Kategorie części
baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części

Akcesoria Fitbit

Tutaj znajdziesz oryginalne i zamienne części do sprzętów marki Fitbit. Wybierz filtr znajdujący się po lewej stronie, w ten sposób znajdziesz szybciej potrzebną część. Najłatwiej odnajdziesz swoją część wpisując w wyszukiwarkę model sprzętu. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Sprawdź koniecznie nasz kanał YouTube, gdzie pokazujemy, jak w prosty sposób wymieniać i naprawiać części w sprzętach AGD.

strzałka rozwinięcia opisu
Kategoria części:
Dostępność

Monitory aktywności dziełem FitBit

Firma FitBit powstała stosunkowo niedawno, bo w roku 2007. Twórcy marki- James Park oraz Eric Friedman – mieli tylko jeden cel: połączyć rozwijającą się technologię miniaturyzacji, czujników oraz mikroprocesorów w jeden system.

Efektem są monitory aktywności: małe urządzenia w postaci opaski, będące w stanie mierzyć wszystkie dane dotyczące organizmu użytkownika. Wraz ze spersonalizowanym programem komputerowym urządzenia te mogą także mierzyć postępy w treningu oraz jakość snu. Celem monitorów aktywności FitBit jest nie tylko wspomaganie sportowców podczas treningu, ale także zmotywowanie większej części społeczeństwa do regularnych ćwiczeń.

Monitory aktywności dziełem FitBit

Co ciekawe, dane zbierane przez urządzenie mogą być wykorzystane w sądzie. Gwałtowny skok ciśnienia krwi podczas wypadku lub napadu rejestrowany jest wraz z godziną rejestracji, co może być niezbitym dowodem sądowym na zaistnienie sytuacji ekstremalnej. Wykorzystanie informacji z opaski FitBit miało miejsce w Kanadzie – pewna kobieta na podstawie informacji o wydajności organizmu starała się o uzyskanie znaczącego odszkodowania. Według danych z urządzenia, po wypadku wydajność organizmu właścicielki znacznie spadła, co miało być dowodem na trwały uszczerbek na zdrowiu.

Informacje z monitorów aktywności mogą być także źródłem radości: nowojorskie małżeństwo dzięki danym zebranym przez urządzenie dowiedziało się, że ich starania o dziecko nie poszły na marne. Znacznie podwyższony puls kobiety – nawet podczas odpoczynku – oraz generalnie dziwne wyniki pomiarów początkowo zaniepokoiły parę, jednak po wykonaniu testu ciążowego wszystko było już jasne.

chwileczkę Chwileczkę..
Określ swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz rodzaj urządzenia
Może Cię zainteresować

Jakie funkcje posiadają monitory aktywności FitBit?

Fitbit

Urządzenia marki FitBit znane są na całym świecie ze swojej funkcjonalności. Monitory aktywności nie tylko pomagają w treningu, ale pozwalają także na ciągłe monitorowanie stanu zdrowia. W zależności od wersji urządzenia te pomagają w utrzymaniu dobrej kondycji fizycznej oraz samokontroli. Wersja Zip to najprostszy model w ofercie FitBit. Urządzenie zlicza wykonane przez użytkownika kroki, przeliczając je potem na ilość spalonych kalorii. Kolejnym w skali zaawansowania i udostępnionych opcji modelem jest FitBit One. Ta wersja monitora aktywności potrafi dodatkowo rozpoznać pokonywanie schodów, odpowiednio dopasowując ilość spalonych kalorii.

Urządzenie monitoruje także sen użytkownika, śledząc długość oraz jakość snu. Model One jest bryzgoszczelny oraz odporny na działanie potu. Urządzenie pozwala także na zapisanie w pamięci konkretnego celu treningu, o którego osiągnięciu użytkownik zostanie powiadomiony świeceniem oraz wibracjami urządzenia. Najbardziej zaawansowanym z monitorów aktywności FitBit jest model Flex. Opaska nie tylko posiada wszystkie funkcje poprzedników, ale jest dodatkowo wodoszczelna (odporna na zanurzenia w wodzie do 10 metrów). Możliwe jest więc używanie wersji Flex także na basenie. Wszystkie wersje monitorów aktywności Flex można i opłaca się używać z specjalną aplikacją pozwalającą na prowadzenie dzienników odżywiania, wagi i innych parametrów pomijanych przez urządzenie. Taki zestaw gwarantuje możliwość pełnej analizy zapotrzebowania organizmu na kalorie, efektów treningu oraz stanu zdrowia użytkownika.

Gorąca pralka podczas prania

Popsute urządzenie wcale nie oznacza, że musimy go wyrzucić. Odpowiednie rozpoznanie usterki to połowa sukcesu do naprawy sprzętu. Pokazujemy, jakich narzędzi użyć i na co zwrócić uwagę podczas usuwania awarii. Dodatkowo staramy się dawać wskazówki, jak dbać o urządzenie, aby slużyło jak najdłużej i bezawaryjnie. Stale podnosimy nasze umiejętności, aby dzielić się z Wami wiedzą.

Zobacz rozwiązanie
Gorąca pralka podczas prania
scroll top