baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Pralka Rodzaj urządzenia
Producent
Szukaj po kategorii części

Części do pralki

(80 167 produktów)
Dostępność
Uchwyt drzwi do pralki Candy 90447699
Ramka wewnętrzna drzwi do pralki Amica 1020338
Silnik napędowy do pralki Beko 2843120100
Hydrostat do pralki Indesit 482000028464
Fartuch do pralki Indesit 482000030652
Fartuch do pralki Indesit 482000023457
Chwileczkę... Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz producenta urządzenia

Dlaczego pralka brudzi ubrania?

Nie wyrzucajmy urządzenia AGD kiedy przestaje działać. Dojście do źródła problemu pozwoli szybko naprawić urządzenie. Pokażemy Ci, jak łatwo możesz dokonać naprawy, bez wzywania fachowca. Informujemy o prostych trikach, dzięki którym szybko wyczyścisz swój sprzęt AGD. Jesteśmy otwarci na nowinki technologiczne i idziemy z duchem czasu.

Zobacz rozwiązanie
Dlaczego pralka brudzi ubrania?

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się