baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Pralka Rodzaj urządzenia

Części do pralek Siltal

(97 produktów)

Części oryginalne i zamienne do pralek Siltal. By szybciej poszukać właściwą część, skorzystaj z filtrów znajdujących się po lewej stronie. By mieć pewność, że części pasują do Twojego sprzętu wpisz w wyszukiwarkę model sprzętu. Obecność tabliczki znamionowej w Twojej pralce zauważyć można zazwyczaj na framudze drzwi pralki. Sprawdź nasze karty złożeniowe, aby upewnić się jakiej części poszukujesz. Specjalnie z myślą o klientach stworzyliśmy kanał na YouTube, gdzie pokazujemy jak w prosty sposób wymieniać i naprawiać części w pralce. Posiadamy także szeroki wybór akcesoriów i środków do pielęgnacji sprzętów.

Dostępność
Powiązane linki:
Fartuch do pralki Siltal 36549000
17500
Wyślemy jutro!
2190
Wyślemy pojutrze
1990
Wyślemy pojutrze
Zapadka zamka drzwi do pralki Siltal 36015900SL
Uchwyt drzwi do pralki Siltal 36001201
1790
Wyślemy pojutrze
6390
Wyślemy pojutrze
Pasek napędowy do pralki Siltal 36060900
Simmering-uszczelniacz do pralki Siltal 36047700
6990
Wyślemy pojutrze
Pasek napędowy do pralki Siltal 36984800
Chwileczkę... Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wpisz oznaczenie modelu

Dlaczego pralka brudzi ubrania?

Zepsute urządzenie nie musi oznaczać końca jego żywota. Ratunkiem może być właściwa diagnoza problemu i odpowiedni dobór nowej części zamiennej. Pokazujemy, że samodzielna naprawa może być bardzo prosta w wykonaniu. Przekazujemy także istotną wiedzę dotyczącą uzytkowania i dbania o sprzęt AGD. Żaden sprzęt AGD nie ma już przed nami tajemnic.

Zobacz rozwiązanie
Dlaczego pralka brudzi ubrania?

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się