baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części

Części Saeco

(2 510 produktów)

Szeroki wybór części oryginalnych i zamiennych do urządzeń Saeco. Skorzystaj z filtrów by szybciej znaleźć właściwą część. Podaj swój model sprzętu i wpisz w pole wyszukiwarki. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Na naszym kanale YouTube znajdziesz filmiki instruktażowe pokazujące jak w łatwy sposób można wymieniać części w sprzętach AGD.

Dostępność

Historia Saeco - ekspresów z Włoch

Firma Saeco powstała w roku 1981 w Gaggio Montano we Włoszech, światowej stolicy kawy. Już dwa lata później firma wiodła prym w produkcji ekspresów parzących kawę bezpośrednio z ziaren. Sukces zagwarantowało wynalezienie całkowicie innowacyjnego jak na tamte czasy automatycznego bloku zaparzającego.

Początków firmy należy jednak wypatrywać w roku 1976, kiedy to Sergio Zappella założył firmę GSL produkującą ekspresy ciśnieniowe. Dopiero pięć lat później Zappella wraz ze szwajcarskim inżynierem zarejestrowali firmę SAECO S.r.l. Z siedzibą w Gaggio Montano. Jednym z największych sukcesów firmy było stworzenie w pełni automatycznego ekspresu ciśnieniowego. Innowacyjne urządzenie zostało bardzo dobrze przyjęte na rynku AGD, co pozwoliło firmie na szybki rozwój.

Historia Saeco - ekspresów z Włoch

W roku 1999 Saeco przejęła markę Gaggia, rozwijając swój potencjał produkcyjny. Jednak prawdziwy przełom nastąpił w roku 2009, kiedy to posiadająca wieloletnie doświadczenie w produkcji ekspresów do kawy firma Philips rozpoczęła z Saeco współpracę mającą na celu pokrycie całego rynku parzenia kawy zaawansowanymi technologicznie urządzeniami.

Wynikiem współpracy jest Business Unit Coffee mający za zadanie optymalizowanie innowacji oraz urządzeń pod kątem zapotrzebowań klienta. W skład Business Unit Coffee wchodzą departamenty odpowiedzialne kolejno za urządzenia niskociśnieniowe, wysokociśnieniowe oraz do użytku profesjonalnego. Obecnie firma Saeco skupia się na wszelkiego rodzaju ekspresach do kawy oraz akcesoriach związanych z tymi urzadzeniami. Produkty firmy cechuje prostota obsługi, zaawansowana technologia oraz unikalny styl zgodny z hasłem "made in Italy".

Silnik młynka do ekspresu Saeco 996530000317
Termostat do ekspresu Saeco 996530007973
Zawór kulowy do ekspresu Saeco 421944034451
Zawór do ekspresu Saeco 996530005801
Elektrozawór do ekspresu Philips 421944029341
Zawór do ekspresu Saeco 421944060181
Żarno młynka do ekspresu Saeco 996530016342
Zaparzacz do ekspresu Saeco 421944052461
Zawór do ekspresu Philips 996530068178
chwileczkę Chwileczkę..
Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz rodzaj urządzenia
Może Cię zainteresować

Certyfikaty i technologie ekspresów Saeco

Saeco

Ekspresy Saeco od samego początku wykorzystują najnowsze technologie i niestandardowe rozwiązania. Tak samo jest w przypadku urządzeń serii Aulika oraz Liryka. Ekspresy tego typu, między innymi Aulika Top oraz Aulica Focus, wykorzystują dwie opatentowane technologie: "One Touch Logic" oraz najnowszej generacji cappuccinatore "Pinless Wonder". Pierwsza z nich to system łatwego sterowania połączony z wyświetlaczem graficznym. Urządzenie obsługiwane jest za pomocą jednego z ośmiu klawiszy umieszczonych na panelu. Oprogramowanie pozwala na zapisanie ulubionych funkcji, dzięki czemu wystarczy jedno wciśnięcie przycisku do uruchomienia ekspresu.

Nowego typu cappuccinatore "Pinless Wonder" pozwala na przygotowanie doskonałej, utrzymującej swoją konsystencję i kształt pianki. System pozwala także na dłuższe odstępy między czyszczeniem przystawek spieniających oraz zapewnia wysoką wydajność procesu. Modele Aulika wyposażono także w podwójny obieg wody. Urządzenia serii Aulika oraz Liryka otrzymały także certyfikat 60335-2-75. Są także całkowicie zgodne z dyrektywami FEA. Dzięki temu można je wykorzystywać w gastronomii. Klasa energetyczna A gwarantuje oszczędność energii oraz wysoką wydajność tych ekspresów. Modele Aulika Top można także dostosować do przechowywania większej ilości fusów dzięki dodatkowej, dedykowanej szufladce. Posiadają także gniazdo przyłączenia do bierzącej wody, dzięki czemu nadają się doskonale do lokali z małą gastronomią lub biur.

Piekarnik grzeje bez przerwy

W momencie awarii urządzeń AGD nie musimy panikować. Wystarczy dobrze zdiagnozować przyczynę problemu. Wskazujemy, jak samodzielnie poradzić sobie z drobną awarią. Pokazujemy również najprostszą drogę do naprawy Twojego urządzenia. Niezmiennie pogłębiamy naszą wiedzę, aby przekazywać wam istotne informacje.

Zobacz rozwiązanie
Piekarnik grzeje bez przerwy

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się