Części Gorenje

(26 812 produktów)

Poniżej zestawiono części oryginalne, jak i fabryczne odpowiedniki dla sprzętów marki Gorenje. Użycie filtrów znacznie zawęży wyniki wyszukiwania i pozwoli Ci na szybsze znalezienie odpowiedniej części. Podając model urządzenia, przybliżysz się do szukanej części. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Już nie musisz się martwić, że nie poradzisz sobie ze swoim zepsutym sprzętem. Nasz kanał na YouTube pomoże Ci w naprawie i montażu różnych części dla sprzętu AGD.

Dostępność

Historia Gorenje

Słoweńska firma Gorenje rozpoczęła swoją działalność w roku 1950. Nazwa pochodzi od wsi Gorenje, w której mieściła się niewielka kuźnia o nazwie Špeha. Po nacjonalizacji nazwę kuźni zmieniono na Okręgowy Zakład Metalurgiczny Gorenje.
Marzec roku 1953. okazał się przełomowy – świeżo zatrudniony kierownik zakładu Ivan Atelšek był człowiekiem wyjątkowo ambitnym. Jego celem było przekształcenie małego, zatrudniającego dziesięciu pracowników zakładu w prawdziwe przedsiębiorstwo. Realizację swoich ambicji zaczął od zmiany organizacji pracy zakładu, znacząco podnosząc przy tym wydajność. Udoskonalił także produkty wychodzące z fabryki.

Historia Gorenje

W roku 1956 firma uzyskała patent na młocarnię. Był to efekt ambicji nie tylko nowego kierownika, ale także pozostałych pracowników. W roku 1958 zakład zmienił położenie oraz rozpoczął produkcję piecyków Tobi na paliwo stałe. Kolejne pięć lat działalności firmy to przede wszystkim przyrost liczby pracowników – dziesięciokrotne zwiększenie załogi umożliwiło realizację większych projektów. Przeniesienie zakładu w górniczy region Velenje dało firmie kolejne możliwości. Szybko rozwijająca się gospodarka regionu skutecznie stymulowała wzrost firmy. Zmieniono także nazwę na Gorenje, Fabryka Sprzętu Gospodarstwa Domowego, Velenje.
W roku 1961 przedsiębiorstwo rozpoczęło eksport swoich urządzeń na rynek niemiecki. Szybko także okazało się, że wygląd produktu gra bardzo ważną rolę w procesie sprzedaży. Dlatego też w roku 1963 firma zatrudniła pierwszego z wielu projektantów. Natomiast siedem lat później z inicjatywy firmy powstało Centrum Wzornictwa, istniejące do dziś jako Gorenje Design Studio. W roku 1964 Gorenje stworzyła i wypuściła na rynek swoje pierwsze pralki, a już cztery lata później świat ujrzał pierwsze chłodziarki kompresorowe tejże firmy.

Uchwyt drzwi do pralki Gorenje 333855
Zegar do piekarnika Gorenje 564265
24200
Wyślemy jutro
Filtr HEPA 573575 do odkurzacza Gorenje
Szyba zewnętrzna do piekarnika Gorenje 602348
Wkład zaworu gazu do kuchenki Gorenje 639281
Filtr HEPA 733491 do odkurzacza Gorenje
Szyba zewnętrzna do piekarnika Gorenje 601887
Uchwyt drzwi do pralki Gorenje 349966
Obudowa boczna do piekarnika Gorenje 554498
Popychacz do krajalnicy Gorenje 391930
chwileczkę Chwileczkę..
Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz rodzaj urządzenia
Może Cię zainteresować

Zaawansowana technologia z oryginalnym designem w urządzeniach Gorenje

Gorenje

Firma Gorenje znana jest z oryginalnego designu swoich urządzeń połączonego z zaawansowaną technologią i sprawdzonymi rozwiązaniami. Osiem serii urządzeń wyprodukowanych według określonego stylu pozwala na wyposażenie dowolnego mieszkania, nieważne w jakim stylu zostało wykończone. Seria Simplicity stawia na prostotę: proste linie, jednakowa kolorystyka oraz ergonomia pasują idealnie do mieszkań osób twardo stąpających po ziemi. W skład serii wchodzą lodówki, piekarniki, płyty grzejne, okapy, pralki, suszarki i zmywarki.

Seria Classico składa się z piekarników, płyt grzejnych, kuchenek, okapów oraz kuchenek mikrofalowych. Classico to bogaty, pełen ornamentów styl nawiązujący do kuchni staropolskiej wsi. Ora-Ïto White to z kolei zachwyt nad światłem. Precyzyjnie wykreślone linie oraz biel urządzeń podkreślane są każdym promieniem światła. W skład serii wchodzą piekarniki, płyty grzejne, kuchenki mikrofalowe, okapy, lodówki oraz kuchenki mikrofalowe. Ora-Ïto Black to zachwyt nad prostotą i elegancją. Odpowiedniki serii White łączą elementy futurystyczne z organicznymi. Seria Retro to lodówki z charakterystyczną klamką, nawiązujące formą do lat 50. Różne wersje pozwalają na wybór urządzenia zgodnego z własną wizją pojęcia retro. Kolekcja Karim Rashid złożona z płyt grzejnych, piekarników i okapów to przede wszystkim miękkie, piękne linie i wykończenie godne artysty. Doskonale wtapiają się w zabudowę kuchni, o swojej obecności dając znać jedynie delikatnymi wzorami. Seria Starck to minimalizm, szkło i stal nierdzewna. Są to urządzenia przeznaczone do mieszkań osób z silnym charakterem. Serię stanowią lodówki, piekarniki, płyty indukcyjne, okapy oraz szuflady grzewcze.

Suszarka do prania buczy

Nie wyrzucajmy urządzenia AGD kiedy przestaje działać. Odpowiednie rozpoznanie usterki to połowa sukcesu do naprawy sprzętu. Pokazujemy, jakich narzędzi użyć i na co zwrócić uwagę podczas usuwania awarii. Dodatkowo staramy się dawać wskazówki, jak dbać o urządzenie, aby slużyło jak najdłużej i bezawaryjnie. Stale podnosimy nasze kwalifikacje, aby przekazywać tylko rzetelne informacje.

Zobacz rozwiązanie
Suszarka do prania buczy

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się