baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Golarka Rodzaj urządzenia

Głowice do golarek

(352 produktów)

Poniżej znajdziesz oryginalne i zamienne głowice do golarek. Skorzystaj z filtrów znajdujących się po lewej stronie by szybciej odnaleźć daną część. Możesz również wpisać w wyszukiwarkę model sprzętu, do którego poszukujesz części. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Jeśli nie wiesz jak nazywa się poszukiwana przez Ciebie część - sprawdź nasze karty złożeniowe. Już nie musisz się martwić, że nie poradzisz sobie ze swoim zepsutym sprzętem. Nasz kanał na YouTube pomoże Ci w naprawie i montażu różnych części dla sprzętu AGD. Nie wiesz czym umyć swoje urządzenie? Skorzystaj z naszych środków pielęgnacyjnych do sprzętu AGD.

Kategoria części:
Dostępność
Głowica tnąca do golarki Braun 81634460
Głowica tnąca do golarki Braun 83M 81686533
Głowica tnąca do golarki Philips 422203631481
Głowica tnąca do golarki Braun 32B 81483728
14700
Wyślemy dziś
outlet Outlet już od 9990
Głowica tnąca do golarki Braun 21B 81570020
Głowica tnąca do golarki Braun 31S 81387940
Głowica tnąca do golarki Braun 81573085
Głowica tnąca do golarki Braun 92S 81550343
Głowica tnąca do golarki Philips SH98/70
Głowica tnąca do golarki Braun 52B 81631167
Głowica tnąca do golarki Babyliss 35108240
chwileczkę Chwileczkę..
Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz producenta urządzenia

Ogól się porządnie!

Głowice do golarek są częścią eksploatacyjną i zużywają się okresowo. Jak szybko? Wszystko zależy od grubości zarostu, częstotliwości golenia, a także konserwacji samej golarki. Zużycie ostrzy polega na stępieniu ich, nie ma możliwości ponownego naostrzenia tylko trzeba zakupić nowy komplet.

Demontaż głowicy tnącej w każdym modelu golarki wygląda nieco inaczej. W przypadku golarek Philips, należy nacisnąć przycisk zwalniający, aby dostać się do blokady. Następnie przekręcić blokadę odwrotnie do wskazówek zegara i wyjąć całkowicie zabezpieczenie. Po wykonaniu powyższych czynności możliwa będzie wymiana głowicy golącej. Golarki z serii 9000 wyposażone są w personalizację golenia, która polega na wyborze z 3 trybów – dla delikatnego golenia, szybkiego oraz codziennego, standardowego.

Z kolei Braun zaleca wymienianie głowic tnących co 18 miesięcy. Wymiana ostrzy jest bardzo prosta wystarczy nacisnąć przycisk zwalniający nakładkę i gotowe. Wprowadzanie nowych technologii przez producentów zaowocowało licznymi udogodnieniami w posługiwaniu się golarką. Wszechstronność Braun Series 5 objawia się 5 – ciokątnym sterowaniem głowicy golącej. Dociera nawet do najmniejszych włosków.

Słaba kawa w ekspresie – przyczyny problemu

Jeżeli sprzęt AGD przestanie działać, nie musimy siać paniki. Odpowiednie zdiagnozowanie usterki to podstawa naprawy wraz z doborem części zamiennych. Pokazujemy, że jest to możliwe dzięki naszym wskazówkom. Szczegółowo opisujemy również jak pielęgnować urządzenia. Postawimy Twój sprzęt na nogi.

Zobacz rozwiązanie
Słaba kawa w ekspresie – przyczyny problemu

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się