baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Golarka Rodzaj urządzenia

Kable do golarek

(43 produktów)

Przedstawiamy oryginalne i zamienne Kable do golarek. Skorzystaj z filtrów by szybciej znaleźć właściwą część. Podając model będziesz bliżej szukanej części. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Dostępna lista części pomoże Ci zidentyfikować szukaną przez Ciebie część. Dla każdego rodzaju sprzętu posiadamy środki pielęgnacyjne w konkurencyjnych cenach.

Dostępność
Kabel zasilający do golarki Braun 67030305
Kabel zasilający do golarki ARCELIK / BEKO 9178008713
Kabel zasilający do golarki Philips 482232110095
Chwileczkę... Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz producenta urządzenia

Dodatkowe funkcje golarki

Golarka to jedno z urządzeń, bez którego większość mężczyzn nie potrafi się dziś obejść. Producenci oferują ich szeroki wybór, który umożliwia dopasowanie odpowiedniej do potrzeb użytkownika. Na jakie dodatkowe funkcje warto zwrócić uwagę decydując się na golarkę? Przede wszystkim szukajmy modeli, które posiadają różne tryby golenia. Dzięki czemu, w zależności od preferencji możemy ustawić np. tryb szybki lub delikatny. Funkcja ta jest idealna zwłaszcza dla osób z wrażliwą, podatną na podrażnienia skórą. Również z myślą o tego typu skórach znajdziemy specjalne systemy ostrzy, które dokładnie przycinają włoski bez ich uszkodzenia.

Szukajmy również golarek z głowicami o regulowanej szerokości. Wciskając odpowiedni przycisk jesteśmy w stanie zwężyć głowicę, umożliwiając precyzyjne przycięcie włosków z trudno dostępnych miejsc. Sprawdźmy również, czy posiadają one funkcję informującą o zużyciu głowicy. Dzięki tej opcji, golarka jest w stanie powiadomić o zużyciu nożyków, wyświetlając odpowiedni komunikat na wyświetlaczu. Ciekawym rozwiązaniem są także golarki wodoodporne, umożliwiające nie tylko golenie pod prysznicem, ale także ułatwiające utrzymanie ich w czystości. Decydując się na tego typu rozwiązanie, upewnijmy się w instrukcji obsługi o całkowitej wodoodporności urządzenia.

Dlaczego szkło w zmywarce matowieje?

Zepsuty sprzęt wcale nie oznacza końca jego żywota. Wystarczy dobrze zdiagnozować przyczynę problemu. Wskazujemy, jak samodzielnie poradzić sobie z drobną awarią. Pokazujemy również najprostszą drogę do naprawy Twojego urządzenia. Niezmiennie pogłębiamy naszą wiedzę, aby przekazywać wam istotne informacje.

Zobacz rozwiązanie
Dlaczego szkło w zmywarce matowieje?

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się