Kategorie części
baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Golarka Rodzaj urządzenia

Preparaty do golarek

Tutaj znajdziesz oryginalne preparaty i ich odpowiedniki do golarek. Zastosowanie filtrów ułatwi Tobie znalezienie potrzebnej części. Jeżeli w pole wyszukiwarki wpiszesz model sprzętu to intuicyjnie wyświetlą się części do Twojego modelu. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Masz problem z nazwaniem części, której poszukujesz? Zobacz nasze karty złożeniowe, które na pewno ułatwią Ci zadanie. Zajrzyj na nasz kanał YouTube i zobacz jak łatwo można wymieniać części w sprzętach AGD. Dla każdego rodzaju sprzętu posiadamy środki pielęgnacyjne w konkurencyjnych cenach.

strzałka rozwinięcia opisu
Kategoria części:
Dostępność

Jak dbać o golarkę elektryczną?

Golarka elektryczna to idealne rozwiązanie dla osób zabieganych i ceniących sobie aktywny tryb życia. Jej główną zaletą jest szybki czas golenia oraz brak konieczności stosowania pianek. Ich wybór jest duży, więc nie powinniśmy mieć problemu z dopasowaniem odpowiedniej dla naszej skóry. Aby jednak zakupione urządzenie działało sprawnie i jak najdłużej, powinniśmy w odpowiedni sposób o niego dbać. O czym należy pamiętać podczas jej pielęgnacji? Jakich zasad przestrzegać? Pierwszą podstawową zasadą jest systematyczna higiena części wymiennych. Powinna ona odbywać się po każdym goleniu, nie tylko dlatego, by uchronić naszą skórę przed szkodliwymi substancjami, ale także, by usunąć z niej włoski, które mogą stępić ostrza i doprowadzić do awarii urządzenia.

Kolejną rzeczą, o której powinniśmy pamiętać i która ułatwi nam golenie jest wymiana ostrzy na nowe, gdy ulegną one zużyciu. Dzięki tej czynności unikniemy podrażnieniom skóry i efektu "niechlujnego ogolenia". Istotna jest również pielęgnacja samych ostrzy. Ważne jest, by osuszać je po każdym kontakcie z wodą, tak aby nie dopuścić do powstania rdzy. Unikajmy również korzystania z niej pod prysznicem. Może to uszkodzić urządzenie. Nie stosujmy również kremów do skóry w trakcie golenia. Ich konsystencja może niekorzystnie wpłynąć na stan ostrzy, jak i całego urządzenia. Aby uniknąć problemu korzystajmy z żeli do golenia, które przeznaczone są do tego typu zadań.

Gorąca pralka podczas prania

Wadliwy sprzęt nie oznacza porzucenia go na straty. Odpowiednie rozpoznanie usterki to połowa sukcesu do naprawy sprzętu. Pokazujemy, jakich narzędzi użyć i na co zwrócić uwagę podczas usuwania awarii. Dodatkowo staramy się dawać wskazówki, jak dbać o urządzenie, aby slużyło jak najdłużej i bezawaryjnie. Stale podnosimy nasze kwalifikacje, aby przekazywać tylko rzetelne informacje.

Zobacz rozwiązanie
Gorąca pralka podczas prania
cookie icon

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

OK
scroll top