baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Pralka Rodzaj urządzenia

Części do pralek De Dietrich

(446 produktów)

Poniżej prezentujemy oryginalne części jak i ich odpowiedniki do pralek marki De Dietrich. Zastosowanie filtrów znajdujących się po lewej stronie ułatwi nawigację po stronie internetowej. Zidentyfikuj swój model sprzętu i wpisz w pole wyszukiwania. Chcesz wymienić zepsutą część w swojej pralce i szukasz tabliczki znamionowej? Podpowiadamy, że może widnieć na ramce wewnętrznej drzwi od pralki. Dostępna lista części pomoże Ci zidentyfikować szukaną przez Ciebie część. Wspierając domowe naprawy stworzyliśmy szereg filmów na kanale YouTube, pokazujących jak w bezpieczny i prosty sposób możemy sami wymienić zepsutą część w pralce. Utrzymanie czystości sprzętów AGD w domu będzie dużo prostsze z proponowanymi przez nas środkami do pielęgnacji. Posiadamy również różnego rodzaju akcesoria.

Dostępność
Powiązane linki:
Fartuch do pralki Fagor L21B010C6
3090
Wyślemy w 24h
Zabierak bębna do pralki Fagor LJ2F001A5
6990
Wyślemy w 24h
Zabierak bębna do pralki Fagor LJ2G000A3
Zaczep zamka do pralki De Dietrich L51I001A3
5590
Wyślemy jutro!
Śruba do pralki Fagor W13G006A1
899
Wyślemy jutro!
Koło pasowe do pralki Fagor L69D002A1
Grzałka do pralki Fagor LE6E022A1
18400
Wyślemy jutro!
Grzałka z czujnikiem do pralki Fagor L42G000S0
Szyba drzwi do pralki Fagor L49D000A3
Amortyzator bębna do pralki De Dietrich 93X5373
Chwileczkę... Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wpisz oznaczenie modelu

Dlaczego pralka brudzi ubrania?

Nie wyrzucajmy sprzętu AGD od razu, jak tylko odmówi nam posłuszeństwa. Sprawdź, czy sam podejmiesz się wyzwania i naprawisz sprzęt. Samodzielna naprawa nie musi być trudna, z nami poradzisz sobie bez problemu. Podpowiadamy także, jak utrzymać sprzęt w czystości i cieszyć się jego długim użytkowaniem. Nie tylko duże AGD, ale również elektronika nie ma przed nami tajemnic, stale podnosimy nasze kwalifikacje.

Zobacz rozwiązanie
Dlaczego pralka brudzi ubrania?

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się