baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Pralka Rodzaj urządzenia

Części do pralek SanGiorgio

(212 produktów)

Poniżej prezentujemy oryginalne części jak i ich odpowiedniki do pralek marki SanGiorgio. Użyj filtrów, aby szybciej dopasować część do Twojego sprzętu. Podając model będziesz bliżej szukanej części. Potrzebujesz spisać model pralki z tabliczki znamionowej? Znajdziesz ją prawdopodnie po stronie wewnętrznej klapki filtra pralki. Nie masz pewności, że część jest właściwa? Zobacz nasze karty złożeniowe. Wymiana i naprawa części w pralce to nie będzie już dla Ciebie problem, gdy obejrzysz nasze filmiki instruktażowe na kanale YouTube, pokazujące krok po kroku co należy robić. Sprawdź również naszą ofertę akcesoriów i środków pielęgnacyjnych.

Dostępność
Powiązane linki:
Elektrozawór potrójny do pralki FAGOR L34C300I3
Zabierak bębna do pralki Mastercook LJ2H000A9
Pompa odpływowa kompletna (L71B014I1) do pralki SanGiorgio
Zawias drzwi do pralki Fagor L79E001A5
6090
Wyślemy we wtorek
Cokół do pralki Fagor L17H000A4
6390
Wyślemy we wtorek
Termostat z regulacją do pralki SanGiorgio 55X1399
Koło pasowe do pralki Vedette 55X1504
7390
Wyślemy we wtorek
Filtr przeciwzakłóceniowy do pralki Vedette 55X4159
Chwileczkę... Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wpisz oznaczenie modelu
Może Cię zainteresować

Dlaczego pralka brudzi ubrania?

W momencie awarii urządzeń AGD nie musimy panikować. Dojście do źródła problemu pozwoli szybko naprawić urządzenie. Pokażemy Ci, jak łatwo możesz dokonać naprawy, bez wzywania fachowca. Informujemy o prostych trikach, dzięki którym szybko wyczyścisz swój sprzęt AGD. Jesteśmy otwarci na nowinki technologiczne i idziemy z duchem czasu.

Zobacz rozwiązanie
Dlaczego pralka brudzi ubrania?

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się