Kategorie części
baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Lodówka Rodzaj urządzenia

Części do lodówek Liebherr

Prezentujemy części oryginalne i zamienne do lodówek Liebherr. Możesz skorzystać z filtrów by szybciej znaleźć odpowiednią część. Najszybszy sposób na znalezienie właściwej części to wpisanie modelu sprzętu w wyszukiwarkę. W celu ułatwienia znalezienia przez Ciebie tabliczki znamionowej w zamrażarce podpowiadamy, aby spojrzeć na dno zamrażalnika. Skorzystaj z listy części dostępnej na stronie internetowej, aby znaleźć szukaną część. Zobacz jak łatwo można wymieniać i naprawiać części w lodówce na naszym kanale YouTube. Uzupełnieniem naszej oferty jest szeroki wybór środków do pielęgnacji oraz akcesoriów do sprzętów AGD.

strzałka rozwinięcia opisu
Dostępność
Powiązane linki:

Przedłuż życie swojej lodówki Liebherr

Znalazłeś już nowe części do lodówek Liebherr? Nie zaszkodzi się więc dowiedzieć kilku faktów o Twoim urządzeniu - dzięki temu dowiesz się, jak lepiej je wykorzystywać i przedłużyć jego życie.

części zamienne do lodówki Liebherr

Po pierwsze, filtry, które posiada teraz niemal każda bardziej nowoczesna lodówka i niektóre starsze modele, powinny być regularnie wymieniane. Jest to część, o której często zapominamy i jest to błąd, zwłaszcza, jeśli chodzi o filtry wody. Nie wymieniając ich średnio co 6 miesięcy, woda która trafia do naszej szklanki jest pełna zabrudzeń, które gromadzą się w filtrze.

Kolejną rzeczą, o której powinieneś pamiętać, jest grupowanie i oddzielanie swoich produktów, aby uniknąć przenoszenia się zapachu i zanieczyszczeń. Oddzielaj więc warzywa od owoców morza czy surowego mięsa! W grupowaniu swoich produktów pomoże Ci też wiedza na temat tego, gdzie w Twojej lodówce znajduje się najzimniejsze i najcieplejsze miejsce. Tył dolnej półki znajduje się najdalej od ciepłego powietrza, które do lodówki dostaje się za każdym razem, gdy ją otwierasz. A ponieważ zimnie powietrze opada na dół, to właśnie na dolnych półkach będzie najzimniej. To tam powinieneś przechowywać mięso i sery. Najcieplejszym miejscem w lodówce są jej drzwi, a więc staraj się nie przechowywać w nich jajek, które wymagają niskich temperatur by przetrwać, a np. przyprawy, sosy czy dżemy lub oleje.
Liebherr - części zamienne do lodówek, zarówno oryginalne jak i ich odpowiedniki, znajdziesz w North. Przekonaj się, jak łatwo możesz przedłużyć życie swojego urządzenia.

gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(6)
5997
Wyślemy dziś
outlet Outlet już od 2900
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(3)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(46)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(9)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(27)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(68)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(10)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(17)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(42)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(2)
10184
Wyślemy jutro
outlet Outlet już od 8900
2 oferty od 97,60
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(4)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(13)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(26)
chwileczkę Chwileczkę..
Określ swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wpisz oznaczenie modelu

Historia lodówek Liebherr

części do lodówki LiebherrNiemiecko-Szwajcarska firma Liebherr swoją pierwszą lodówkę wyprodukowała w 1954 roku, kiedy większość niemieckich gospodarstw domowych w ogóle jej jeszcze nie posiadało. W latach 70. stały się one ważną i standardową częścią niemal każdej kuchni. Jako pierwsze pojawiły się lodówki wolnostojące, a w późniejszych latach zaczęto wprowadzać na rynek modele do zabudowy i lodówko-zamrażarki. W miarę produkowanych, stale ulepszanych lodówek i co raz to nowszych technologii, Liebherr stał się wkrótce jednym ze specjalistów w dziedzinie chłodnictwa. Już w 1987 roku została wprowadzona popularna do dzisiaj technologia NoFrost, która zapobiega zamarzaniu komór - dzięki niej nie tracimy czasu na rozmrażanie. Wśród setek zamiennych elementów, w North znajdziesz również części do lodówki Liebherr z tą technologią.

Po NoFrost pojawiła się technologia BioFresh - jest to system, w którym znajduje się strefa o stałej temperaturze wbudowana w lodówkę, co gwarantuje dłuższą świeżość Twoich produktów. Technologia BioFresh została opatentowana w 1996 roku i posiada ją wiele popularnych modeli lodówek, jak CBes 4056-20C czy ICBN 3386-20B. W naszym sklepie bez trudu znajdziesz także części zamienne do lodówki Liebherr właśnie z tą technologią. Jest ona idealna do utrzymywania świeżości owoców, warzyw, ryb, mięsa i nabiału znacznie dłużej. Różne produkty mają różne wymagania co do konkretnych temperatur przechowywania, tak aby zachowały one smak i wygląd, a z technologią BioFresh kontrolowanie tego stało się łatwiejsze. Pamiętaj więc, aby szukając nowych części do lodówki Liebherr, upewnić się jaki model posiadasz. Od 2010 roku wszystkie urządzenia muszą być oznakowane etykietą, zawierającą informacje o zużyciu energii - dzięki temu konsumenci widzą, jak wydajny jest produkt.

Liebherr - części zamienne do lodówek i nie tylko, znajdziesz w szerokiej ofercie North, która dzięki filtrom na górze strony, pozwala Ci je znaleźć jeszcze szybciej. Możesz także nauczyć się samodzielnie wymieniać elementy Twoich urządzeń - jeśli jesteś ciekaw jak to zrobić, zajrzyj na nasz kanał na YouTube, gdzie znajdziesz filmiki instruktażowe.

Nie działa No Frost w lodówce

Kiedy przestaje nam działać jakiś sprzęt AGD nie porzucajmy go od razu na straty. Zrozumienie pochodzenia usterki ułatwi naprawę. Pokażemy Ci, jak samodzielnie wykonywać drobne naprawy. Informujemy was także o tym, jak najlepiej dbać o urządzenia. Wychodząc naprzeciw naszym klientom nieustannie pogłębiamy naszą wiedzę odnośnie urządzeń AGD.

Zobacz rozwiązanie
Nie działa No Frost w lodówce
scroll top