Kategorie części
baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Pralka Rodzaj urządzenia

Części do pralek Indesit

Bez pralki ciężko wyobrazić sobie zwykłe, regularne porządki domowe - jest to urządzenie, które oszczędza mnóstwo naszego czasu i energii, równocześnie podnosząc prostotę i komfort sprzątania. Niestety, pralki nie są niezniszczalne, a więc ich użycie może zostać utrudnione bądź uniemożliwione w takich przypadkach, jak zniszczenia, usterki czy zużycie konkretnych części. Aby przedłużyć życie sprzętu, warto mieć łatwy dostęp do wymiennych części do pralek Indesit - ich tysiące możesz znaleźć w North. Oferujemy elementy zarówno oryginalne, jak i ich fabryczne zamienniki - tak do starszych, jak i nowszych modeli urządzeń. Dzięki naszej stale powiększającej się bazie szybko znajdziesz dokładnie to, czego szukasz, a filtry na górze strony pomogą Ci znacznie przyspieszyć ten proces. Przed zakupem elementu, upewnij się, że będzie on pasował do modelu urządzenia, który posiadasz i sprawdź oznaczenia z tabliczki znamionowej. Jeśli chciałbyś sam wymienić wadliwą część, ale potrzebujesz instrukcji, znajdziesz je na naszym kanale YouTube.

strzałka rozwinięcia opisu
Dostępność
Powiązane linki:


gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(49)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(108)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(6)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(36)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(13)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(33)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(18)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(36)
chwileczkę Chwileczkę..
Określ swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wpisz oznaczenie modelu

Indesit i części zamienne do pralek

części do pralki indesitIndesit to firma o włoskich korzeniach, która rozpoczęła swoją działalność w 1975 roku. Jej sukces wiąże się z wysokiej jakości sprzętem, co potwierdza zapotrzebowanie na produkty marki niemal na całym świecie. Montaż, tworzenie oraz wypuszczanie na rynek pralek odbywa się obecnie w wielu różnych krajach świata, a ich lista stale się poszerza. Firma rocznie wytwarza około trzynaście milionów nowych produktów i pod względem produkcji zajmuje trzecie miejsce w Europie. Marka daje nam nie tylko łatwy dostęp do wymiennych części do pralki Indesit - znajdziesz ich tysiące w North - ale także ogromny wybór samych modeli, dzięki czemu zostaną zaspokojone potrzeby każdego konsumenta. Odpowiednie dla siebie urządzenie można dobrać na podstawie własnych potrzeb, a także - co oczywiste - parametrów.

Pralki Indesit możesz dobrać np. na podstawie rodzaju ładowania; firma oferuje zarówno te ładowane od góry, jak i ładowane od frontu. Ważniejsza jest dla Ciebie pojemność? Bęben pralek Indesit może pomieścić około od 3,5 kg do 9 lub 10 kg prania. Jeśli chodzi o wymiary, znajdziesz pralki zarówno w tych standardowych, jak i "wąskich" - niektóre modele będą w stanie zmieścić się pod zlewem. Urządzenia te posiadają także szeroki zakres programów; możesz dobrać model oraz odpowiednie części do pralki Indesit, decydując czy wolisz zwykłą listę programów czy też listę programów z zaawansowaną funkcjonalnością. Standardowe programy zazwyczaj zapewniają podstawowe rodzaje prania bez dodatkowych funkcji. Pozwala to wybrać najbardziej ekonomiczną opcję w cenie. Niektóre modele wyposażone są w najnowsze technologie znacząco oszczędzające energię - Energy Save i Eco Time. Water Balance to kolejna technologia urządzeń piorących Indesit, która pozwala kontrolować i zmniejszać ilość zużywanej wody. Jakość prania z użyciem urządzeń Indesit jest w pełni zadowalająca i nie pozostawia wiele do życzenia - odpowiada ona cenie. Wybierając opcję ekonomiczną, dostaniesz model o prostszych opcjach i ustawieniach oraz mniejszej ilości funkcji, jednak nie będzie on mniej skuteczny, jeśli chodzi o zwykłe czyszczenie ubrań.

Części do pralki Indesit łatwo dostępne w North

Dodatkowo, pralki tej marki rzadko się psują - nie są one jednak wieczne, a w przypadku usterki urządzenia Indesit, części do pralki znajdziesz w North. Atutem jest też niski poziom hałasu, jednak musisz się upewnić, że urządzenie jest prawidłowo zainstalowane. Żywotność pralek Indesit szacowana jest na około 8 lat, jednak przy odpowiedniej konserwacji są one w stanie przetrwać i dobrze spełniać swoje funkcje znacznie dłużej.

Jak walczyć z osadem i zarazkami w pralce Indesit?

Wybrałeś już nowe części pralki Indesit? Urządzenie zostanie więc przywrócone do działania, a Ty możesz zastanawiać się, jaki jest najlepszy sposób utrzymania go w czystości. Jeśli zauważysz, że pralka nie działa tak, jak powinna – a zwłaszcza jeśli mieszkasz w okolicy, w której woda jest bogata w wapń – najlepszym sposobem na szybkie i dokładne czyszczenie jest ocet. Wystarczy wlać do pustej pralki dwie filiżanki białego octu - w środku nie powinno być ubrań, ani żadnego środka czyszczącego. Następnie uruchom zwyczajny cykl prania. Już po jednym wnętrze urządzenia powinno być czyste.

Pralki możesz użyć także do pozbycia się zarazków i bakterii z tkanin w Twoim domu - prześcieradeł, ubrań, koców czy poszewek na poduszki. O ile nie szkodzi to tkaninie, nie pierz ich w zimnej wodzie. Podczas gdy zimna woda sprawdziłaby się przy regularnym załadunku prania, możesz zabić więcej zarazków, piorąc ubrania i pościel w gorącej. Ciepło eliminuje zarazki i minimalizuje ryzyko rozprzestrzeniania się ich. Znajdź nowe części pralki Indesit w North i ciesz się tkaninami wolnymi od zarazków, a także przedłużonym życiem swojego urządzenia.

Gorąca pralka podczas prania

Nie panikujmy, kiedy urządzenie przestaje działać. Sprawdź, czy sam podejmiesz się wyzwania i naprawisz sprzęt. Samodzielna naprawa nie musi być trudna, z nami poradzisz sobie bez problemu. Podpowiadamy także, jak utrzymać sprzęt w czystości i cieszyć się jego długim użytkowaniem. Duże AGD, jak i małe nie ma przed nami tajemnic, stale doszkalamy się, aby służyć fachową wiedzą dla klientów.

Zobacz rozwiązanie
Gorąca pralka podczas prania
scroll top