baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Rodzaj urządzenia
Producent

Olej do smarowania głowicy do strzyżarki | trymera Panasonic WER203X7910

Indeks: 707-VU-2627
799
799
Wyślemy pojutrze
Dostawa od: 9,99 zł Dowiedz się więcej

Uwaga! Ten produkt wymaga dopasowania do urządzenia.

Zakupy bez rejestracji
90 dni na zwrot towaru
Mamy dla Ciebie profesjonalne rozwiązania. Wpisz swój NIP oraz Telefon.
Podany nr Tel jest nieprawidłowy
Podany nr NIP jest nieprawidłowy
Opis produktu:

Właściwe smarowanie

Trymery oraz strzyżarki to sprzęty, które coraz częściej zajmują miejsce na półce w każdej łazience. Dzięki nim proces golenia odbywa się szybciej, sprawniej, a do tego można go w pełni dostosować do swoich własnych potrzeb. Nic, tylko brać się do pracy!

Regularna oraz prawidłowa konserwacja maszynki do golenia to gwarancja, że urządzenie posłuży przez długi czas. Do podstawowych procesów w tym przypadku należy natłuszczanie ostrzy. Dzięki niemu nie trzeba się obawiać o przegrzanie, podrażnioną skórę czy kiepskie efekty.

Olej do smarowania głowicy do strzyżarki/trymera Panasonic ma za zadanie przeciwdziałać szybkiemu zużywaniu się ostrzy, a także konserwować je i odpowiednio pielęgnować. Jest wydajny, prosty w aplikacji oraz w pełni bezpieczny.

W opakowaniu znajduje się 30 g preparatu.

Panasonic olej do głowic
olejek do ostrzy golarki

Cechy oleju do smarowania głowicy Panasonic

Jakie są zalety korzystania z oryginalnego produktu Panasonic? Ostrza nie będą rdzewieć, posłużą przez długi czas, a do tego podczas pracy nie doprowadzą do przegrzewania się urządzenia. Olej pasuje między innymi do modeli:

  • ER230,
  • ER1510,
  • ER154E8,
  • ER203,
  • ER149.

Sposób użycia jest bardzo prosty. Wystarczy pokropić głowicę kilkoma kroplami środka, a następnie ewentualny nadmiar wytrzeć chusteczką. Przed przystąpieniem do smarowania należy dokładnie usunąć wszystkie włoski oraz - dla lepszego efektu - popsikać ostrza płynem do dezynfekcji. 

Parametry WER203X7910
Indeks: 707-VU-2627
Waga preparatu: 30 g
Numer oryginalny: WER203X7910
Opakowanie: tubka
Forma preparatu: olej
Nazwa produktu: Olej do smarowania głowicy
Opinie o produkcie:

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się