Kategorie części

Części Karcher

Karcher to jedna z topowych marek na świecie, specjalizująca się w produkcji systemów oraz urządzeń czyszczących. Stale rozwijająca się i ulepszająca swoje technologie marka ma zastosowanie nie tylko profesjonalne - znajdzie miejsce także w Twoim domu. Najbardziej znana z urządzeń czyszczących wysokociśnieniowych firma, oferuje rozwiązania, które pomogą Ci utrzymać Twoje podwórko czy samochód w czystości. Jak każde urządzenie, produkty Karcher mogą ulegać awariom, szczególnie jeśli używane są regularnie - nie ma urządzenia, którego żywotność trwałaby wiecznie. Czasem psujących się części nie wystarczy naprawić, a jedyną słuszną opcją jest wymiana na nowe. Jeśli chcesz uratować swój sprzęt Karcher, części zamienne - oryginalne oraz ich zamienniki - znajdziesz w North. Zapoznaj się z naszą ofertą i, dzięki tabliczce znamionowej, wybierz element pasujący do Twojego urządzenia. Chcesz dowiedzieć się jak samodzielnie wymienić zepsutą część? Odwiedź nasz kanał na YouTube, gdzie znajdziesz listę filmików instruktażowych.

strzałka rozwinięcia opisu
Dostępność

Części zamienne Karcher

Karcher części zamienne

Firma Karcher zaczęła swą produkcję w Niemczech jeszcze przed II wojną światową. Z początku zajmowano się ogrzewaczami dla przemysłu lotniczego. Z czasem rozpoczęli produkcję sprzętów dla gospodarstw domowych, które były wykonywane z łusek po amunicji. Opracowano również pierwszy system ogrzewania w autobusach amerykańskich, który w Europie po raz pierwszy został zainstalowany w samochodach Volkswagen w latach pięćdziesiątych. W tym okresie firma pozyskała patent na wysokociśnieniowe urządzenie czyszczące z opcją podgrzewania wody, co znacząco wpłynęło na dalszą przyszłość firmy. W latach osiemdziesiątych pojawiły się pierwsze urządzenia czyszczące przeznaczony dla klientów indywidualnych. Na rynku polskim Karcher pojawił się w latach siedemdziesiątych. Od 1993 r. działa na terenie całej Polski. Zajmuje się sprzedażą za pomocą sieci dealerskiej oraz współpracy z sieciami hipermarketów. Karcher odpowiada również za serwisowanie urządzeń użytku domowego. Jakość produktów potwierdzają liczne nagrody. Oto kilka z nich:

  • TopBuilder 2012,
  • Purus 2011,
  • Złota Miotła 2011,
  • parokrotne nagrodzenie firmy jako Przedsiębiorstwo Fair Play.
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(115)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(23)
16700
Wyślemy jutro
outlet Outlet już od 8900
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(4)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(3)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(8)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(2)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(4)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(3)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(1)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(2)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(5)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(19)
chwileczkę Chwileczkę..
Określ swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz rodzaj urządzenia
Może Cię zainteresować

Części Karcher i historia marki

części KarcherPo wyborze odpowiednich części Kärcher, warto abyś dowiedział się czegoś o historii firmy. Kärcher to niemiecki producent, najbardziej znany z myjek wysokociśnieniowych. Firma jest skoncentrowana głównie na sprzęcie czyszczącym, zarówno do użytku domowego jak i profesjonalnego, i działa od 1935 roku, po założeniu przez Alfreda Kärchera. Początkowo, w swojej fabryce Bad-Canstatt w Stuttgarcie, tworzył on elementy grzejne, a do 1945 także piece hartownicze.

A kiedy powstał pierwszy typ produktu, z których firma znana jest do dzisiaj? Pierwsza nowoczesna myjka ciśnieniowa - model DS 350 - powstała w 1950 roku i od tego czasu to właśnie myjki stały się głównym celem firmy. Właśnie wtedy też Kärcher stworzyło linię dla obu typów użytkowników - profesjonalnych i prywatnych. Ich oferta rozszerzyła się o płyny do mycia, odkurzacze zwykłe i do pracy na mokro oraz na sucho, szorowarki, myjki wysokociśnieniowe, myjki do czyszczenia suchym lodem, myjki parowe, myjki samochodowe, systemy uzdatniania wody oraz wiele innych akcesoriów i narzędzi do sprzętu i Kärcher. Części zamienne do urządzeń również nie były wyjątkiem i były szeroko produkowane. Ten dobrze nam wszystkim znany żółty kolor wprowadzony został dopiero 1974 roku, poprzednim kolorem marki był niebieski.

Kärcher jest także właścicielem amerykańskich marek Landa, Hotsy i Shark, myjek Cuda, systemów oczyszczania Watermaze, grupy Windsor Kärcher i Hawk Pump. Kärcher jest również głównym dostawcą zarówno dla NATO, jak i wojska amerykańskiego. Produkty Kärcher - części oraz myjki i inne urządzenia - to jednak nie wszystko. Gama ofertowanych produktów została rozszerzona na kilka różnych dziedzin czyszczenia. Chociaż większość urządzeń i produktów można kupić i w wersji profesjonalnej i "domowej", to powstały linie dedykowane wyłącznie do użytku profesjonalnego.

W 2003 roku, Kärcher odznacza się w historii, wypuszczając na rynek pierwszy na świecie w pełni autonomiczny odkurzacz, RoboCleaner 3000. Kilka lat później, w 2007 roku, Kärcher wchodzi w ogrodnictwo, wypuszczając między innymi pompy podlewające, a także szeroką gamę akcesoriów. W tym samym roku wprowadzono także system czyszczenia TACT. Rok później, w 2009, firma wprowadziła myjki ultrawysokociśnieniowe, których działanie to o wiele więcej niż tylko czyszczenie - były one pod ciśnieniem 2500 barów. Na rynku pojawiła się także wielofunkcyjna zamiatarka miejska. Kärcher nie bez powodu jest jedną z najbardziej znanych marek produkujących urządzenia czyszczące na świecie. Jest to firma, która także stale się rozwija, wymyślając nowe technologie oraz produkty, znane na całym świecie, jak np. te z serii K. Kärcher - części zamienne oryginalne oraz odpowiedniki - znajdziesz wśród ogromnej listy produktów oferowanych przez North. Aby dobrać części Kärcher kompatybilne z Twoim urządzeniem, sprawdź tabliczkę znamionową, a następnie użyj filtrów na górze strony, aby skrócić poszukiwania. Pomoże Ci także nasz kanał na YouTube, gdzie znajdziesz długą listę filmików instruktażowych na temat wymiany wadliwy części Twoich urządzeń.

Gorąca pralka podczas prania

Zepsute urządzenie wcale nie musi okazać się aż takim problemem jak nam się wydaje. Wystarczy dobrze zdiagnozować przyczynę problemu. Wskazujemy, jak samodzielnie poradzić sobie z drobną awarią. Pokazujemy również najprostszą drogę do naprawy Twojego urządzenia. Żaden sprzęt AGD nie ma już przed nami tajemnic.

Zobacz rozwiązanie
Gorąca pralka podczas prania
scroll top