90 dni na zwrot towaru
Zakupiony produkt nie spełnił Twoich oczekiwań? Na naszej stronie internetowej możesz zwrócić lub wymienić towar w ciągu 90 dni. Dajemy gwarancję bezpieczeństwa przy dokonywaniu zakupów i zwrotów. Jeżeli nie jesteś zadowolony z zamówionego produktu lub po prostu się rozmyśliłeś – wypełnij formularz. Liczy się dla nas Twoje zadowolenie.
12 mln części AGD i RTV
Chwalimy się, że tyle części zamiennych posiadamy do sprzętu AGD i RTV włącznie. Ryzyko, że nie znajdziesz potrzebnego elementu do naprawy jest minimalne. Oferujemy również preparaty pielęgnacyjne, dzięki którym przedłużysz żywotność swojego urządzenia.
99% klientów poleca nasz sklep
Aż tylu klientów poleca nasz sklep internetowy, który jest bezpieczny i przyjazny dla użytkowników strony. Dzięki opiniom zebranym przez niezależny portal Opineo jesteśmy rzetelną i uczciwą firmą, która świadczy usługi na najwyższym poziomie. Stale doszkalamy się i podnosimy kwalifikacje, aby być do dyspozycji dla naszych klientów. Każdego traktujemy tak, jak sami chcielibyśmy być potraktowani z należytym szacunkiem. Kierujemy się chęcią niesienia pomocy i zaspokajania potrzeb innych. Z nami nie musisz się obawiać o swoje zakupy.
Zakupy bez rejestracji
Wiemy, że spieszysz się i nie zawsze masz ochotę wykonywać wszystkie kroki w procesie rejestracji konta w naszym sklepie internetowym. Zakup bez rejestracji to uproszczona procedura składania zamówienia. Jeżeli masz wątpliwości, że paczka nie dojdzie do Ciebie na czas zawsze możesz skontaktować się z nami. Dla nas klient rejestrujący się, jak i bez rejestracji jest tak samo ważny.
#czesciFitbit

Akcesoria Fitbit

(12 części)

Tutaj znajdziesz oryginalne i zamienne części do sprzętów marki Fitbit. Wybierz filtr znajdujący się po lewej stronie, w ten sposób znajdziesz szybciej potrzebną część. Najłatwiej odnajdziesz swoją część wpisując w wyszukiwarkę model sprzętu. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Sprawdź koniecznie nasz kanał YouTube, gdzie pokazujemy, jak w prosty sposób wymieniać i naprawiać części w sprzętach AGD.

Pokaż całość Zwiń opis
Twoje urządzenie Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Kategoria części dla:
Fitbit Zmień
Dostępność
Kategoria części

Monitory aktywności dziełem FitBit

Firma FitBit powstała stosunkowo niedawno, bo w roku 2007. Twórcy marki- James Park oraz Eric Friedman – mieli tylko jeden cel: połączyć rozwijającą się technologię miniaturyzacji, czujników oraz mikroprocesorów w jeden system.

Efektem są monitory aktywności: małe urządzenia w postaci opaski, będące w stanie mierzyć wszystkie dane dotyczące organizmu użytkownika. Wraz ze spersonalizowanym programem komputerowym urządzenia te mogą także mierzyć postępy w treningu oraz jakość snu. Celem monitorów aktywności FitBit jest nie tylko wspomaganie sportowców podczas treningu, ale także zmotywowanie większej części społeczeństwa do regularnych ćwiczeń.

Monitory aktywności dziełem FitBit

Co ciekawe, dane zbierane przez urządzenie mogą być wykorzystane w sądzie. Gwałtowny skok ciśnienia krwi podczas wypadku lub napadu rejestrowany jest wraz z godziną rejestracji, co może być niezbitym dowodem sądowym na zaistnienie sytuacji ekstremalnej. Wykorzystanie informacji z opaski FitBit miało miejsce w Kanadzie – pewna kobieta na podstawie informacji o wydajności organizmu starała się o uzyskanie znaczącego odszkodowania. Według danych z urządzenia, po wypadku wydajność organizmu właścicielki znacznie spadła, co miało być dowodem na trwały uszczerbek na zdrowiu.

Informacje z monitorów aktywności mogą być także źródłem radości: nowojorskie małżeństwo dzięki danym zebranym przez urządzenie dowiedziało się, że ich starania o dziecko nie poszły na marne. Znacznie podwyższony puls kobiety – nawet podczas odpoczynku – oraz generalnie dziwne wyniki pomiarów początkowo zaniepokoiły parę, jednak po wykonaniu testu ciążowego wszystko było już jasne.

Sprawdź szczegóły
Wyślemy jutro! 36,90 zł
Sprawdź szczegóły
Kabel do ładowania indeks: 707-HY-3213
Wyślemy jutro! 36,90 zł
Sprawdź szczegóły
Wyślemy jutro! 36,90 zł
Sprawdź szczegóły
Wyślemy jutro! 129,00 zł
Sprawdź szczegóły
Wyślemy jutro! 157,00 zł

Instrukcje wymiany

Sprawdź na kanale YouTube Sprawdź na kanale YouTube
Wybierz rodzaj urządzenia
Nie znalazłeś tego czego szukasz?
Promowane produkty
Sprawdź szczegóły
Wyślemy jeszcze dziś! 27,90 zł
Sprawdź szczegóły
Wyślemy jeszcze dziś! 22,90 zł
Sprawdź szczegóły
Wyślemy jeszcze dziś! 57,90 zł
Sprawdź szczegóły
Wyślemy jeszcze dziś! 59,90 zł
Sprawdź szczegóły
Wyślemy jeszcze dziś! 13,90 zł
Sprawdź szczegóły
Wyślemy jeszcze dziś! 23,90 zł
Sprawdź szczegóły
Wyślemy jutro! 253,00 zł 156,89 zł
Sprawdź szczegóły
Wyślemy jeszcze dziś! 27,90 zł

Jakie funkcje posiadają monitory aktywności FitBit?

Fitbit

Urządzenia marki FitBit znane są na całym świecie ze swojej funkcjonalności. Monitory aktywności nie tylko pomagają w treningu, ale pozwalają także na ciągłe monitorowanie stanu zdrowia. W zależności od wersji urządzenia te pomagają w utrzymaniu dobrej kondycji fizycznej oraz samokontroli. Wersja Zip to najprostszy model w ofercie FitBit. Urządzenie zlicza wykonane przez użytkownika kroki, przeliczając je potem na ilość spalonych kalorii. Kolejnym w skali zaawansowania i udostępnionych opcji modelem jest FitBit One. Ta wersja monitora aktywności potrafi dodatkowo rozpoznać pokonywanie schodów, odpowiednio dopasowując ilość spalonych kalorii.

Urządzenie monitoruje także sen użytkownika, śledząc długość oraz jakość snu. Model One jest bryzgoszczelny oraz odporny na działanie potu. Urządzenie pozwala także na zapisanie w pamięci konkretnego celu treningu, o którego osiągnięciu użytkownik zostanie powiadomiony świeceniem oraz wibracjami urządzenia. Najbardziej zaawansowanym z monitorów aktywności FitBit jest model Flex. Opaska nie tylko posiada wszystkie funkcje poprzedników, ale jest dodatkowo wodoszczelna (odporna na zanurzenia w wodzie do 10 metrów). Możliwe jest więc używanie wersji Flex także na basenie. Wszystkie wersje monitorów aktywności Flex można i opłaca się używać z specjalną aplikacją pozwalającą na prowadzenie dzienników odżywiania, wagi i innych parametrów pomijanych przez urządzenie. Taki zestaw gwarantuje możliwość pełnej analizy zapotrzebowania organizmu na kalorie, efektów treningu oraz stanu zdrowia użytkownika.

Baza porad north.pl

Oferujemy Ci darmową wiedzę na temat domowych urządzeń. Dostajesz od nas gotowe instrukcje na samodzielną naprawę sprzętu AGD.

Dlaczego z lodówki wydobywa się brzydki zapach? Dlaczego pralka głośno pracuje? Dlaczego piekarnik długo się nagrzewa? Wyjaśniamy w prosty sposób co może być przyczyną takich awarii Twojego sprzętu. Zobacz więcej na naszym portalu!

baza porad north.pl
Przykładowe porady
Zamrażarka chłodzi, ale chłodziarka nie

Popsute urządzenie wcale nie oznacza, że musimy go wyrzucić. Odpowiednie rozpoznanie usterki to połowa sukcesu do naprawy sprzętu. Pokazujemy, jakich narzędzi użyć i na co zwrócić uwagę podczas usuwania awarii. Dodatkowo staramy się dawać wskazówki, jak dbać o urządzenie, aby slużyło jak najdłużej i bezawaryjnie. Stale podnosimy nasze kwalifikacje, aby przekazywać tylko rzetelne informacje. Zobacz rozwiązanie problemu: Zamrażarka chłodzi, ale chłodziarka nie

infolinia

Nie znalazłeś tego, czego szukasz? Zadzwoń do nas. Pomożemy.

22 349 93 99 infolinia czynna: pn. - pt. 08-18, sb. 08-16

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii. Zgadzam się.