baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Pralka Rodzaj urządzenia

Części do pralek Koerting

(283 produktów)

Części oryginalne i zamienne do pralek Koerting. Możesz wesprzeć się filtrami znajdującymi się po lewej stronie by szybciej dobrać właściwą część. Najpewniejszy sposób dobrania właściwej części to wpisanie modelu sprzętu w wyszukiwarkę. Potrzebujesz spisać model pralki z tabliczki znamionowej? Znajdziesz ją prawdopodnie po stronie wewnętrznej klapki filtra pralki. Nie wiesz jak nazywa się część, którą musisz znaleźć? Sprawdź nasze karty złożeniowe. Wymiana i naprawa części w pralce to nie będzie już dla Ciebie problem, gdy obejrzysz nasze filmiki instruktażowe na kanale YouTube, pokazujące krok po kroku co należy robić. Posiadamy duży wybór akcesoriów oraz środków do pielęgnacji róznego rodzaju sprzętów AGD.

Dostępność
Powiązane linki:
Uchwyt drzwi do pralki Gorenje 154471
Blat do pralki Gorenje 182266
11600
Wyślemy dziś
Amortyzator bębna do pralki Gorenje 111818
Amortyzator bębna do pralki Gorenje 634801
Amortyzator lewy do pralki Gorenje 634802
Fartuch do pralki Gorenje 249240
7390
Wyślemy jutro
Zawias drzwi do pralki Gorenje 634465
Pasek napędowy do pralki Gorenje 270313
Sprężyna do pralki Gorenje 381735
Zabierak bębna do pralki Gorenje 166545
Chwileczkę... Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wpisz oznaczenie modelu

Dlaczego pralka brudzi ubrania?

Nie panikujmy, jak sprzęt AGD w naszym domu przestanie działać. Koniecznością będzie sprawdzenie przyczyny usterki. Pokazujemy, że drobne awarie nie wymagają wzywania fachowca. Mamy już szeroką bazę porad dotyczącą dbania o urządzenia, które każdy ma w swoim domu. Świat AGD nie ma przed nami tajemnic.

Zobacz rozwiązanie
Dlaczego pralka brudzi ubrania?

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się