baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części

Części Philips

(8 005 produktów)

Szeroki wybór części oryginalnych i zamiennych do urządzeń Philips. Wybierz filtr znajdujący się po lewej stronie, w ten sposób znajdziesz szybciej potrzebną część. Podając model urządzenia, przybliżysz się do szukanej części. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Zajrzyj na nasz kanał YouTube i zobacz jak łatwo można wymieniać części w sprzętach AGD.

Dostępność

Udział Philipsa w Powstaniu Warszawskim

Firma Philips w Polsce rozpoczęła swoją działalność w roku 1921, kiedy to współzałożyciel firmy Anton Philips podjął współpracę z jedną z polskich firm, wyznaczając jej rolę dystrybutora swoich produktów.

Rok później w założonej w Warszawie fabryce rozpoczęto masową produkcję lamp marki Philips. W roku 1923 uruchomiono w Warszawie kolejną fabrykę. Pięć lat później Philips rozpoczął w Polsce produkcję lamp radiowych, a trzy lata później do oferty dołączyła również aparatura rentgenowska.

Udział Philipsa w Powstaniu Warszawskim

Stabilny rozwój przedsiębiorstwa umożliwił utworzenie firmy Polski Roentgen Mueller GmbH. Jednak prawdziwy wkład w historię Polski przedsiębiorstwo miało podczas drugiej wojny światowej. Okupujące Warszawę wojska niemieckie wcieliły siłą warszawskie fabryki w poczet niemieckiego przemysłu, jednak zdecydowana większość pracowników aktywnie walczyła z okupantem za sprawą działalności w Armii Krajowej. Kierownictwo firmy wspomagało działania ruchu oporu oraz chroniło walczących z okupantem pracowników.

W latach 40. polski rząd na emigracji przyznał dyrektorowi Arie Krijgsmanowi Srebrny Krzyż Zasługi z Mieczami, z kolei w roku 1995 dyrektorzy Petrus van der Weide oraz Friderik Walterscheid odznaczeni zostali Krzyżami Powstańczymi. Podczas Powstania Warszawskiego powstała także - i brała czynny udział - złożona z pracowników fabryk kompania Wysocki - Philips. Bliska współpraca polskiego rynku z firmą została jednak zerwana w roku 1966, gdy wycofano pozwolenie na działalność polskiego biura Philips. Wspólne interesy wznowiono dopiero 20 lat później.

Silnik młynka do ekspresu Saeco 996530000317
3790 2990
Wyślemy dziś
Termostat do ekspresu Saeco 996530007973
Elektrozawór do ekspresu Philips 421944029341
Zawór do ekspresu Saeco 421944060181
Żarno młynka do ekspresu Saeco 996530016342
Zaparzacz do ekspresu Saeco 421944052461
chwileczkę Chwileczkę..
Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz rodzaj urządzenia
Może Cię zainteresować

Przemyślane rozwiązania i technologie w urządzeniach Philips

Philips

Urządzenia marki Philips cechują się wysoką jakością wykonania oraz przemyślanymi rozwiązaniami technologicznymi. Zarówno sprzęt RTV, urządzenia do przyrządzania potraw jak i akcesoria do pielęgnacji projektowane są z myślą o satysfakcji użytkownika. Najnowsze trymery Philipsa wykorzystują znane do tej pory jedynie w branży budowlanej prowadnice laserowe, wyświetlające na twarzy siatkę wskazującą miejsce cięcia. Dzięki temu doprowadzenie zarostu na twarzy jest banalnie proste, i nawet bardzo precyzyjne strzyżenie okolic pod nosem oraz wokół ust nie stanowi najmniejszego problemu.

Urządzenia wielofunkcyjne serii Airfryer natomiast wykorzystują technologię Rapid Air. Rozwiązanie to pozwala na smażenie z bardzo małą ilością tłuszczu lub nawet całkowite zrezygnowanie z oleju podczas smażenia. Dzięki temu potrawy są wyjątkowo smaczne i chrupiące, a powietrze w kuchni nie pachnie po zakończeniu smażenia olejem. Wszystko to dzięki odpowiedniemu ukształtowaniu wnętrza urządzenia, cyrkulacji przyspieszonego strumienia gorącego powietrza oraz odpowiednim ustawieniom pracy urządzenia. Z urządzeń Airfryer można korzystać na wiele sposobów: gotując, grillując, opiekając i smażąc. Nie wypada także nie wspomnieć o odkurzaczach Philipsa. Urządzenia te cechuje wyjątkowa wydajność oraz szereg akcesoriów znacznie ułatwiających sprzątanie. Przyjazne alergikom filtry HEPA13 oraz worki S-Bag ograniczają ilość kurzu w wyrzucanym przez odkurzacz powietrzu praktycznie do zera, gwarantując maksymalną skuteczność odkurzania. Piloty zdalnego sterowania pozwalają na włączanie odkurzacza bez schylania się, co docenią osoby starsze. Nasadki TriActive natomiast umożliwiają dokładne wyczyszczenie odkurzanej powierzchni jednym ruchem, zbierając zanieczyszczenia na kilka różnych sposobów.

Suszarka do prania buczy

Zawsze używamy sprzętu dopóki działa. W momencie awarii nie musimy panikować. Zrozumienie zasady działania sprzętu to podstawa do wykonania wielu napraw. Pomagamy w uporaniu się z drobnymi awariami. Przekazujemy Wam również przydatną wiedzę na temat dbania o sprzęt AGD. Stale pogłębiamy naszą wiedzę, aby móc pomagać wam jeszcze więcej.

Zobacz rozwiązanie
Suszarka do prania buczy

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się