Kategorie części

Części Hoover

Przedstawiamy oryginalne i zamienne części do urządzeń marki Hoover. Skorzystaj z filtrów, które znajdują się po lewej stronie by szybciej odnależć odpowiednią część. Wpisując model sprzętu w wyszukiwarkę uzyskasz dostęp do oryginalnych części, jak i zamienników. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Zajrzyj na nasz kanał YouTube i zobacz jak łatwo można wymieniać części w sprzętach AGD.

strzałka rozwinięcia opisu
Dostępność

Historia powstania firmy Hoover

Historia firmy Hoover rozpoczęła się, gdy Murray Spangler, nocny portier w Zollinger Departament Store w Ohio zdecydował się na rozwiązanie wyjątkowo dla niego istotnego problemu: kurz towarzyszący mu podczas całego dnia pracy powodował poważne problemy zdrowotne. Chory na astmę Spangler zainspirował się obrotową zamiatarką uliczną – prostym urządzeniem przeznaczonym do zgarniania śmieci z chodnika.

Pierwszy projekt Spanglera był równie prosty: połączone w jedno urządzenie wentylator, pudełko, poszewka na poduszkę i kij od miotły miały za zadanie zasysać kurz do poszewki, zamiast rozsiewać po pomieszczeniu podczas zamiatania. W ten sposób w 1907 roku powstał pierwszy na świecie przenośny odkurzacz. Pomysł okazał się na tyle trafiony, że Spangler zaczął swoje "urządzenie" sprzedawać. Rok później uzyskał patent i założył firmę The Electric Suction Sweeper Company, produkującą odkurzacze o nazwie 0.

Historia powstania firmy Hoover

Jako jedna z pierwszych odkurzacz pomysłu Spanglera zakupiła jego kuzynka, żona Williama Hoovera. Zachwycona wynalazkiem, namówiła swojego męża do współpracy ze Spanglerem. W sierpniu 1908 roku Hoover przejął od Spanglera zarządzanie firmą i odkupił patent na odkurzacz przenośny, dając zaczątek nowej marce. Spangler nie wyszedł na tym źle – został nadinspektorem w firmie Hoovera i otrzymywał tantiemy ze sprzedaży odkurzaczy swojego pomysłu.

William Hoover odpowiedzialny był także za powstanie marketingu bezpośredniego – specjalnie wynajęci obnosiciele odwiedzali domy mieszkańców okolicznych miast, oferując możliwość testowania odkurzacza przez 10 dni za darmo. Według założenia Hoovera, tak użyteczny wynalazek nie mógł się nie przyjąć – należało jedynie zapoznać potencjalnych klientów z zaletami produktu.

gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(5)
chwileczkę Chwileczkę..
Określ swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz rodzaj urządzenia
Może Cię zainteresować

Technologie w urządzeniach marki Hoover

Hoover

Urządzenia marki Hoover wykorzystują niekiedy technologie unikatowe dla tego producenta. Przed zakupem warto sprawdzić, co oznaczają enigmatyczne niekiedy nazwy. System elektronicznego sterowania "Fuzzy Logic" stosowany jest obecnie we wszystkich urządzeniach piorących producenta. Odpowiedzialny jest za kontrolę większości czynników procesu prania: poziomu wody, temperatury, szybkości obrotów bębna, obciążenia napędu pralki oraz poboru wody. Dzięki precyzyjnej kontroli urządzenie jest w stanie automatycznie dopasować zużycie prądu oraz ilość pobieranej wody podczas pracy. "Fuzzy Logic" rozpoznaje także ilość załadowanego prania z dokładnością do 0,5kg. Technologia ta stosowana jest także w zmywarkach oraz chłodziarko – zamrażarkach tego producenta, gdzie zarządza kolejno automatyką procesu zmywania oraz temperaturą wnętrza komory.

Kolejną technologią stosowaną w pralkach tego producenta jest "Kg Mode". System za pomocą specjalnych czujników dokonuje pomiarów i dostarcza informacji o ładunku wewnątrz bębna pralki. Dzięki temu urządzenie reguluje ilość pobieranej wody, określa czas potrzebny na zakończenie cyklu prania, wykrywa ilość piany i odpowiednio reguluje ilość wody potrzebnej do spłukania oraz dostosowywuje prędkość obrotów bębna do ilości oraz rodzaju tkanin znajdujących się wewnątrz pralki. Z kolei system "Green 10" stosowany w zmywarkach ogranicza zużycie wody oraz prądu do absolutnego minimum potrzebnego do skutecznego oczyszczenia naczyń, co przekłada się zarówno na oszczędność pieniędzy, jak i ekologiczność pracy urządzenia.

Gorąca pralka podczas prania

Niesprawny sprzęt AGD to nie powód do radości, ale nie ma co panikować. Wystarczy odpowiednia diagnoza usterki i właściwy dobór części zamiennych. Pokazujemy, że możesz zrobić to sam biorąc pod uwagę nasze wskazówki. Szeroko opisujemy również, jak dbać o sprzęt, aby służył przez długi czas. Stale podnosimy nasze kwalifikacje, aby przekazywać tylko rzetelne informacje.

Zobacz rozwiązanie
Gorąca pralka podczas prania
scroll top