#czesciUraganMagic

Części do odkurzaczy Uragan Magic

(2 części)

Poniżej zestawiono części oryginalne, jak i fabryczne odpowiedniki do odkurzaczy marki Uragan Magic. Wybierz filtr znajdujący się po lewej stronie, w ten sposób znajdziesz szybciej potrzebną część. Podając model urządzenia, przybliżysz się do szukanej części. Chcesz wymienić rurę do odkurzacza i zastanawiasz się, czy nowa będzie pasować? Znajdź tabliczkę znamionową na spodzie odkurzacza, a dowiesz się czy pasuje do Twojego modelu odkurzacza. Jeżeli nie jesteś pewien czy dana część występuje w Twoim modelu, otwórz listę części dostepną na stronie. Masz problem z wymianą części w odkurzaczu? Zapraszamy na nasz kanał YouTube. Tam dowiesz się, jak zdemontować popsutą część i wstawić nową. Uzupełnieniem naszej oferty jest szeroki wybór środków do pielęgnacji oraz akcesoriów do sprzętów AGD.

Odkurzacz Rodzaj urządzenia zmień
Uragan Magic Producent zmień
Sprawdź szczegóły
Filtr silnika do odkurzacza Uragan Magic (5391103200) indeks: 733-ET-3641
Pasuje do: VAP PRESS BLO, W20M, M31EPV, E250, VAP, LANNEGAPOLVERE, EVC2900E, VAP PLUS, W20, PRODIGIO, WD50XR, W20, EVC504E, IDROSVAP PLUS, TRITON
Wyślemy pojutrze! 3,99 zł
Sprawdź szczegóły
Korek zbiornika wody do odkurzacza Uragan Magic (VT207632) indeks: 733-KH-3766
Pasuje do: IDROSVAPPB, M29, VAP PRESS BLO, LAVAASPIRA, M31 EX:2, VAP, M31, M21, EF430, M 31, M31 E
Na zamówienie
Sprawdź termin
3,99 zł
Wpisz oznaczenie modelu
Nie znalazłeś tego czego szukasz?

Baza porad north.pl

Tutaj dajemy praktyczne rozwiązania popularnych usterek. Dostajesz od nas gotowe instrukcje na samodzielną naprawę sprzętu AGD.

Jakie są objawy uszkodzonego piekarnika? Co zrobić z zatkanym filtrem w pralce? Jakimi preparatami czyścić zmywarkę? Prezentujemy w przystępny sposób, jak poradzić sobie z naprawami tego typu awarii. Dowiedz się więcej na naszym portalu!

Przykładowe porady

Odkurzacz sam się wyłącza

Zepsuty sprzęt wcale nie oznacza końca jego żywota. Właściwe określenie problemu usterki to klucz do samodzielnej naprawy. Wskazujemy, jak z naszą pomocą wykonać to w domowym zaciszu. Dodatkowo podpowiadamy, jak dbać o sprzęt, aby przedłużyć jego żywotność. Dajemy "drugie życie" urządzeniom. Zobacz rozwiązanie problemu: Odkurzacz sam się wyłącza

Nie znalazłeś tego, czego szukasz? Zadzwoń do nas. Pomożemy.

22 349 93 99 infolinia czynna: pn. - czw. 08-20, pt. 08-18, sb. 08-16