baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Odkurzacz Rodzaj urządzenia

Części do odkurzaczy Gorenje

(1 234 produktów)

Części oryginalne i zamienne do odkurzaczy Gorenje. Możesz wesprzeć się filtrami znajdującymi się po lewej stronie by szybciej dobrać właściwą część. Wybierając model urządzenia łatwiej dopasujesz potrzebną część. Chcesz wymienić rurę do odkurzacza i zastanawiasz się, czy nowa będzie pasować? Znajdź tabliczkę znamionową na spodzie odkurzacza, a dowiesz się czy pasuje do Twojego modelu odkurzacza. Dostępna lista części pomoże Ci zidentyfikować szukaną przez Ciebie część. Masz problem z wymianą części w odkurzaczu? Zapraszamy na nasz kanał YouTube. Tam dowiesz się, jak zdemontować popsutą część i wstawić nową. Chcesz cieszyć się czystością swoich sprzętów jak najdłużej? Zakup profesjonalne środki do pielęgnacji sprzętów AGD w naszym sklepie.

Dostępność
Powiązane linki:
Filtr HEPA do odkurzacza Gorenje 573575
Worki GB2PBU 5szt. do odkurzacza Gorenje
Uchwyt worka do odkurzacza Gorenje 682167
Uchwyt worka do odkurzacza Gorenje 681995
Uchwyt worka do odkurzacza Gorenje 706737
Pokrywa filtra do odkurzacza Gorenje 460588
Turboszczotka  do odkurzacza Gorenje 574568
Turboszczotka  do odkurzacza Gorenje 577278
Wąż ssący do odkurzacza Gorenje 456256
Ładowarka do odkurzacza Gorenje 602726
Filtr HEPA do odkurzacza Gorenje 731228
Wąż ssący do odkurzacza Gorenje 315874
Pojemnik na kurz do odkurzacza Gorenje 782142
Wąż ssący do odkurzacza Gorenje 330913
Worki GB1PBU 5szt. do odkurzacza Gorenje
Chwileczkę... Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wpisz oznaczenie modelu
Może Cię zainteresować

Zablokowana turboszczotka w odkurzaczu – objawy

Kiedy przestaje nam działać jakiś sprzęt AGD nie porzucajmy go od razu na straty. Sprawdź, czy sam podejmiesz się wyzwania i naprawisz sprzęt. Samodzielna naprawa nie musi być trudna, z nami poradzisz sobie bez problemu. Podpowiadamy także, jak utrzymać sprzęt w czystości i cieszyć się jego długim użytkowaniem. Nie tylko duże AGD, ale również elektronika nie ma przed nami tajemnic, stale podnosimy nasze kwalifikacje.

Zobacz rozwiązanie
Zablokowana turboszczotka w odkurzaczu – objawy

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się