Kategorie części
baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Golarka Rodzaj urządzenia

Głowice do golarek

(726 produktów)

Poniżej znajdziesz oryginalne i zamienne głowice do golarek. Skorzystaj z filtrów znajdujących się po lewej stronie by szybciej odnaleźć daną część. Możesz również wpisać w wyszukiwarkę model sprzętu, do którego poszukujesz części. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Jeśli nie wiesz jak nazywa się poszukiwana przez Ciebie część - sprawdź nasze karty złożeniowe. Już nie musisz się martwić, że nie poradzisz sobie ze swoim zepsutym sprzętem. Nasz kanał na YouTube pomoże Ci w naprawie i montażu różnych części dla sprzętu AGD. Nie wiesz czym umyć swoje urządzenie? Skorzystaj z naszych środków pielęgnacyjnych do sprzętu AGD.

strzałka rozwinięcia opisu
Kategoria części:
Dostępność
Głowica tnąca do golarki RUSSELL HOBBS 41202560100
niedostępnyNiedostępny
outlet Outlet już od 11900
Głowica tnąca (32B)  do golarki Series 3 Braun 81483728
13200 11990
Wyślemy jutro
8490
Wyślemy pojutrze
outlet Outlet już od 4590
Głowica tnąca 32S do golarki Braun 81483732
Głowica tnąca  (53B) do golarki Braun 53B 81697104
Głowica bez ostrzy do golarki Philips 422203625221
Głowica tnąca do golarki Braun 81671688
Głowica tnąca do golarki REMINGTON 44250530400
Głowica bez ostrzy do golarki Philips 422203631621
Głowica tnąca do golarki Braun 92S 81550343
chwileczkę Chwileczkę..
Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz producenta urządzenia

Ogól się porządnie!

Głowice do golarek są częścią eksploatacyjną i zużywają się okresowo. Jak szybko? Wszystko zależy od grubości zarostu, częstotliwości golenia, a także konserwacji samej golarki. Zużycie ostrzy polega na stępieniu ich, nie ma możliwości ponownego naostrzenia tylko trzeba zakupić nowy komplet.

Demontaż głowicy tnącej w każdym modelu golarki wygląda nieco inaczej. W przypadku golarek Philips, należy nacisnąć przycisk zwalniający, aby dostać się do blokady. Następnie przekręcić blokadę odwrotnie do wskazówek zegara i wyjąć całkowicie zabezpieczenie. Po wykonaniu powyższych czynności możliwa będzie wymiana głowicy golącej. Golarki z serii 9000 wyposażone są w personalizację golenia, która polega na wyborze z 3 trybów – dla delikatnego golenia, szybkiego oraz codziennego, standardowego.

Z kolei Braun zaleca wymienianie głowic tnących co 18 miesięcy. Wymiana ostrzy jest bardzo prosta wystarczy nacisnąć przycisk zwalniający nakładkę i gotowe. Wprowadzanie nowych technologii przez producentów zaowocowało licznymi udogodnieniami w posługiwaniu się golarką. Wszechstronność Braun Series 5 objawia się 5 – ciokątnym sterowaniem głowicy golącej. Dociera nawet do najmniejszych włosków.

Zmywarka pobiera i wypuszcza wodę

Jeżeli sprzęt AGD przestanie działać, nie musimy siać paniki. Odpowiednie zdiagnozowanie usterki to podstawa naprawy wraz z doborem części zamiennych. Pokazujemy, że jest to możliwe dzięki naszym wskazówkom. Szczegółowo opisujemy również jak pielęgnować urządzenia. Postawimy Twój sprzęt na nogi.

Zobacz rozwiązanie
Zmywarka pobiera i wypuszcza wodę
cookie icon

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się
scroll top