Kategorie części
baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Myjka ciśnieniowa Rodzaj urządzenia

Części do myjek ciśnieniowych Karcher

Myjki ciśnieniowe mają wiele zastosowań, zarówno w Twoim domu, jak i poza nim - od mycia chodników i podjazdów, po mycie samochodów, różnego rodzaju sprzętów, a nawet usuwanie pleśni. Dzięki strumieniowi wody pod wysokim ciśnieniem, myjki Karcher świetnie poradzą sobie także z takimi zabiegami jak np. usuwanie luźniejszej, schodzącej farby czy błota - wkraczają więc tam, gdzie nie poradzi sobie zwykła woda z mydłem i gąbka. Aby urządzenie poprawnie działało, poprawnie muszą działać wszystkie części do myjki Karcher. Wymieniając wadliwe, zepsute lub zużyte elementy na nowe, przedłużasz życie swojego sprzętu i przywracasz mu efektywność oraz wydajność. Szukając konkretnej części, użyj filtrów na górze strony, gdzie będziesz mógł wpisać oznaczenie modelu. Chcesz podszkolić się w zakresie majsterkowania i dowiedzieć się, jak samodzielnie wymieniać części w urządzeniach w Twoim domu? Zajrzyj na nasz kanał na YouTube, gdzie znajdziesz długą listę filmików instruktażowych na ten temat. W North znajdziesz części do myjek Karcher i przedłużysz życie Twojego urządzenia.

strzałka rozwinięcia opisu
Dostępność
Powiązane linki:
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(13)
14186
Wyślemy pojutrze
2 oferty od 121,00
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(2)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(4)
10800
Wyślemy pojutrze
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(1)
chwileczkę Chwileczkę..
Określ swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wpisz oznaczenie modelu

Znajdź nowe części do myjki Karcher i zapoznaj się z kilkoma wskazówkami

części do myjek KarcherMyjki Karcher to urządzenia, które przydadzą się w każdym domu - jak do jego wnętrza mamy pralki, odkurzacze czy zmywarki, tak do podjazdu czy muru mamy myjkę ciśnieniową. Pomoże usunąć błoto, kawałki odpadającej farby, pleśń, przyda się do mycia samochodu czy płotu, a nawet trawnika. Aby poprawnie spełniała swoją rolę, spełniać swoje rolę muszą także wszystkie części do myjek Karcher. W razie wady, awarii czy zużycia się którejkolwiek z nich, warto zastanowić się nad wymianą na nową - nie myjkę, a część! W ten sposób przywrócisz urządzeniu wydajność, moc i przedłużysz jego życie. Jeśli znalazłeś już swoje części do myjki Karcher, warto abyś poznał kilka wskazówek, które możesz wprowadzić w życie, kiedy używasz swojego sprzętu.

Posiadacze tych myjek często zastanawiają się nad tym, jakiego płynu najlepiej użyć - musi być specjalny, czy wystarczy dowolny? Tak naprawdę możesz używać każdego płynu bezpiecznego dla myjek ciśnieniowych. Płyn nie będzie jednak rozpylany pod wysokim ciśnieniem, ponieważ wymagałoby to jego przepływu przez pompę. Istnieją sposoby na własnoręczne sporządzenie płynu myjącego (woda, płyn do prania nie zawierający fosforanu i szklanka octu), jednak jeśli zależy Ci na dokładnym wyczyszczeniu jakiejkolwiek powierzchni, zdecydowanie lepiej jest zainwestować w specjalny płyn Karcher. Musi być on jednak wystarczająco silny, aby był w stanie przebić się przez brud.

Jeśli znalazłeś już części do myjki do okien Karcher i przygotowujesz się do mycia samochodu, a Twój dostęp do bieżącej wody jest czasowo ograniczony - możesz użyć wiadra. Wystarczy, że posiadasz wąż ssący; jeden koniec umieszczasz w wiadrze, drugi podłączysz do myjki i w ten sposób możesz z niej korzystać. A co jeśli Twoja myjka Karcher straciła ciśnienie? Ten problem może być spowodowany wieloma czynnikami. Upewnij się, że wąż ogrodowy i wąż wysokociśnieniowy nie są zagięte, nieszczelne bądź zablokowane oraz, że woda jest odkręcona i dostarczana jest w odpowiedniej ilości. Jeśli nie to jest problemem, prawdopodobnie będziesz musiał sprawdzić stan poszczególnych części do myjki Karcher. Myjki ciśnieniowe niższej jakości zazwyczaj będą mieć żywotność od 60 do 100 godzin, jednak myjki Karcher powinny działać około 500 godzin, przy czym ich średnia używalność w ciągu roku wynosi 50 godzin. Jeśli więc Twoja myjka szwankuje przed czasem, zajrzyj do naszej oferty i znajdź nowe elementy, aby uratować urządzenie.

Kolejnym częstym pytaniem jest; jak wyregulować ciśnienie w myjce? Najprostszym sposobem jest po prostu oddalenie się od punktu, w który uderza woda - w ten sposób uderza pod niższym ciśnieniem. Jeśli zależy Ci na odwrotnym efekcie, wystarczy, że się przybliżysz. Niektóre myjki posiadają jednak regulator ciśnienia na pompie. Wtedy wystarczy obrócić pokrętło, aby kontrolować ciśnienie.

Szukając nowych części do myjek Karcher, upewnij się, że będą one pasowały do posiadanego przez Ciebie modelu. Znajdziesz je, używając filtrów na górze strony, a jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat sprzętów w Twoim domu i wymiany ich części, zajrzyj na nasz kanał na YouTube.

Gorąca pralka podczas prania

Jeżeli sprzęt AGD przestanie działać, nie musimy siać paniki. Zrozumienie pochodzenia usterki ułatwi naprawę. Pokażemy Ci, jak samodzielnie wykonywać drobne naprawy. Informujemy was także o tym, jak najlepiej dbać o urządzenia. Wychodząc naprzeciw naszym klientom nieustannie pogłębiamy naszą wiedzę odnośnie urządzeń AGD.

Zobacz rozwiązanie
Gorąca pralka podczas prania
cookie icon

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

OK
scroll top