Kategorie części

Części Indesit

Tutaj znajdziesz oryginalne części i ich odpowiedniki dla sprzętów marki Indesit. Używając filtrów nie będziesz marnował czasu na szukanie potrzebnej części. Podaj model urządzenia, ułatwi to wyszukanie przez Ciebie części. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Nie musisz już wzywać fachowca do każdej naprawy w Twoim urządzeniu, wystarczy jak wejdziesz na nasz kanał na YouTube a sam dowiesz się, że nie jest to takie trudne.

strzałka rozwinięcia opisu
Dostępność

Historia marki Indesit

Firma Indesit swoją działalność na rynku rozpoczęła w 1930 roku jako Industrie Merloni. Aristide Merloni, założyciel firmy, początkowo zajmował się produkcją wag w Fabriano. Już na początku lat 50. firma przejęła 40% udziałów w tym sektorze rynku.

Następne w kolejce były butle do gazu płynnego oraz piecyków gazowych. Jednocześnie firma Indesit rozpoczęła produkcję kuchenek gazowych. Wraz z rozszerzeniem oferty sprzętów AGD przedsiębiorstwo zmieniło nazwę na Ariston.

Historia marki Indesit

Rok 1970 przyniósł ze sobą znaczące zmiany: przedsiębiorstwo podzielono na trzy niezależne sekcje: AGD (Merloni Elettrodomestici), armatura łazienkowa (Merloni Termosanitari) oraz mechanika. Rok 1985 przyniósł ze sobą kolejne zmiany – wchłonięcie potężnego konkurenta na lokalnym rynku. Umożliwiło to, oprócz znacznego zwiększenia możliwości produkcyjnych oraz logistycznych, zmianę nazwy.

Sprzęty oraz części AGD Indesit

W lutym 2005 roku Merloni Elettrodomestici przyjęła nazwę Indesit Company. Firma odpowiedzialna była także za publikację pierwszego branżowego raportu dotyczącego zrównoważonego rozwoju. W roku 2007 Indesit posiadał 14% europejskiego rynku kuchennych urządzeń AGD, ustępując jedynie Electroluxowi. W samej Polsce firma zapewnia 17 000 miejsc pracy dzięki dwóm fabrykom ulokowanym w Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej w Łodzi i Radomsku. Zakłady w Radomsku ulokowane zostały na ulicy Aristide Merloniego. Produkcja w Polsce skupia się na lodówkach, kuchenkach oraz, produkowanych w Łodzi od 2002 roku, okapach. W 2014 roku firma wyprodukowała ponad 7 milionów pralek.

gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(14)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(11)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(147)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(8)
chwileczkę Chwileczkę..
Określ swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz rodzaj urządzenia

Jakie części AGD Indesit można kupić?

Marka Indesit ma w swojej ofercie sprzęty różnego typu - od popularnych lodówek LI80FF2XBAN13FR czy LR6S1W, przez pralki i suszarki, aż po okapy oraz grille. W przypadku wystąpienia jakichkolwiek usterek, warto zaopatrzyć się w oryginalne części Indesit, które umożliwią usunięcie uszkodzeń w domu, co pozwala zaoszczędzić pieniądze i czas. Przy zakupie należy spisać dokładne dane urządzenia z tabliczki znamionowej. W ofercie sklepu North znajdują się także najwyższej jakości części zamienne Indesit, które są fabrycznymi odpowiednikami oryginałów. Ich zastosowanie umożliwia znaczne zmniejszenie kosztów naprawy. Wśród najpopularniejszych części Indesit znaleźć można: uszczelki, grzałki, pompy, łożyska i węże.

Dodatkowe funkcje w urządzeniach Indesit

Części Indesit

Urządzenia marki indesit projektowane są z myślą o skuteczności, wydajności oraz wygodzie użytkowania. Stosowane przez producenta technologie podnoszą jakość prania, zmywania, suszenia i chłodzenia. Zmywarki wyposażono w program eXtra cycle pozwalający na czyszczenie w urządzeniu nawet największych naczyń. Wysuwając górny kosz zmywarki użytkownik uzyskuje aż 53 cm wolnej przestrzeni – wystarczająco, by umyć patelnie, garnki czy nawet duże blachy do piekarnika. Funkcja eXtra light pozwala także na zmywanie delikatnych naczyń. Kieliszki oraz ozdobna zastawa stołowa czyszczone są tak, by nie powstawały na nich zacieki lub mikropęknięcia. Zastosowanie profesjonalnych części AGD Indesit w systemie Lift Up umożliwia także podniesienie górnego kosza o 3,5 cm, dzięki czemu w dolnym zmieszczą się średniej wielkości garnki.

Chłodziarko-zamrażarki Indesit posiadają specjalny pojemnik Flexi use box. Pozwala on na przechowywanie dowolnego typu pożywienia w określonej strefie temperaturowej, znacznie zwiększając jej pojemność. Półki lodówek montowane są na specjalnych, wzmocnionych prowadnicach z ogranicznikami. Dzięki temu półkę można wysunąć z komory chłodziarki na 7 cm, co znacznie ułatwia dostęp do przechowywanych w tylnej części komory produktów. Pralki wykorzystują technologię Water Balance. Specjalny czujnik wykrywa wagę załadowanych do bębna ubrań, dzięki czemu urządzenie automatycznie dobiera ilość wody oraz energii potrzebnej do prania. Opcja Energy Saver pozwala na oszczędzanie energii przez urządzenie. Przy zastosowaniu odpowiednio zaprojektowanych części AGD Indesit, cykl prania zużywa nawet do 70% mniej energii elektrycznej dzięki mniej intensywnemu nagrzewaniu wody. Jednocześnie opcja ta zapewnia taką samą jakość prania, jak przy programie Bawełna 30°C.


Gorąca pralka podczas prania

Zepsute urządzenie nie musi oznaczać końca jego żywota. Warunkiem naprawy jest odpowiednie rozpoznanie problemu w urządzeniu. Udowadniamy, że drobne naprawy możesz wykonać samodzielnie. Pilnujemy również, abyście jak najlepiej dbali o własne urządzenia. Nieustannie szkolimy się w kwestii naprawy sprzętów AGD, aby pomagać naszym klientom.

Zobacz rozwiązanie
Gorąca pralka podczas prania
cookie icon

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

OK
scroll top