baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Rodzaj urządzenia

Węże Gorenje

(409 produktów)

Tutaj znajdziesz oryginalne i zamienne Węże Gorenje. Żeby szybciej znaleźć właściwą część, skorzystaj z filtrów, które znajdują się po lewej stronie. By mieć pewność, że części pasują do Twojego sprzętu wpisz w wyszukiwarkę model sprzętu. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Filmiki instruktażowe na naszym kanale YouTube pokażą Ci proste sposoby na wymianę części w sprzętach AGD.

Wąż ssący do odkurzacza Gorenje 456256
Wąż ssący do odkurzacza Gorenje 315874
Wąż ssący do odkurzacza Gorenje 330913
Wąż ssący do odkurzacza Gorenje 265273
Wąż odpływowy do suszarki Gorenje 280310
Wąż ssący do odkurzacza Gorenje 229174
Wąż do pralki Gorenje 587440
1690
Wyślemy pojutrze
Wąż dopływowy aquastop do pralki Gorenje 587578
Rura spustowa do lodówki Gorenje 139864
Chwileczkę... Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz rodzaj urządzenia
Może Cię zainteresować

Dlaczego szkło w zmywarce matowieje?

Nie panikujmy, jak sprzęt AGD w naszym domu przestanie działać. Odpowiednie zdiagnozowanie usterki to podstawa naprawy wraz z doborem części zamiennych. Pokazujemy, że jest to możliwe dzięki naszym wskazówkom. Szczegółowo opisujemy również jak pielęgnować urządzenia. Postawimy Twój sprzęt na nogi.

Zobacz rozwiązanie
Dlaczego szkło w zmywarce matowieje?

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się