Części Liebherr

(7 544 produktów)

Poniżej znajdziesz oryginalne i zamienne części do sprzętów marki Liebherr. Zastosowanie filtrów ułatwi Tobie znalezienie potrzebnej części. Jeżeli w pole wyszukiwarki wpiszesz model sprzętu to w wyniku ukażą się części pasujące do Twojego modelu. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Filmiki instruktażowe na naszym kanale YouTube pokażą Ci proste sposoby na wymianę części w sprzętach AGD.

Dostępność

Historia powstania Liebherr

Szwajcarskie przedsiębiorstwo Liebherr powstało w roku 1949. Założyciel, Hans Liebherr, bezbłędnie rozpoznał zapotrzebowanie powojennego rynku niemieckiego: wydajnych, mobilnych urządzeń konstrukcyjnych.

Pierwszy produkt firmy Hans Liebherr Maschinenfabrik, samobieżny żuraw wieżowy TK10 szybko znalazł uznanie na rynku, a jego ulepszona wersja pojawiła się już rok później. Od tamtego czasu firma Liebherr specjalizuje się w ciężkim sprzęcie znajdującym zastosowanie w przemyśle budowniczym. Na swoim koncie firma ma między innymi największą wywrotkę świata: wyprodukowany w roku 2004 model T282B. Ciężarówka ma masę 203 ton oraz ładowność 363 ton.

Liebherr jest także głównym dostawcą części i podzespołów dla firmy Airbus, producenta jednego z największych samolotów pasażerskich oraz transportowych na świecie.

Historia powstania Liebherr

Dopiero w roku 1954 historia firmy związała się z przemysłem AGD. Hans Liebherr rozpoznał kolejne zapotrzebowanie na rynku: lodówki i chłodziarko – zamrażarki. Według statystyk na dziesięć gospodarstw domowych w Niemczech przypadała tylko jedna lodówka, a zapotrzebowanie ciągle rosło. Liebherr miał więc dwie opcje: kupić istniejącą fabrykę lodówek lub wybudować własną linię produkcyjną. Decyzja padła na drugą opcję i od tamtego czasu firma zajmuje się także produkcją urządzeń chłodniczych.

Dalsza ekspansja ciężkiego sprzętu budowlanego na rynki Europy oraz Afryki pozwoliła na powstanie w roku 1960 Liebherr-Aero-Technik GmbH, przemianowaną w 1996 na Liebherr-Aerospace Lindenberg GmbH.

Pojemnik na lód do lodówki Liebherr 919279000
24400
Wyślemy w poniedziałek
Podwieszana szuflada chłodziarki do lodówki Liebherr 979165200
18300
Wyślemy w poniedziałek
outlet Outlet już od 16900
Szuflada zamrażarki do lodówki Liebherr 979114800
12700
Wyślemy w poniedziałek
outlet Outlet już od 8990
Uchwyt drzwi do lodówki Liebherr 742484800
Szuflada na warzywa do lodówki Liebherr 929033400
16200
Wyślemy dziś
outlet Outlet już od 12300
Półka na drzwi chłodziarki do lodówki Liebherr 743289900
Półka górna na drzwi chłodziarki do lodówki Liebherr 903110600
16200
Wyślemy w poniedziałek
outlet Outlet już od 9890
Dolna półka na drzwi chłodziarki do lodówki Liebherr 742741900
8790
Wyślemy w poniedziałek
outlet Outlet już od 5990
Półka na drzwi chłodziarki do lodówki Liebherr 742423500
Zaślepka uchwytu drzwi do lodówki Liebherr 742630600
Silnik wentylatora do lodówki Liebherr 611800400
30500
Wyślemy w poniedziałek
Listwa drzwi do lodówki Liebherr 764308000
chwileczkę Chwileczkę..
Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz rodzaj urządzenia
Może Cię zainteresować

Specjalista w chłodzeniu - Liebherr

Leibherr

Liebherr to marka specjalizująca się w chłodnictwie. Dlatego też urządzenia tego producenta zazwyczaj odznaczają się użyciem specjalnie opracowanych technologii mających usprawnić proces schładzania i zmrażania do maksimum. Przykładem może być tu funkcja "BioFresh". Lodówki wyposażone w ten system kontrolują wszystkie istotne dla przechowywania czynniki w poszczególnych strefach komory urządzenia. Wilgotność powietrza oraz temperatura utrzymywane są na idealnym poziomie, zapewniając świeżość przechowywanych produktów. Kolejną stosowaną przez producenta technologią jest NoFrost. System ten zapewnia wymuszony obieg powietrza we wszystkich strefach komory, usuwając nadmiar wilgoci. Dzięki temu wyeliminowane zostało tworzenie się złogów lodu oraz szronu, dwóch czynników istotnie wpływających na zapach w komorze, zanieczyszczenie urządzenia oraz przede wszystkim smak przechowywanych potraw.

Osobnym segmentem rynku chłodniczego są chłodziarki przeznaczone do przechowywania win. Urządzenia te wymagają maksymalnej perfekcji podczas kontroli warunków w komorze chłodzenia. Liebherr także i tutaj daje o sobie znać wyjątkową jakością swoich urządzeń: chłodziarki do win tego producenta łączą w sobie wszystkie najlepsze cechy i technologie stosowane w chłodziarko – zamrażarkach oraz podnoszą standardy przechowywania win ponad normę. W winiarkach Liebherr stosowane są specjalne rozwiązania technologiczne, mające na celu zmaksymalizowanie efektywności leżakowania wina. System TipOpen gwarantuje zabezpieczenie przed przypadkowym pozostawieniem otwartych drzwi chłodziarki: po naciśnięciu drzwi uchylają się na 7 centymetrów i zamykają się automatycznie po 3 sekundach, jeżeli użytkownik w pełni ich nie otworzy. Urządzeniami celującymi w przechowywaniu win są chłodziarki serii Vinidor.

Suszarka do prania buczy

Nie wyrzucajmy sprzętu AGD od razu, jak tylko odmówi nam posłuszeństwa. Zrozumienie pochodzenia usterki ułatwi naprawę. Pokażemy Ci, jak samodzielnie wykonywać drobne naprawy. Informujemy was także o tym, jak najlepiej dbać o urządzenia. Wychodząc naprzeciw naszym klientom nieustannie pogłębiamy naszą wiedzę odnośnie urządzeń AGD.

Zobacz rozwiązanie
Suszarka do prania buczy

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się