając golarkę? Co jest istotne? Przede wszystkim powinniśmy zastanowić się, jaki rodzaj golarki preferujemy: tradycyjny czy elektryczny? Wybierając golarkę tradycyjną mamy pewność, że poradzi sobie ona z zarostem dokładniej niż elektryczna. Ma jednak ona i pewne wady. Czas golenia nią jest zdecydowanie dłuższy.

Kupując golarkę elektryczną zwróćmy uwagę na to, jaki system golący posiada wybrany model, foliowy czy głowicowy. System głowicowy cechuje wysoka precyzja golenia i szybkość. Ich minusem jest jednak cena. Wybierając golarkę zwróćmy także uwagę na akcesoria, w jakie wyposażony jest model, jak podstawki do golarek, pokrowce , szczoteczki czy preparaty czyszczące. Pamiętajmy również o sposobach, w jakich czyści się urządzenie. Sprawdźmy czy wyposażone są w tzw. stacje czyszczące, które sprawdzą się idealnie wśród osób zabieganych, które chcą zaoszczędzić czas, który musieliby poświęcić na jej czyszczenie. Przed zakupem golarki ważne jest sprecyzowanie oczekiwań, które w znaczy sposób ułatwią dokonanie wyboru.

Dlaczego zmywarka nie kończy programu?

W momencie awarii urządzeń AGD nie musimy panikować. Koniecznością będzie sprawdzenie przyczyny usterki. Pokazujemy, że drobne awarie nie wymagają wzywania fachowca. Mamy już szeroką bazę porad dotyczącą dbania o urządzenia, które każdy ma w swoim domu. Świat AGD nie ma przed nami tajemnic.

Zobacz rozwiązanie
Dlaczego zmywarka nie kończy programu?

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się