baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części

Części Bellers

(270 produktów)

Tutaj znajdziesz oryginalne i zamienne części do sprzętów marki Bellers. Żeby szybciej znaleźć właściwą część, skorzystaj z filtrów, które znajdują się po lewej stronie. By uniknąć niepewności czy dana część pasuje do Twojego sprzętu, wpisz w wyszukiwarkę model sprzętu. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. W przypadku, kiedy nie wiesz jak wymienić daną część w swoim sprzęcie, wejdź na nasz kanał YouTube, gdzie pokazujemy jak zrobić to najprościej.

Dostępność
Wkład zaworu gazu do kuchenki Gorenje 639281
Lampka kontrolna do piekarnika Gorenje 667949
Zawór gazu do płyty gazowej Gorenje 641233
Programator do piekarnika Gorenje 419243
Iskrownik do piekarnika Gorenje 162123
Iskrownik palnika do kuchenki Gorenje 162122
Uszczelka drzwi do piekarnika Gorenje 593514
Grzałka górna do piekarnika Gorenje 616025
Drabinka do piekarnika Gorenje 593509
Zawias pokrywy do kuchenki Gorenje 173867
Zawias drzwi do piekarnika Gorenje 166656
Termostat do piekarnika Gorenje 253745
Chwileczkę... Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz rodzaj urządzenia
Może Cię zainteresować

Dlaczego szkło w zmywarce matowieje?

Zepsute urządzenie wcale nie musi okazać się aż takim problemem jak nam się wydaje. Zrozumienie pochodzenia usterki ułatwi naprawę. Pokażemy Ci, jak samodzielnie wykonywać drobne naprawy. Informujemy was także o tym, jak najlepiej dbać o urządzenia. Wychodząc naprzeciw naszym klientom nieustannie pogłębiamy naszą wiedzę odnośnie urządzeń AGD.

Zobacz rozwiązanie
Dlaczego szkło w zmywarce matowieje?

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się