baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Pralka Rodzaj urządzenia

Pompy do pralek

(789 produktów)

Poniżej prezentujemy oryginalne pompy jak i ich odpowiedniki do pralek. Zastosowanie filtrów ułatwi Tobie znalezienie potrzebnej części. Pamiętaj, że najszybsza droga do znalezienia właściwej części to wpisanie modelu w wyszukiwarkę. Chcesz wymienić zepsutą część w swojej pralce i szukasz tabliczki znamionowej? Podpowiadamy, że może widnieć na ramce wewnętrznej drzwi od pralki. Poszukaj części w rysunku złożeniowym dostępnym na stronie. Z biegiem czasu elementy gumowe w naszych pralkach ulegają zużyciu. Jeżeli nie masz bladego pojęcia, jak samodzielnie wymienić fartuch w pralce, odsyłamy Cię do naszego kanału na YouTube, gdzie znajdziesz filmik instruktażowy. Dla każdego rodzaju sprzętu posiadamy środki pielęgnacyjne w konkurencyjnych cenach.

Dostępność
Chwileczkę..
Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz producenta urządzenia
Może Cię zainteresować

Zadbaj o jakość swojego prania!

Pompy do pralek

Pralka to urządzenie, z którego korzysta się niemal codzienne. Głównie dlatego, że działa szybko i skutecznie, ułatwia czyszczenie ubrań a także oszczędza czas. Jest więc nieodłącznym elementem każdego gospodarstwa domowego. Jednak, za spełnianie swojego zadania jak najlepiej, odpowiada szereg podzespołów, bez których prawidłowy cykl prania byłby niemożliwy.

Jednym z ważniejszych elementów jest pompa odpływowa. Jej zadaniem, jak sama nazwa wskazuje jest wypompowywanie brudnej wody pozostałej w bębnie po praniu tkanin. Jednak nie tylko - bierze udział w praktycznie wszystkich etapach cyklu prania i stanowi bardzo ważny podzespół urządzenia. 

Jeśli więc istnieje podejrzenie, że pompa do pralki uległa awarii, należy niezwłocznie wymienić ja na nowa. A po czym poznać, że jest zepsuta? Podstawowe objawy, które o tym świadczą to: woda pozostała w bębnie po praniu. Jeśli pralka nie odprowadza wody, a ubrania po wyciągnięciu są zwyczajnie mokre, warto sprawdzić stan pompy odpływowej. Czasem także o usterce pompy może świadczyć wyciek z pralki. Pamiętaj, że nie należy bagatelizować żadnego sygnału świadczącego o uszkodzeniu któregokolwiek z podzespołów!

Nasza oferta jest bogata w najróżniejsze pompy do pralek wielu producentów. Posiadamy zarówno zamienniki jak i części oryginalne. Pamiętaj, aby dobierać części po oznaczeniach z tabliczki znamionowej lub z samej części – tu ważny jest numer seryjny. Tylko w taki sposób masz pewność, że wybrana część będzie kompatybilna z urządzeniem.

Jak wypuścić wodę z pralki?

Wadliwy sprzęt nie oznacza porzucenia go na straty. Dojście do źródła problemu pozwoli szybko naprawić urządzenie. Pokażemy Ci, jak łatwo możesz dokonać naprawy, bez wzywania fachowca. Informujemy o prostych trikach, dzięki którym szybko wyczyścisz swój sprzęt AGD. Jesteśmy otwarci na nowinki technologiczne i idziemy z duchem czasu.

Zobacz rozwiązanie
Jak wypuścić wodę z pralki?

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się