Kategorie części
baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części

Części do trymerów

Szeroki wybór części oryginalnych i zamiennych do trymerów. Zastosuj filtr a łatwiej znajdziesz potrzebną część. Najłatwiej odnajdziesz swoją część wpisując w wyszukiwarkę model sprzętu. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Jeśli nie wiesz jak nazywa się poszukiwana przez Ciebie część - sprawdź nasze karty złożeniowe. Sprawdź koniecznie nasz kanał YouTube, gdzie pokazujemy, jak w prosty sposób wymieniać i naprawiać części w sprzętach AGD. Pielęgnacja sprzętu jest niezwykle ważna, zobacz więc naszą ofertę środków pielęgnacyjnych i akcesoriów do sprzętów AGD.

strzałka rozwinięcia opisu
Dostępność

Brody od wieki wieków

Odkąd po raz pierwszy człowiek próbował poprawić swój wygląd zewnętrzny, broda była na celowniku wielu ostrych narzędzi. Najstarsze odkryte narzędzia przeznaczone do regulowania zarostu na twarzy pochodzą prawdopodobnie sprzed ponad 10 000 lat.

Trymer

Cywilizacje starożytne upatrywały w brodzie symbolu władzy, mądrości i doświadczenia - ale także dzikości i nieobycia. Szybko więc poddano zarost na twarzy zabiegom kosmetycznym, przycinając i zabarwiając owłosienie zgodnie z pozycją społeczną lub miejscowym zwyczajem. Spiczasta bródka przez wiele wieków była atrybutem władców, podczas gdy bujna, pełna broda przypadła w udziale filozofom i mędrcom. Z czasem jednak zwyczaj ten nieco stracił na znaczeniu, gdyż niejeden mniej zarośnięty doradca okazywał się lepszym specjalistą w danej dziedzinie niż zarośnięty, doświadczony starzec.

Zakonnicy decydowali się na pełny, zaniedbany zarost jako symbol poświęcenia i odrzucenia atrybutów mężczyzny. Z kolei rycerze, a przed nimi dzicy wojownicy plemienni, uznawali brodę i zarost za oznakę odwagi i waleczności. Rycerstwo średniowieczne szybko jednak zrezygnowało z bujnego zarostu, gdyż walka z zarostem pod przyłbicą hełmu stawała się, delikatnie mówiąc, kłopotliwa. Chwycenie czyjegoś zarostu w rękę lub tylko pogłaskanie czyjejś brody traktowane były jak śmiertelna zniewaga, wymagająca zmycia krwią w pojedynku. Stylizowany zarost na twarzy preferowali także Zygmunt August, Henryk Walezy, Stefan Batory, Sienkiewicz oraz Rejmont. Umiarkowana, elegancko przystrzyżona broda uchodzi dzisiaj za atrybut pewnego siebie, charyzmatycznego mężczyzny.

gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(12)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(14)
7190
Wyślemy jutro
outlet Outlet już od 4900
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(77)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(17)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(19)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(2)
chwileczkę Chwileczkę..
Określ swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz producenta urządzenia

Oprócz małej wielkości za trymerem przemawia dostępność w bardzo przystępnych cenach. Zasilana przez mikro- silnikowy napęd mikrogolarka posiada zasilanie akumulatorowo- sieciowe. Dla poprawienia dokładności niektóre modele mają wbudowane oświetlenie LED-owe szczególnie przydatne w miejscach trudno dostępnych. Pozwala na łatwe modelowanie zarostu, brody, wąsów, baków oraz do usuwanie zbędnego owłosienia z uszu i nosa u mężczyzn. W wersji dla pań głównie przydatny przy depilacji bikini, brwi oraz nóg o bardziej wymyślnym wyglądzie. To doskonała opcja dla osób, które często podróżują, ponieważ można go schować nawet do niewielkiej kosmetyczki. Trymer posiada wyjmowane ostrze oraz nasadkę regulującą długość ścinanych włosów. Dodatkowo dołączany jest pędzelek umożliwiający jeszcze łatwiejsze czyszczenie. Większe i droższe modele posiadają system zasysania ściętych włosków. Aby urządzenie było przechowywane bezpiecznie po zakończeniu użytkowania na ostrze zakłada się nakładkę zabezpieczającą. Kolejnym urządzeniem do ścinania włosów tyle, że w tym przypadku do tych rosnących na głowie jest strzyżarka popularnie zwana maszynką do golenia włosów. Posiada ona większe gabaryty od trymera, za czym idzie możliwość zgolenia większej powierzchni włosów. Strzyżarki posiadają głowice tnące z nożami. Wygodą w tego typu urządzeniu jest możliwość regulacji długości włosa, którego chcemy ściąć dzięki wymiennym nasadkom grzebieniowym.

Gorąca pralka podczas prania

Zepsute urządzenie wcale nie musi okazać się aż takim problemem jak nam się wydaje. Dojście do źródła problemu pozwoli szybko naprawić urządzenie. Pokażemy Ci, jak łatwo możesz dokonać naprawy, bez wzywania fachowca. Informujemy o prostych trikach, dzięki którym szybko wyczyścisz swój sprzęt AGD. Jesteśmy otwarci na nowinki technologiczne i idziemy z duchem czasu.

Zobacz rozwiązanie
Gorąca pralka podczas prania
scroll top