hamburger menu
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Golarka Rodzaj urządzenia
?

Głowice do golarek

(506 części)

Poniżej znajdziesz oryginalne i zamienne głowice do golarek. Skorzystaj z filtrów znajdujących się po lewej stronie by szybciej odnaleźć daną część. Możesz również wpisać w wyszukiwarkę model sprzętu, do którego poszukujesz części. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Jeśli nie wiesz jak nazywa się poszukiwana przez Ciebie część - sprawdź nasze karty złożeniowe. Już nie musisz się martwić, że nie poradzisz sobie ze swoim zepsutym sprzętem. Nasz kanał na YouTube pomoże Ci w naprawie i montażu różnych części dla sprzętu AGD. Nie wiesz czym umyć swoje urządzenie? Skorzystaj z naszych środków pielęgnacyjnych do sprzętu AGD.

Kategoria części:
Dostępność
6990
Wyślemy jeszcze dziś!
24600
Wyślemy jeszcze dziś!
6890
Wyślemy jeszcze dziś!
23400
Wyślemy jeszcze dziś!
19700
Wyślemy jeszcze dziś!
5990
Wyślemy jeszcze dziś!
10900
Wyślemy jeszcze dziś!
10800
Wyślemy jeszcze dziś!
10500
Wyślemy jeszcze dziś!
5590
Wyślemy jeszcze dziś!
23900
Wyślemy jeszcze dziś!
Chwileczkę... Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz producenta urządzenia
Promowane produkty

Ogól się porządnie!

Głowice do golarek są częścią eksploatacyjną i zużywają się okresowo. Jak szybko? Wszystko zależy od grubości zarostu, częstotliwości golenia, a także konserwacji samej golarki. Zużycie ostrzy polega na stępieniu ich, nie ma możliwości ponownego naostrzenia tylko trzeba zakupić nowy komplet.

Demontaż głowicy tnącej w każdym modelu golarki wygląda nieco inaczej. W przypadku golarek Philips, należy nacisnąć przycisk zwalniający, aby dostać się do blokady. Następnie przekręcić blokadę odwrotnie do wskazówek zegara i wyjąć całkowicie zabezpieczenie. Po wykonaniu powyższych czynności możliwa będzie wymiana głowicy golącej. Golarki z serii 9000 wyposażone są w personalizację golenia, która polega na wyborze z 3 trybów – dla delikatnego golenia, szybkiego oraz codziennego, standardowego.

Z kolei Braun zaleca wymienianie głowic tnących co 18 miesięcy. Wymiana ostrzy jest bardzo prosta wystarczy nacisnąć przycisk zwalniający nakładkę i gotowe. Wprowadzanie nowych technologii przez producentów zaowocowało licznymi udogodnieniami w posługiwaniu się golarką. Wszechstronność Braun Series 5 objawia się 5 – ciokątnym sterowaniem głowicy golącej. Dociera nawet do najmniejszych włosków.

Zamrażarka chłodzi, ale chłodziarka nie

Jeżeli sprzęt AGD przestanie działać, nie musimy siać paniki. Odpowiednie zdiagnozowanie usterki to podstawa naprawy wraz z doborem części zamiennych. Pokazujemy, że jest to możliwe dzięki naszym wskazówkom. Szczegółowo opisujemy również jak pielęgnować urządzenia. Postawimy Twój sprzęt na nogi.

Zobacz rozwiązanie
Zamrażarka chłodzi, ale chłodziarka nie

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się