baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Pralka Rodzaj urządzenia

Pompy do pralek

(789 produktów)

Poniżej prezentujemy oryginalne pompy jak i ich odpowiedniki do pralek. Zastosowanie filtrów ułatwi Tobie znalezienie potrzebnej części. Pamiętaj, że najszybsza droga do znalezienia właściwej części to wpisanie modelu w wyszukiwarkę. Chcesz wymienić zepsutą część w swojej pralce i szukasz tabliczki znamionowej? Podpowiadamy, że może widnieć na ramce wewnętrznej drzwi od pralki. Poszukaj części w rysunku złożeniowym dostępnym na stronie. Z biegiem czasu elementy gumowe w naszych pralkach ulegają zużyciu. Jeżeli nie masz bladego pojęcia, jak samodzielnie wymienić fartuch w pralce, odsyłamy Cię do naszego kanału na YouTube, gdzie znajdziesz filmik instruktażowy. Dla każdego rodzaju sprzętu posiadamy środki pielęgnacyjne w konkurencyjnych cenach.

Dostępność
Pompa odpływowa kompletna (32035483) do pralki
Pompa dozownika do pralki Samsung DC97-19821A
6490
Wyślemy jutro
outlet Outlet już od 4990
Pompa odpływowa kompletna (488000507308) do pralki
7990
Wyślemy jutro
outlet Outlet już od 3990
Pompa odpływowa kompletna (32028908) do pralki
Pompa odpływowa kompletna (00146094) do pralki
Pompa odpływowa kompletna (00146083) do pralki
chwileczkę Chwileczkę..
Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz producenta urządzenia
Może Cię zainteresować

Zadbaj o jakość swojego prania!

Pompy do pralek

Pralka to urządzenie, z którego korzysta się niemal codzienne. Głównie dlatego, że działa szybko i skutecznie, ułatwia czyszczenie ubrań a także oszczędza czas. Jest więc nieodłącznym elementem każdego gospodarstwa domowego. Jednak, za spełnianie swojego zadania jak najlepiej, odpowiada szereg podzespołów, bez których prawidłowy cykl prania byłby niemożliwy.

Jednym z ważniejszych elementów jest pompa odpływowa. Jej zadaniem, jak sama nazwa wskazuje jest wypompowywanie brudnej wody pozostałej w bębnie po praniu tkanin. Jednak nie tylko - bierze udział w praktycznie wszystkich etapach cyklu prania i stanowi bardzo ważny podzespół urządzenia. 

Jeśli więc istnieje podejrzenie, że pompa do pralki uległa awarii, należy niezwłocznie wymienić ja na nowa. A po czym poznać, że jest zepsuta? Podstawowe objawy, które o tym świadczą to: woda pozostała w bębnie po praniu. Jeśli pralka nie odprowadza wody, a ubrania po wyciągnięciu są zwyczajnie mokre, warto sprawdzić stan pompy odpływowej. Czasem także o usterce pompy może świadczyć wyciek z pralki. Pamiętaj, że nie należy bagatelizować żadnego sygnału świadczącego o uszkodzeniu któregokolwiek z podzespołów!

Nasza oferta jest bogata w najróżniejsze pompy do pralek wielu producentów. Posiadamy zarówno zamienniki jak i części oryginalne. Pamiętaj, aby dobierać części po oznaczeniach z tabliczki znamionowej lub z samej części – tu ważny jest numer seryjny. Tylko w taki sposób masz pewność, że wybrana część będzie kompatybilna z urządzeniem.

Dlaczego pralka trzeszczy?

Wadliwy sprzęt nie oznacza porzucenia go na straty. Dojście do źródła problemu pozwoli szybko naprawić urządzenie. Pokażemy Ci, jak łatwo możesz dokonać naprawy, bez wzywania fachowca. Informujemy o prostych trikach, dzięki którym szybko wyczyścisz swój sprzęt AGD. Jesteśmy otwarci na nowinki technologiczne i idziemy z duchem czasu.

Zobacz rozwiązanie
Dlaczego pralka trzeszczy?

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się