baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Pralka Rodzaj urządzenia

Filtry do pralek

(627 produktów)

Pralka jest urządzeniem, które praktycznie codziennie jest używane w naszym domu. Dlatego filtr do pralki pełni istotną rolę podczas cyklu prania. Zatrzymuje on kłaczki oraz pozostałości, które zostawiliśmy w kieszeniach spodni, czy koszuli zapominając o opróżnieniu. Filtr znajduje się przy pompie odpływowej na dole pralki pod klapką. Raz na pół roku trzeba do niego zajrzeć i przeczyścić. W przypadku zapchania się filtra możemy uszkodzić pompę odpływową w pralce oraz doprowadzić do awarii urządzenia.

Dostępność
Filtr pompy odpływowej do pralki Beko 2887400300
2290
Wyślemy jutro
Outlet już od 1590
Chwileczkę..
Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz producenta urządzenia
Może Cię zainteresować

Profesjonalne filtry do Twojej pralki

filtr do pralki

Choć z pozoru filtr do pralki wydaje się dość niepozorną częścią, to pełni w niej bardzo ważną rolę. Ma za zadanie zatrzymywać w swoim wnętrzu przeróżne zanieczyszczenia, które zbierają się w bębnie podczas cyklu prania – takie jak na przykład fragmenty tkanin, monety, kłaczki bądź drobne przedmioty. Na szczęście jego czyszczenie jest bardzo proste, ponieważ znajduje się w ogólnodostępnym miejscu, najczęściej na dole urządzenia za specjalną klapką.

Czasami może jednak zdarzyć się tak, że filtr do pralki ulegnie uszkodzeniu – głównie na skutek codziennej i częstej eksploatacji lub ze względu na obecność jakiegoś ciała obcego. Wówczas trzeba koniecznie wymienić go na nową część. Inaczej pompa odpływowa nie będzie mogła prawidłowo działać, a co za tym idzie – proces prania nie zostanie przeprowadzony. To również gwarancja, że nie dojdzie do poważniejszych awarii. Aby dobrać prawidłowy filtr do posiadanego w domu urządzenia, należy spisać dokładne oznaczenia modelu z tabliczki znamionowej.

Zatkana pralka – co robić?

Zepsute urządzenie nie musi oznaczać końca jego żywota. Zrozumienie pochodzenia usterki ułatwi naprawę. Pokażemy Ci, jak samodzielnie wykonywać drobne naprawy. Informujemy was także o tym, jak najlepiej dbać o urządzenia. Wychodząc naprzeciw naszym klientom nieustannie pogłębiamy naszą wiedzę odnośnie urządzeń AGD.

Zobacz rozwiązanie
Zatkana pralka – co robić?

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się