baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Wybierz rodzaj urządzenia

Części Lenovo

(1 641 produktów)

Szeroki wybór części oryginalnych i zamiennych do urządzeń Lenovo. Wspomóż się filtrem na stronie, a szybciej odnajdziesz szukaną część. Najszybszy sposób na znalezienie właściwej części to wpisanie modelu sprzętu w wyszukiwarkę. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. W przypadku, kiedy nie wiesz jak wymienić daną część w swoim sprzęcie, wejdź na nasz kanał YouTube, gdzie pokazujemy jak zrobić to najprościej.

Dostępność
799
Wyślemy jutro!
2890
Wyślemy jutro!
35600
Wyślemy pojutrze
Bateria do laptopa Lenovo 0C52861 3ICP7/38/64
Pokrywa zawiasów do laptopa Lenovo 5CB0N86462
Obudowa dolna do laptopa Lenovo 5CB0L82891
Obudowa dolna do laptopa Lenovo 5CB0L35822
Zawiasy (prawy + lewy) do laptopa Lenovo 5H50N86361
Rysik do laptopa Lenovo ST58C10337
38500
Wyślemy pojutrze
Chwileczkę... Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz rodzaj urządzenia
Może Cię zainteresować

Dlaczego szkło w zmywarce matowieje?

Zepsute urządzenie nie musi oznaczać końca jego żywota. Ratunkiem może być właściwa diagnoza problemu i odpowiedni dobór nowej części zamiennej. Pokazujemy, że samodzielna naprawa może być bardzo prosta w wykonaniu. Przekazujemy także istotną wiedzę dotyczącą uzytkowania i dbania o sprzęt AGD. Żaden sprzęt AGD nie ma już przed nami tajemnic.

Zobacz rozwiązanie
Dlaczego szkło w zmywarce matowieje?

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się