Części LG

(2 757 produktów)

Poniżej prezentujemy oryginalne części jak i ich odpowiedniki dla sprzętów marki LG. Skorzystaj z filtrów by szybciej znaleźć odpowiednią część. Wybierając model urządzenia sprawniej dopasujesz potrzebną część. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Już nie musisz się martwić, że nie poradzisz sobie ze swoim zepsutym sprzętem. Nasz kanał na YouTube pomoże Ci w naprawie i montażu różnych części dla sprzętu AGD.

Dostępność

Historia LG

Historia koreańskiego przedsiębiorstwa LG zaczęła się w roku 1958. Znana wtedy pod nazwą GoldStar firma wyprodukowała swoje pierwsze radia - model A-501 - na potrzeby lokalnego rynku.

Już dwa lata później do sprzedaży trafił pierwszy automatyczny telefon o oznaczeniu GS-1 tej marki.. W 1965 roku firma sprzedała swoją pierwszą lodówkę, model GR-120. Rok później do lodówek, radioodbiorników i telefonów dołączyły telewizory. W roku 1968 firma rozpoczęła sprzedaż klimatyzatorów, natomiast w 1969 sprzedano pierwsze pralki automatyczne spod znaku GoldStar.

Historia LG

Rok 1970 okazał się przełomowy - połączenie firmy GoldStar z Lucky Chemical Company zaowocowało zmianą nazwy firmy na Lucky Goldstar Group oraz imponującym wzrostem możliwości produkcyjnych, finansowych, rozwojowych oraz logistycznych. W połowie lat 90. oficjalnie zadecydowano o zmianie nazwy na LG Electronics. Lata 1997 oraz 1998 zaznaczyły się w historii firmy wyjątkowymi dokonaniami: wprowadzeniem na rynek kolejno pierwszych na świecie telefonów komórkowych w standardzie CDMA (metody dostępu do medium transmisyjnego) oraz pierwszego na świecie telewizora plazmowego o przekątnej ekranu 60 cali.

Osobno przez pewien czas funkcjonowała także założona wspólnie z Royal Philips Electronics spółka LG Philips Displays, obecnie przemianowana na LG Display. Jest to jeden z największych na świecie producentów matryc do telewizorów oraz ekranów komputerowych.

Uchwyt drzwi do pralki LG 3650EN3005A
Górna szuflada zamrażarki do lodówki LG AJP74874401
Środkowa szuflada zamrażarki do lodówki LG AJP74874901
16800
Wyślemy w poniedziałek
Outlet już od 11900
12400
Wyślemy w poniedziałek
1190
Wyślemy jutro
399
Wyślemy jutro
Fartuch do pralki LG MDS64212804
11500
Wyślemy w poniedziałek
299
Wyślemy w poniedziałek
Pilot oryginalny AKB74935611 LG
4990
Wyślemy jutro
Silnik wentylatora zamrażarki do lodówki LG EAU63103001
Filtr pompy odpływowej do pralki LG 383EER2001B
2490
Wyślemy w poniedziałek
Szuflada na warzywa LG (MJS62832802)
19300
Wyślemy w poniedziałek
Górna szuflada zamrażarki do lodówki LG AJP73755703
11700
Wyślemy w poniedziałek
Outlet już od 11900
Nóżka do lodówki LG 4620ER4002B
Chwileczkę... Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz rodzaj urządzenia
Może Cię zainteresować

Zaawansowane rozwiązania technologiczne z LG

LG

LG to producent znany z zaawansowanych rozwiązań technologicznych. Pralki, telewizory, telefony komórkowe – każde z urządzeń wypuszczanych na rynek przez tego producenta wykorzystuje przynajmniej kilka interesujących rozwiązań technologicznych. Pralki LG wykorzystywać mogą funkcję Bio, podgrzewającą wodę do 4ºC podczas pierwszych etapów prania. Dzięki temu już na wstępie procesu aktywowane są zawarte w detergencie enzymy usuwające zanieczyszczenia pochodzenia biologicznego. Klimatyzatory tego producenta wykorzystują system Multi Split. Rozwiązanie to pozwala na powiązanie do trzech jednostek klimatyzacji umieszczonych w różnych pomieszczeniach w jeden system, tworząc precyzyjnie działający kompleksowy system klimatyzacji mieszkania.

Dzięki funkcji WaveDOM Roast Cooking możliwe staje się gotowanie na parze w tradycyjnym piekarniku. Stalowa płyta umieszczona nad perforowanym rusztem, który z kolei umieszczony jest nad pojemnikiem z wodą, umożliwia wytwarzanie się pary wodnej. Smartfony z kolei wykorzystują technologię Edge ("Enhanced Data for GSM Evolution"). Umożliwia to dostęp do treści multimedialnych oraz zastosowań szerokopasmowych z prędkością kilka razy większą od standardowych technologii multimedialnych. Telewizory LG wykorzystują technologię o ciekawej nazwie "Mechanizm XD". System ten poprawia stosunek jakości sygnału do ilości szumów, reguluje jasność, kontrast oraz poziom szczegółowości obrazu. LG może się także poszczycić produkcją tak zwanych piekarników halogenowych. Urządzenia SolarCube do podgrzewania potraw wykorzystują lampy halogenowe. Rozwiązanie to pozwala na skupienie całej wytwarzanej energii cieplnej na powierzchni potrawy i w porównaniu do tradycyjnych płyt grzewczych ma o wiele mniejsze straty energetyczne.

Zmywarka skraca cykl mycia

Niesprawny sprzęt AGD to nie powód do radości, ale nie ma co panikować. Wystarczy odpowiednia diagnoza usterki i właściwy dobór części zamiennych. Pokazujemy, że możesz zrobić to sam biorąc pod uwagę nasze wskazówki. Szeroko opisujemy również, jak dbać o sprzęt, aby służył przez długi czas. Duże AGD, jak i małe nie ma przed nami tajemnic, stale doszkalamy się, aby służyć fachową wiedzą dla klientów.

Zobacz rozwiązanie
Zmywarka skraca cykl mycia

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się