#czesciTrymer

Nakładki do trymerów

(3 części)

Przedstawiamy oryginalne i zamienne nakładki do trymerów. Użyj filtrów, aby szybciej dopasować część do Twojego sprzętu. Jeżeli w pole wyszukiwarki wpiszesz model sprzętu to intuicyjnie wyświetlą się części do Twojego modelu. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Nie wiesz jak nazywa się część, którą musisz znaleźć? Sprawdź nasze karty złożeniowe. Kiedy będziesz miał wątpliwości jak wymienić daną część w swoim sprzęcie, wejdź na nasz kanał YouTube, gdzie pokazujemy jak wymieniać i naprawiać części w prosty sposób. Utrzymanie czystości sprzętów AGD w domu będzie dużo prostsze z proponowanymi przez nas środkami do pielęgnacji. Posiadamy również różnego rodzaju akcesoria.

Trymer Rodzaj urządzenia zmień
Producent
PANASONIC
Sprawdź szczegóły
Nasadka grzebieniowa do ciała do trymera (WERGB80K7478) indeks: 707-AH-0509
Pasuje do: ER-GB80
Wyślemy jutro! 24,90 zł
PANASONIC
Sprawdź szczegóły
Nasadka grzebieniowa do ciała do trymera (WERGY10K7390) indeks: 704-TD-2418
Pasuje do: ER-GY10CM503, ER-GY10CM, ER-GY10CM504
Na zamówienie
Sprawdź termin
13,90 zł
PANASONIC
Sprawdź szczegóły
Nasadka grzebieniowa do ciała do trymera (WERGY10K7391) indeks: 704-RV-2418
Pasuje do: ER-GY10CM
Na zamówienie
Sprawdź termin
12,90 zł
Wybierz producenta urządzenia
Nie znalazłeś tego czego szukasz?

Baza porad north.pl

Myślisz o samodzielnej naprawie, ale nie wiesz, jak się za nią zabrać? Wskazujemy, czego nie robić podczas eksploatacji sprzętu AGD.

Jakie są objawy uszkodzonego piekarnika? Co zrobić z zatkanym filtrem w pralce? Jakimi preparatami czyścić zmywarkę? Prezentujemy w przystępny sposób, jak poradzić sobie z naprawami tego typu awarii. Dowiedz się więcej na naszym portalu!

Przykładowe porady

Zamrażarka chłodzi, ale chłodziarka nie

Nie wyrzucajmy urządzenia AGD kiedy przestaje działać. Poprawne określenie problemu to gwarancja sukcesu na rozwiązanie usterki. Pokazujemy, że dasz radę zrobić to samodzielnie z naszym udziałem. Podajemy także tipy, dzięki którym Twój sprzęt będzie działał dłużej. Stale podnosimy nasze umiejętności, aby dzielić się z Wami wiedzą. Zobacz rozwiązanie problemu: Zamrażarka chłodzi, ale chłodziarka nie

Nie znalazłeś tego, czego szukasz? Zadzwoń do nas. Pomożemy.

22 349 93 99 infolinia czynna: pn. - czw. 08-20, pt. 08-18, sb. 08-16