baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części

Części Huawei

(754 produktów)

Tutaj znajdziesz oryginalne części i ich odpowiedniki dla sprzętów marki Huawei. Używając filtrów drogą ścieżki wyszukasz pożądaną część. Podaj model urządzenia, ułatwi to wyszukanie przez Ciebie części. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. W przypadku, kiedy nie wiesz jak wymienić daną część w swoim sprzęcie, wejdź na nasz kanał YouTube, gdzie pokazujemy jak zrobić to najprościej.

Dostępność

Jak powstała marka Huawei?

Marka Huawei to w istocie trzy grupy biznesowe zrzeszone pod wspólną nazwą Huawei Technologies Co. Ltd. Efektem współpracy jest szeroka gama produktów codziennego użytku: od smartfonów i tabletów poprzez modemy i routery do urządzeń typu "internet w domu".

Huawei

Powstały w roku 1987 w Chinach koncern specjalizuje się w elektronice oraz telekomunikacji, dzięki czemu już w roku 2013 Huawei Consumer Buisness Group zajęła trzecie miejsce na świecie pod względem sprzedanych smartfonów oraz pierwsze w sprzedaży routerów. W roku 2014 Huawei jako pierwsza marka pochodzenia chińskiego znalazła się na liście stu największych marek na świecie, głównie dzięki wysokiemu współczynnikowi sprzedaży łączącemu się z dostępnością produktów tej marki w ponad 170 krajach na całym świecie. Siedziba główna firmy znajduje się w mieście Shenzen, w prowincji Guangdong.

Koncern posiada łącznie 16 ośrodków rozwojowo – badawczych, znaleźć je można na całym świecie – między innymi w Pekinie, Moskiwie, Dolinie Krzemowej i Sztokholmie. Na potrzeby ośrodków badawczych koncern zatrudnia łącznie ponad 7000 pracowników, co stanowi około 50% personelu firmy. Do roku 2014 Huawei zgłosiło 13000 patentów, z czego aż 12000 to technologiczne wnioski patentowe. 1600 zatwierdzonych patentów powstało w Chinach, kolejne 500 – w zewnętrznych ośrodkach badawczych. Liczba patentów na koncie firmy rośnie średnio o 1300 wniosków rocznie. Koncern jest także aktywnym członkiem organizacji standaryzujących technologie, a w przypadku dziesięciu z nich pełni funkcje kierownicze.

599
Wyślemy w poniedziałek
2190
Wyślemy we wtorek
5690
Wyślemy w poniedziałek
9990
Wyślemy w poniedziałek
5890
Wyślemy w poniedziałek
6190
Wyślemy w poniedziałek
7090
Wyślemy w poniedziałek
1090
Wyślemy w poniedziałek
10300
Wyślemy w poniedziałek
5990
Wyślemy w poniedziałek
2790
Wyślemy w poniedziałek
3890
Wyślemy we wtorek
15700
Wyślemy w poniedziałek
11200
Wyślemy w poniedziałek
599
Wyślemy w poniedziałek
8690
Wyślemy w poniedziałek
Chwileczkę... Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz rodzaj urządzenia
Może Cię zainteresować

Huawei - zaawansowana technologia

Smartfon Huawei

Produkty marki Huawei zdecydowanie zaprzeczają popularnej negatywnej opinii o chińskich urządzeniach i akcesoriach. Dzięki nieustającej pracy nad doskonaleniem znajdujących się w ofercie urządzeń smartfony, tablety i modemy tej marki wykorzystywane są praktycznie na całym świecie. Jako przykład posłużyć mogą zaawansowane technologicznie smartfony serii Mate, wyposażone w czytnik linii papilarnych, wydajny procesor i ekran full HD. Seria Mate nie bez powodu określana jest mianem hybrydy smartfona i tabletu – sześciocalowy ekran w połączeniu z odpowiedniej jakości podzespołami gwarantuje wygodę podczas przeglądania internetu, grania w gry czy nawet oglądania filmów.

Mniej zaawansowane, za to stawiające na styl i wygląd smartfony serii P także prezentują się doskonale. Udoskonalenia postaci w dwóch soczewek aparatu, czytnika linii papilarnych czy mocnego akumulatora w zestawie pozwalają na wygodne użytkowanie urządzenia przez długi czas bez konieczności wymiany. Szczególnie interesujące jest zastosowanie podwójnego aparatu wyposażonego dodatkowo w osobną lampę błyskową. Stosowane w serii P obiektywy produkowane są przez firmę Leica, doświadczonego specjalistę w dziedzinie aparatów, soczewek i obiektywów. Zgodnie ze słowami producenta oba moduły aparatu współpracują ze sobą, zapewniając znacznie lepszą jakość obrazu. Dodatkowa soczewka pracuje monochromatycznie, czyli rejestruje obraz wyłącznie w odcieniach szarości. Dzięki tego typu soczewce oprócz poprawienia jakości zdjęć kolorowych smartfony serii P gwarantują także doskonałą jakość zdjęć monochromatycznych – poprawie względem zwykłych aparatów ulega kontrast.

Kostkarka przecieka

Zepsuty sprzęt wcale nie oznacza końca jego żywota. Sprawdź, czy sam podejmiesz się wyzwania i naprawisz sprzęt. Samodzielna naprawa nie musi być trudna, z nami poradzisz sobie bez problemu. Podpowiadamy także, jak utrzymać sprzęt w czystości i cieszyć się jego długim użytkowaniem. Nie tylko duże AGD, ale również elektronika nie ma przed nami tajemnic, stale podnosimy nasze kwalifikacje.

Zobacz rozwiązanie
Kostkarka przecieka

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się