Części Karcher

(2 374 produktów)

Poniżej prezentujemy oryginalne części jak i ich odpowiedniki dla sprzętów marki Karcher. Używając filtrów szybciej wyszukasz pożądaną część. Jeżeli w pole wyszukiwarki wpiszesz model sprzętu to w wyniku ukażą się części pasujące do Twojego modelu. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Na naszym kanale YouTube znajdziesz filmiki instruktażowe pokazujące jak w łatwy sposób można wymieniać części w sprzętach AGD.

Dostępność
Blokada do odkurzacza Karcher 5.075-037.0
Blokada do odkurzacza Karcher 9.038-275.0
Pokrętło do odkurzacza Karcher 9.038-362.0
Uchwyt węża do odkurzacza Karcher 2.863-012.0
Wąż ssący do odkurzacza Karcher 28631120
Sworzeń do odkurzacza Karcher 4.195-159.0
Chwileczkę... Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz rodzaj urządzenia

czesci do odkurzaczy Karcher

Firma Karcher zaczęła swą produkcję w Niemczech jeszcze przed II wojną światową. Z początku zajmowano się ogrzewaczami dla przemysłu lotniczego. Z czasem rozpoczęli produkcję sprzętów dla gospodarstw domowych, które były wykonywane z łusek po amunicji. Opracowano również pierwszy system ogrzewania w autobusach amerykańskich, który w Europie po raz pierwszy został zainstalowany w samochodach Volkswagen w latach pięćdziesiątych. W tym okresie firma pozyskała patent na wysokociśnieniowe urządzenie czyszczące z opcją podgrzewania wody, co znacząco wpłynęło na dalszą przyszłość firmy. W latach osiemdziesiątych pojawiły się pierwsze urządzenia czyszczące przeznaczony dla klientów indywidualnych. Na rynku polskim Karcher pojawił się w latach siedemdziesiątych. Od 1993 r. działa na terenie całej Polski. Zajmuje się sprzedażą za pomocą sieci dealerskiej oraz współpracy z sieciami hipermarketów. Karcher odpowiada również za serwisowanie urządzeń użytku domowego. Jakość produktów potwierdzają liczne nagrody. Oto kilka z nich:

  • TopBuilder 2012,
  • Purus 2011,
  • Złota Miotła 2011,
  • parokrotne nagrodzenie firmy jako Przedsiębiorstwo Fair Play.

Dlaczego szkło w zmywarce matowieje?

Zepsute urządzenie wcale nie musi okazać się aż takim problemem jak nam się wydaje. Wystarczy dobrze zdiagnozować przyczynę problemu. Wskazujemy, jak samodzielnie poradzić sobie z drobną awarią. Pokazujemy również najprostszą drogę do naprawy Twojego urządzenia. Niezmiennie pogłębiamy naszą wiedzę, aby przekazywać wam istotne informacje.

Zobacz rozwiązanie
Dlaczego szkło w zmywarce matowieje?

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się