Kategorie części
baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Pralka Rodzaj urządzenia

Części do pralek Candy

Pralka to niewątpliwie jedno z najważniejszych urządzeń domowych - jej zadaniem jest oszczędzanie naszego czasu oraz energii, sprawiając, że porządki domowe stają się prostsze i przyjemniejsze. Przypadki, takie jak usterki, zniszczenia czy zużycie poszczególnych elementów może jednak szybko nam to odebrać, utrudniając lub uniemożliwiając korzystanie ze sprzętu. Jedną z metod prawidłowej konserwacji urządzeń, jest wymiana wadliwych elementów w przypadku usterki - ważne jest więc, aby mieć łatwy dostęp do części do pralek Candy. Ten dostęp daje Ci North, oferując tysiące części zamiennych, zarówno oryginalnych, jak i fabrycznych odpowiedników. Niezależnie od tego, czy posiadany przez Ciebie model jest starszy czy też nowszy - filtry na górze strony pomogą Ci szybko znaleźć dokładnie to, czego potrzebujesz. Aby upewnić się, że wybrana część będzie kompatybilna z posiadanym przez Ciebie modelem pralki, sprawdź oznaczenia z tabliczki znamionowej. Nasza ciągle rosnąca baza wymiennych elementów daje możliwość przedłużenia życia Twojego sprzętu. Chcesz sam dokonać wymiany wadliwych części? Odwiedź nasz kanał na YouTube, gdzie znajdziesz filmiki instruktażowe.

strzałka rozwinięcia opisu
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(7)
11259
Wyślemy dziś
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(75)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(41)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(53)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(26)
5290
Wyślemy dziś
outlet Outlet już od 2500
chwileczkę Chwileczkę..
Określ swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wpisz oznaczenie modelu

Części do pralki Candy i najnowsze technologie

części do pralki candyCandy jest jednym z pionierów, jeśli chodzi o wprowadzanie innowacji na rynku pralek. To właśnie ta marka odpowiada za wyprodukowanie pierwszej włoskiej pralki w 1945 roku. Może poszczycić się także stworzeniem pierwszej nowoczesnej wersji ładowanego od przodu urządzenia, już po koniec lat 50, tym samym wyznaczając europejskie standardy. Części pralki Candy są szeroko dostępne na rynku - znajdziesz je również w North, dzięki czemu możesz przedłużyć życie swojego urządzenia.

Pierwszym modelem pralki Candy, był właśnie włoski Model 50 wprowadzony na rynek w 1945. Sprzęt AGD okazał się rewolucyjną koncepcją dla powojennych Włoch i niemal od razu odniósł sukces na rynku europejskim, spełniając rzeczywiste wymagania typowych, włoskich - i nie tylko - rodzin. A skąd pochodzi nazwa Candy? Została zainspirowana amerykańską piosenką, mówiącą o słodkim dźwięku, przywołującym wspomnienie bieli idealnie wypranej bielizny. Pralki Candy musiały być skuteczne w swojej pracy, nie mieć wygórowanych cen, a także zachować estetyczny wygląd. Co najważniejsze, musiały także nadążać za najnowocześniejszymi technologiami, przez co marka stale starała się poprawiać jakość, wydajność, technologie i design swoich sprzętów. W latach 70. firma, z wyjątkiem podniesienia estetyki swoich wyrobów przez prestiżowych projektantów, rozszerzyła także gamę swoich produktów AGD o sprzęty z segmentu chłodzenia oraz gotowania. Asortyment rozszerzał się jeszcze przez długi czas, a innowacyjność, funkcjonalność i wygląd stały się podstawą sprzętów Candy. Na rynek prowadzono także sprzęt do zabudowy kuchni TRIO - było to połączenie zmywarki, piekarnika oraz płyty kuchennej. W latach 80. marka zaprezentowała swoje pierwsze produkty z możliwością sterowania elektronicznego, z naciskiem na pralki oraz zmywarki.

Do 2002 roku Candy zdążyła eksportować swoje produkty do aż 111 krajów, a także wprowadziła zmywarkę DUO. Było to pierwsze urządzenie AGD do zabudowy, które łączyło zmywarkę i elektroniczny piekarnik wielofunkcyjny, a także EasyCase - zbiornik, który gromadzi skroploną wodę w tylnej części drzwiczek. W 2014 roku marka zaprezentowała linię Simply-Fi; seria urządzeń AGD podłączanych do sieci Wi-Fi i sterowanych za pomocą pilota. W 2017 roku na rynek został wprowadzona została także Bianca - pierwsza pralka wyposażona w intuicyjne sterowanie głosowe. Części do pralki Candy możemy mieć dziś na wyciągnięcie ręki, co - w połączeniu z odpowiednią konserwacją - znacznie przedłuży życie sprzętu. Niezależnie od tego, czego potrzebujesz dla swoich urządzeń Candy - części do pralek, mikrofalówek czy innych sprzętów - znajdziesz to w North.

Gorąca pralka podczas prania

Nie panikujmy, kiedy urządzenie przestaje działać. Dojście do źródła problemu pozwoli szybko naprawić urządzenie. Pokażemy Ci, jak łatwo możesz dokonać naprawy, bez wzywania fachowca. Informujemy o prostych trikach, dzięki którym szybko wyczyścisz swój sprzęt AGD. Jesteśmy otwarci na nowinki technologiczne i idziemy z duchem czasu.

Zobacz rozwiązanie
Gorąca pralka podczas prania
scroll top