W dniu dzisiejszym infolinia jest nieczynna.

Części Thomson

(3 890 produktów)

Poniżej znajdziesz oryginalne i zamienne części do sprzętów marki Thomson. Wspomóż się filtrem na stronie, a szybciej odnajdziesz szukaną część. Wpisując model sprzętu w wyszukiwarkę uzyskasz dostęp do oryginalnych części, jak i zamienników. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Zajrzyj na nasz kanał YouTube i zobacz jak łatwo można wymieniać części w sprzętach AGD.

Dostępność
599
Wyślemy we wtorek
Zabierak bębna do pralki Mastercook LJ2H000A9
199
Wyślemy we wtorek
699
Wyślemy we wtorek
799
Wyślemy we wtorek
042
Wyślemy we wtorek
199
Wyślemy we wtorek
599
Wyślemy we wtorek
Oś prowadnicy do lodówki Brandt 45X9261
Mikroprzełącznik 35923100
1390
Wyślemy we wtorek
Drzwiczki bębna do pralki Brandt 57X1648
999
Wyślemy we wtorek
Ułożyskowanie kompletne do pralki Fagor 52X5020
Pojemnik na proszek do pralki Brandt WTG814800
Chwileczkę... Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz rodzaj urządzenia
Może Cię zainteresować

Dlaczego szkło w zmywarce matowieje?

Kiedy przestaje nam działać jakiś sprzęt AGD nie porzucajmy go od razu na straty. Wystarczy odpowiednia diagnoza usterki i właściwy dobór części zamiennych. Pokazujemy, że możesz zrobić to sam biorąc pod uwagę nasze wskazówki. Szeroko opisujemy również, jak dbać o sprzęt, aby służył przez długi czas. Duże AGD, jak i małe nie ma przed nami tajemnic, stale doszkalamy się, aby służyć fachową wiedzą dla klientów.

Zobacz rozwiązanie
Dlaczego szkło w zmywarce matowieje?

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się