baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Pralka Rodzaj urządzenia

Części do pralek Smeg

(2 084 produktów)

Tutaj znajdziesz oryginalne części i ich odpowiedniki do pralek marki Smeg. Skorzystaj z filtrów, które znajdują się po lewej stronie by szybciej odnależć odpowiednią część. Wpisz model swojego sprzętu w wyszukiwarkę, by mieć pewność doboru części. Potrzebujesz spisać model pralki z tabliczki znamionowej? Znajdziesz ją prawdopodnie po stronie wewnętrznej klapki filtra pralki. Sprawdź nasze karty złożeniowe, aby upewnić się jakiej części poszukujesz. Z biegiem czasu elementy gumowe w naszych pralkach ulegają zużyciu. Jeżeli nie masz bladego pojęcia, jak samodzielnie wymienić fartuch w pralce, odsyłamy Cię do naszego kanału na YouTube, gdzie znajdziesz filmik instruktażowy. W naszej ofercie znajdują się również akcesoria i środki do pielegnacji sprzętów.

Dostępność
Powiązane linki:
Zawias pod zabudowę do pralki Smeg 681331093
699
Wyślemy we wtorek
Fartuch do pralki Smeg 754131303
20100
Wyślemy we wtorek
Silnik pompy odpływowej do pralki Smeg 792970308
1290
Wyślemy we wtorek
Simmering-uszczelniacz do pralki Smeg 750210183
Uchwyt drzwi do pralki Smeg 764931380
4190
Wyślemy we wtorek
13800
Wyślemy we wtorek
Elektrozawór potrójny do pralki Smeg 693050109
Chwileczkę... Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wpisz oznaczenie modelu
Może Cię zainteresować

Dlaczego pralka brudzi ubrania?

Zepsute urządzenie nie musi oznaczać końca jego żywota. Warunkiem naprawy jest odpowiednie rozpoznanie problemu w urządzeniu. Udowadniamy, że drobne naprawy możesz wykonać samodzielnie. Pilnujemy również, abyście jak najlepiej dbali o własne urządzenia. Nieustannie szkolimy się w kwestii naprawy sprzętów AGD, aby pomagać naszym klientom.

Zobacz rozwiązanie
Dlaczego pralka brudzi ubrania?

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się