Kategorie części
baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części

Części Philips

Szeroki wybór części oryginalnych i zamiennych do urządzeń Philips. Wybierz filtr znajdujący się po lewej stronie, w ten sposób znajdziesz szybciej potrzebną część. Podając model urządzenia, przybliżysz się do szukanej części. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Zajrzyj na nasz kanał YouTube i zobacz jak łatwo można wymieniać części w sprzętach AGD.

strzałka rozwinięcia opisu
Dostępność

Udział Philipsa na rynku

Firma Philips w Polsce rozpoczęła swoją działalność w roku 1921, kiedy to współzałożyciel firmy Anton Philips podjął współpracę z jedną z polskich firm, wyznaczając jej rolę dystrybutora swoich produktów.

Rok później w założonej w Warszawie fabryce rozpoczęto masową produkcję lamp marki Philips. W roku 1923 uruchomiono w Warszawie kolejną fabrykę. Pięć lat później Philips rozpoczął w Polsce produkcję lamp radiowych, a trzy lata później do oferty dołączyła również aparatura rentgenowska.

Udział Philipsa w Powstaniu Warszawskim

Przyszłość produktów oraz części AGD Philips

Philips ma ugruntowaną pozycję na rynku, a ich urządzenia cieszą się jak dotąd sporym zainteresowaniem, np ekspresy do kawy, żelazka czy odkurzacze. W przypadku usterki zawsze warto spróbować naprawić dany sprzęt. 

gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(18)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(38)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(28)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(86)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(22)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(19)
chwileczkę Chwileczkę..
Określ swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz rodzaj urządzenia
Może Cię zainteresować

Philips w swoich urządzeniach wykorzystuje przemyślane technologie

Philips

Urządzenia marki Philips cechują się wysoką jakością wykonania oraz przemyślanymi rozwiązaniami technologicznymi. Zarówno sprzęt RTV, urządzenia do przyrządzania potraw jak i akcesoria do pielęgnacji projektowane są z myślą o satysfakcji użytkownika. Najnowsze trymery Philipsa wykorzystują znane do tej pory jedynie w branży budowlanej prowadnice laserowe, wyświetlające na twarzy siatkę wskazującą miejsce cięcia. Dzięki temu usunięcie zarostu na twarzy jest banalnie proste i nawet bardzo precyzyjne strzyżenie okolic pod nosem oraz wokół ust nie stanowi najmniejszego problemu.

Urządzenia wielofunkcyjne serii Airfryer zawierają technologię Rapid Air. Rozwiązanie to pozwala na smażenie z bardzo małą ilością tłuszczu lub nawet całkowite zrezygnowanie z oleju podczas smażenia. Dzięki temu potrawy są wyjątkowo smaczne i chrupiące, a powietrze w kuchni nie pachnie po zakończeniu smażenia olejem. Wszystko to dzięki zastosowaniu profesjonalnych części AGD Philips, odpowiedniemu ukształtowaniu wnętrza urządzenia, cyrkulacji przyspieszonego strumienia gorącego powietrza oraz specjalnym ustawieniom pracy urządzenia. Z urządzeń Airfryer można korzystać na wiele sposobów: gotując, grillując, opiekając i smażąc. Nie wypada także nie wspomnieć o odkurzaczach Philipsa. Urządzenia te cechuje wyjątkowa wydajność, gwarantowana przez wysokiej jakości części Philips, oraz szereg akcesoriów, znacznie ułatwiających sprzątanie. Przyjazne alergikom filtry HEPA13 oraz worki S-Bag ograniczają ilość kurzu w wyrzucanym przez odkurzacz powietrzu praktycznie do zera, gwarantując maksymalną skuteczność odkurzania. Piloty zdalnego sterowania pozwalają na włączanie odkurzacza bez schylania się, co docenią osoby starsze. Nasadki TriActive natomiast umożliwiają dokładne wyczyszczenie odkurzanej powierzchni jednym ruchem, zbierając zanieczyszczenia na kilka różnych sposobów. 

Popularne części AGD Philips

Często użytkowane sprzęty AGD mają to do siebie, że czasami ulegają awarii lub okresowo trzeba wymienić w nich jakiś podzespół. Nasza oferta na oryginalne części Philips i części zamienne Philips zawiera elementy do popularnych urządzeń, np. ekspresu Latte Go EP5444/90 czy też odkurzacza FC9555/09, jak i również do robotów kuchennych, golarek czy blenderów. Największą popularnością cieszą się uszczelki, filtry, pojemniki, kable oraz uchwyty. Aby dobrać właściwe części AGD Philips, należy sprawdzić informacje na tabliczce znamionowej. Znajdują się tam dokładne oznaczenia modelu, które pozwolą zidentyfikować urządzenie. Postaw na profesjonalne części Philips i spraw, że Twój sprzęt nigdy nie zawiedzie efektami swojej pracy. 

Gorąca pralka podczas prania

Zawsze używamy sprzętu dopóki działa. W momencie awarii nie musimy panikować. Zrozumienie zasady działania sprzętu to podstawa do wykonania wielu napraw. Pomagamy w uporaniu się z drobnymi awariami. Przekazujemy Wam również przydatną wiedzę na temat dbania o sprzęt AGD. Ciągle doszkalamy się, aby przekazywać tylko fachową wiedzę naszym klientom.

Zobacz rozwiązanie
Gorąca pralka podczas prania
cookie icon

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

OK
scroll top