Kategorie części
baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Pralka Rodzaj urządzenia

Elektrozawory do pralek

(1 052 produktów)

Elektrozawory do pralki to części urządzenia, które odpowiadają za poprawny przebieg pobierania wody - robią to zamykając oraz otwierając jej przepływ, dbając o doprowadzanie jej. Usterka elektrozaworu skutkuje zaburzonym przebiegiem wody bądź nieprawidłowym nabieraniem jej. Może spowodować też gromadzenie się wody w zbiorniku pralki. Ważnym jest więc, aby upewnić się, że elektrozawory do pralki będą działać poprawnie, zapobiegać awariom, a w razie potrzeby - wymienić część na nową, aby nadać Twojemu urządzeniu nowe życie. Jeśli zawory Twojej pralki nie działają zgodnie z ich przeznaczeniem, błyskawicznie znajdziesz nowe. Wystarczy, że użyjesz filtrów na górze strony, gdzie wpiszesz rodzaj urządzenia, producenta oraz model, którego szukasz. Możesz znaleźć także fabryczne zamienniki. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak powinna przebiegać prawidłowa wymiana zaworów, zajrzyj na nasz kanał na YouTube, gdzie znajdziesz pomocne filmiki instruktażowe. Dzięki nim, będziesz mógł wymienić części swojego urządzenia samodzielnie.

strzałka rozwinięcia opisu
Dostępność
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(2)
Elektrozawór podwójny do pralki Candy 41029238
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(3)
Elektrozawór pojedynczy do pralki Candy 25686057
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(3)
Elektrozawór potrójny do pralki Candy 43013592
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(1)
Elektrozawór podwójny do pralki Electrolux 1325186607
24600
Wyślemy jutro
2 oferty od 234,00
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(1)
Elektrozawór potrójny do pralki Beko 2005680400
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(18)
Elektrozawór podwójny do pralki Beko 2906850200
Elektrozawór podwójny do pralki Electrolux 1324416005
14600
Wyślemy jutro
2 oferty od 130,00
Elektrozawór 00628444 do pralki Bosch
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(17)
Elektrozawór podwójny do pralki Beko 2906870200
chwileczkę Chwileczkę..
Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz producenta urządzenia
Może Cię zainteresować

Elektrozawór pralki - znajdź ten idealny dla Twojego urządzenia

elektrozawory do pralki

Niedziałający elektrozawór pralki zazwyczaj objawia się nie wlewaniem wody do urządzenia, nie będziesz mieć więc żadnych problemów z zauważeniem usterki. Wymiana części nie jest trudna i z łatwością możesz zrobić to samodzielnie, a szukając nowego zaworu, najlepiej zwracać uwagę na dokładnie taki, jaki był w Twojej pralce lub podobne zamienniki fabryczne. Na szczęście pośród setek części North, nie będzie to trudne, a filtry na górze strony w dużej mierze ułatwią Ci zadanie - dzięki nim znajdziesz zarówno oryginalne części, jak i ich fabryczne zamienniki. Warto abyś znał model posiadanego zaworu - przyjrzyj mu się dokładnie, zwróć uwagę na ilość zwojów, aby nowa część była jak najbardziej zbliżona do tej starej. Jeśli znalazłeś odpowiednią, idealną część, możesz zabrać się za samodzielną jej wymianę, bądź zadzwonić do fachowca.

Chcąc wymienić elektrozawór pralki, na samym początku musisz odłączyć urządzenie, odciąć dopływ wody i usunąć odpowiedni panel. Pousuwaj także węże i końcówki, i nie zapomnij gdzie dokładnie się znajdowały - na końcu będziesz musiał zamocować je znowu. Następnym krokiem powinno być wykręcenie śrub mocujących część lub usunięcie zatrzasków. Po wyjęciu części, na jej miejsce włóż nową. Aby to zrobić, wykonaj wszystkie kroki w odwrotnej kolejności. Po zakończonej wymianie, ustaw urządzenie na poprzednim miejscu, podłącz je i włącz, sprawdzając, czy problem z wodą został wyeliminowany. Elektrozawory do pralki, to części, które w dużej mierze odpowiadają za prawidłowe działanie urządzenia - upewnij się więc, że wymiana przebiega powoli i zgodnie z instrukcjami, aby nie uszkodzić innych części.

Nasz sklep to baza tysięcy części wymiennych do niemal każdego urządzenia w Twoim domu. Dobra cena, jakość oraz szybka wysyłka - właśnie na to mogą liczyć nasi klienci. Przejrzyj naszą ofertę i znajdź odpowiednie elektrozawory do pralki, a także inne części urządzenia, jak pompy, węże, uszczelki czy blokady.

Pralka warczy przy wypompowywaniu wody

Nie panikujmy, jak sprzęt AGD w naszym domu przestanie działać. Wystarczy dobrze zdiagnozować przyczynę problemu. Wskazujemy, jak samodzielnie poradzić sobie z drobną awarią. Pokazujemy również najprostszą drogę do naprawy Twojego urządzenia. Niezmiennie pogłębiamy naszą wiedzę, aby przekazywać wam istotne informacje.

Zobacz rozwiązanie
Pralka warczy przy wypompowywaniu wody
cookie icon

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

OK
scroll top