Kategorie części
baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Pralka Rodzaj urządzenia

Simmeringi do pralek

Prezentujemy simmeringi oryginalne i zamienne do pralek. Wybierz filtr znajdujący się po lewej stronie, w ten sposób znajdziesz szybciej potrzebną część. Podając model urządzenia, przybliżysz się do szukanej części. Chcesz wymienić zepsutą część w swojej pralce i szukasz tabliczki znamionowej? Podpowiadamy, że może widnieć na ramce wewnętrznej drzwi od pralki. Sprawdź nasze karty złożeniowe, aby upewnić się jakiej części poszukujesz. Wymiana i naprawa części w pralce to nie będzie już dla Ciebie problem, gdy obejrzysz nasze filmiki instruktażowe na kanale YouTube, pokazujące krok po kroku co należy robić. Posiadamy duży wybór akcesoriów oraz środków do pielęgnacji róznego rodzaju sprzętów AGD.

strzałka rozwinięcia opisu
zamknij filtr Filtruj wyniki zamknij filtr
Średnica wewnętrzna (mm) rozwin
-
Wartość "od" nie może być większa niż wartość "do"
Średnica zewnętrzna (mm) rozwin
-
Wartość "od" nie może być większa niż wartość "do"
Wysokość wewnętrzna (mm) rozwin
Wysokość zewnętrzna (mm) rozwin
Kategoria części:
Filtruj wyniki Średnica wewnętrzna (mm)
-
Wartość "od" nie może być większa niż wartość "do"
Średnica zewnętrzna (mm)
-
Wartość "od" nie może być większa niż wartość "do"
Wysokość wewnętrzna (mm)
Wysokość zewnętrzna (mm)
Dostępność

Simmeringi do pralki można wymieniać na nowe!

Pralka to urządzenie, bez którego ciężko sobie wyobrazić domowe porządki - oszczędza nasz czas i energię, a każda jej awaria może sprawić, że korzystanie z urządzenia będzie utrudnione, a nawet uniemożliwione. Jedną z ważniejszych części urządzenia jest simmering do pralki, który pełni rolę uszczelniacza, a konkretniej - uszczelniacza pompy wodnej i łożysk bębna. Jest więc to element niezbędny do tego, aby pralka działała płynnie i na pełnych obrotach. Jeśli wadliwy, zepsuty lub zużyty simmering do pralki nie zostanie odpowiednio wcześnie wymieniony, prawdopodobnie szybko pociągnie za sobą lawinę innych awarii. Aby tego uniknąć, regularnie sprawdzaj stan swojego urządzenia i poszczególnych jego części, zwłaszcza tak ważnych, jak simmering. Zarówno tę część, jak i inne - oryginalne oraz ich zamienniki - znajdziesz w North. Pomoże Ci w tym tabliczka znamionowa, którą posiadają wszystkie sprzęty w Twoim domu.

gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(11)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(3)
Średnica wewnętrzna: 25 mm
Średnica zewnętrzna: 47,8 mm
5590
Wyślemy jutro
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(3)
Średnica zewnętrzna: 50,7 mm
5190
Wyślemy dziś
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(1)
Średnica wewnętrzna: 35 mm
Średnica zewnętrzna: 72 mm
6190
Wyślemy dziś
chwileczkę Chwileczkę..
Określ swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz producenta urządzenia

Simmering do pralki - jaką pełni rolę?

simmering do pralkiSimmering do pralki to niezbędna część Twojego urządzenia, która pełni rolę uszczelniacza, zazwyczaj pompy wodnej i łożysk bębna. Bez tego elementu pralka nie byłaby w stanie działać poprawnie. Wadliwy simmering do pralki może być powodem poważnych szkód i awarii - które w skutku prawdopodobnie całkowicie uniemożliwią Ci korzystanie z urządzenia - jeśli nie zostanie on wymieniony odpowiednio wcześnie, kiedy tylko zdiagnozujesz problem. Ważne jest więc regularne sprawdzanie stanu swojej pralki, aby jedna usterka nie zadziałała jak efekt domino. Pamiętaj także, aby zawsze wybierać simmeringi kompatybilne z Twoim urządzeniem - to, jakie wybierzesz, ma ogromne znaczenie jeśli chodzi o funkcjonowanie pralki. Szukając odpowiedniego elementu, zwracaj szczególną uwagę na odpowiedni rozmiar oraz typ - to, czego potrzebujesz, podpowie Ci tabliczka znamionowa, którą znajdziesz na wszystkich sprzętach w Twoim domu. Dbanie o Twoje urządzenia nie polega jednak tylko na wymianie wadliwych części, ale także na utrzymywaniu ich czystości. Przy okazji regularnego czyszczenia swoich sprzętów, możesz także sprawdzać ich stan - 2 w 1.

Czym czyścić pralkę?

Choć mogłoby się wydawać, że pralka myje się sama, to nic bardziej mylnego. Jeśli nie czyścisz jej regularnie, może to spowodować nagromadzenie się brudu, osadów po proszkach i płynach do prania, a także bakterii, kamienia, czy nawet pleśni. Przez to, z czasem możesz zauważyć, że Twoje ubrania nie pachną zbyt przyjemnie, nawet jeśli co dopiero zostały wyjęte z bębna. Jeśli nagromadzi się zbyt dużo brudu i nie zostanie on odpowiednio wyczyszczony, może to doprowadzić do uszkodzenia pralki. Jak często należy ją czyścić? Najpierw zajrzyj do instrukcji obsługi, aby sprawdzić, czy jest wyposażona w przeznaczone do tego cykle. Powinna być także podana informacja jak często należy je uruchamiać. Jeśli nie znajdziesz takiego punktu, dobrym wyjściem będzie czyszczenie pralki raz w miesiącu, w zależności od tego, jak często jej używasz. Pomiędzy praniami należy również czyścić fartuch i pozostawiać otwarte drzwiczki oraz szufladę, aby zapobiec pleśnieniu.

Jakich środków najlepiej używać do czyszczenia pralki? Najskuteczniejszym sposobem są specjalne środki czyszczące - zostały one opracowane w taki sposób, aby usuwać wszelkie osady i zabrudzenia z Twojego urządzenia. Kolejną opcją jest wybielacz - warto jednak, abyś z takim rozwiązaniem szczególnie uważał, ponieważ źle wydozowany może uszkodzić urządzenie i unieważnić gwarancję pralki. Biały ocet winny to bardziej ekologiczne rozwiązane, jednak z czasem będzie niekorzystnie wpływał na gumowe elementy, więc nie używaj go zbyt często. Pamiętaj jednak, aby nigdy nie mieszać wybielacza z octem; taka mieszanka tworzy zabójczy gaz chlorowy! Przy okazji dogłębnego czyszczenia, możesz poświęcić więcej czasu, aby sprawdzić stan poszczególnych części - upewnij się, że Twój simmering do pralki nie odmawia posłuszeństwa.

Gorąca pralka podczas prania

Kiedy przestaje nam działać jakiś sprzęt AGD nie porzucajmy go od razu na straty. Sprawdź, czy sam podejmiesz się wyzwania i naprawisz sprzęt. Samodzielna naprawa nie musi być trudna, z nami poradzisz sobie bez problemu. Podpowiadamy także, jak utrzymać sprzęt w czystości i cieszyć się jego długim użytkowaniem. Duże AGD, jak i małe nie ma przed nami tajemnic, stale doszkalamy się, aby służyć fachową wiedzą dla klientów.

Zobacz rozwiązanie
Gorąca pralka podczas prania
cookie icon

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

OK
scroll top