Kategorie części
baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części

Części Huawei

Tutaj znajdziesz oryginalne części i ich odpowiedniki dla sprzętów marki Huawei. Używając filtrów drogą ścieżki wyszukasz pożądaną część. Podaj model urządzenia, ułatwi to wyszukanie przez Ciebie części. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. W przypadku, kiedy nie wiesz jak wymienić daną część w swoim sprzęcie, wejdź na nasz kanał YouTube, gdzie pokazujemy jak zrobić to najprościej.

strzałka rozwinięcia opisu
Dostępność

Jak powstała marka Huawei?

Marka Huawei to w istocie trzy grupy biznesowe zrzeszone pod wspólną nazwą Huawei Technologies Co. Ltd. Efektem współpracy jest szeroka gama produktów codziennego użytku: od smartfonów i tabletów poprzez modemy i routery do urządzeń typu "internet w domu".

Huawei

Powstały w roku 1987 w Chinach koncern specjalizuje się w elektronice oraz telekomunikacji, dzięki czemu już w roku 2013 Huawei Consumer Buisness Group zajęła trzecie miejsce na świecie pod względem sprzedanych smartfonów oraz pierwsze w sprzedaży routerów. W roku 2014 Huawei jako pierwsza marka pochodzenia chińskiego znalazła się na liście stu największych marek na świecie, głównie dzięki wysokiemu współczynnikowi sprzedaży łączącemu się z dostępnością produktów tej marki w ponad 170 krajach na całym świecie. Siedziba główna firmy znajduje się w mieście Shenzen, w prowincji Guangdong.

Koncern posiada łącznie 16 ośrodków rozwojowo – badawczych, znaleźć je można na całym świecie – między innymi w Pekinie, Moskiwie, Dolinie Krzemowej i Sztokholmie. Na potrzeby ośrodków badawczych koncern zatrudnia łącznie ponad 7000 pracowników, co stanowi około 50% personelu firmy. Do roku 2014 Huawei zgłosiło 13000 patentów, z czego aż 12000 to technologiczne wnioski patentowe. 1600 zatwierdzonych patentów powstało w Chinach, kolejne 500 – w zewnętrznych ośrodkach badawczych. Liczba patentów na koncie firmy rośnie średnio o 1300 wniosków rocznie. Koncern jest także aktywnym członkiem organizacji standaryzujących technologie, a w przypadku dziesięciu z nich pełni funkcje kierownicze.

gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(11)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(4)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(7)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(1)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(1)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(1)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(2)
chwileczkę Chwileczkę..
Określ swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz rodzaj urządzenia
Może Cię zainteresować

Huawei - zaawansowana technologia

Smartfon Huawei

Produkty marki Huawei zdecydowanie zaprzeczają popularnej negatywnej opinii o chińskich urządzeniach i akcesoriach. Dzięki nieustającej pracy nad doskonaleniem znajdujących się w ofercie urządzeń smartfony, tablety i modemy tej marki wykorzystywane są praktycznie na całym świecie. Jako przykład posłużyć mogą zaawansowane technologicznie smartfony serii Mate, wyposażone w czytnik linii papilarnych, wydajny procesor i ekran full HD. Seria Mate nie bez powodu określana jest mianem hybrydy smartfona i tabletu – sześciocalowy ekran w połączeniu z odpowiedniej jakości podzespołami gwarantuje wygodę podczas przeglądania internetu, grania w gry czy nawet oglądania filmów.

Mniej zaawansowane, za to stawiające na styl i wygląd smartfony serii P także prezentują się doskonale. Udoskonalenia postaci w dwóch soczewek aparatu, czytnika linii papilarnych czy mocnego akumulatora w zestawie pozwalają na wygodne użytkowanie urządzenia przez długi czas bez konieczności wymiany. Szczególnie interesujące jest zastosowanie podwójnego aparatu wyposażonego dodatkowo w osobną lampę błyskową. Stosowane w serii P obiektywy produkowane są przez firmę Leica, doświadczonego specjalistę w dziedzinie aparatów, soczewek i obiektywów. Zgodnie ze słowami producenta oba moduły aparatu współpracują ze sobą, zapewniając znacznie lepszą jakość obrazu. Dodatkowa soczewka pracuje monochromatycznie, czyli rejestruje obraz wyłącznie w odcieniach szarości. Dzięki tego typu soczewce oprócz poprawienia jakości zdjęć kolorowych smartfony serii P gwarantują także doskonałą jakość zdjęć monochromatycznych – poprawie względem zwykłych aparatów ulega kontrast.

Gorąca pralka podczas prania

Zepsuty sprzęt wcale nie oznacza końca jego żywota. Sprawdź, czy sam podejmiesz się wyzwania i naprawisz sprzęt. Samodzielna naprawa nie musi być trudna, z nami poradzisz sobie bez problemu. Podpowiadamy także, jak utrzymać sprzęt w czystości i cieszyć się jego długim użytkowaniem. Duże AGD, jak i małe nie ma przed nami tajemnic, stale doszkalamy się, aby służyć fachową wiedzą dla klientów.

Zobacz rozwiązanie
Gorąca pralka podczas prania
scroll top