Kategorie części

Części Karcher

(3 369 produktów)

Poniżej prezentujemy oryginalne części jak i ich odpowiedniki dla sprzętów marki Karcher. Używając filtrów szybciej wyszukasz pożądaną część. Jeżeli w pole wyszukiwarki wpiszesz model sprzętu to w wyniku ukażą się części pasujące do Twojego modelu. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Na naszym kanale YouTube znajdziesz filmiki instruktażowe pokazujące jak w łatwy sposób można wymieniać części w sprzętach AGD.

strzałka rozwinięcia opisu
Dostępność
Blokada 50750370 do odkurzacza Karcher WD 3
Koło zębate do zamiatarki Karcher 69660390
Koło zębate do zamiatarki Karcher 69660410
Termostat do parownicy Karcher 66302690
Złącze do odkurzacza Karcher 90373170
Uszczelka do odkurzacza Karcher 63629220
Pompa do myjki ciśnieniowej Karcher 45120960
Tarcza polerująca do froterki Karcher 28631930
Płyn do odkurzacza piorącego Karcher 1l RM519 62957710
5790
Wyślemy jutro
2 oferty od 48,90
chwileczkę Chwileczkę..
Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz rodzaj urządzenia
Może Cię zainteresować

czesci do odkurzaczy Karcher

Firma Karcher zaczęła swą produkcję w Niemczech jeszcze przed II wojną światową. Z początku zajmowano się ogrzewaczami dla przemysłu lotniczego. Z czasem rozpoczęli produkcję sprzętów dla gospodarstw domowych, które były wykonywane z łusek po amunicji. Opracowano również pierwszy system ogrzewania w autobusach amerykańskich, który w Europie po raz pierwszy został zainstalowany w samochodach Volkswagen w latach pięćdziesiątych. W tym okresie firma pozyskała patent na wysokociśnieniowe urządzenie czyszczące z opcją podgrzewania wody, co znacząco wpłynęło na dalszą przyszłość firmy. W latach osiemdziesiątych pojawiły się pierwsze urządzenia czyszczące przeznaczony dla klientów indywidualnych. Na rynku polskim Karcher pojawił się w latach siedemdziesiątych. Od 1993 r. działa na terenie całej Polski. Zajmuje się sprzedażą za pomocą sieci dealerskiej oraz współpracy z sieciami hipermarketów. Karcher odpowiada również za serwisowanie urządzeń użytku domowego. Jakość produktów potwierdzają liczne nagrody. Oto kilka z nich:

  • TopBuilder 2012,
  • Purus 2011,
  • Złota Miotła 2011,
  • parokrotne nagrodzenie firmy jako Przedsiębiorstwo Fair Play.

Zmywarka pobiera i wypuszcza wodę

Zepsute urządzenie wcale nie musi okazać się aż takim problemem jak nam się wydaje. Wystarczy dobrze zdiagnozować przyczynę problemu. Wskazujemy, jak samodzielnie poradzić sobie z drobną awarią. Pokazujemy również najprostszą drogę do naprawy Twojego urządzenia. Niezmiennie pogłębiamy naszą wiedzę, aby przekazywać wam istotne informacje.

Zobacz rozwiązanie
Zmywarka pobiera i wypuszcza wodę
cookie icon

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się
scroll top