baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Pralka Rodzaj urządzenia

Części do pralek Premiere

(119 produktów)

Oryginalne i zamienne części do pralek Premiere. Wykorzystaj filtry znajdujące się po lewej stronie by szybciej znaleźć daną część. Możesz również wpisać w wyszukiwarkę model sprzętu, do którego poszukujesz części. Chcesz wymienić zepsutą część w swojej pralce i szukasz tabliczki znamionowej? Podpowiadamy, że może widnieć na ramce wewnętrznej drzwi od pralki. Dostępna lista części pomoże Ci zidentyfikować szukaną przez Ciebie część. Nie wiesz jak zdemontować połamany uchwyt drzwi pralki? Nasz filmik pokazowy na kanale YouTube Ci w tym pomoże. Posiadamy duży wybór akcesoriów oraz środków do pielęgnacji róznego rodzaju sprzętów AGD.

Dostępność
Powiązane linki:
Śruba do pralki Amica 8026117
599
Wyślemy dziś
Uchwyt drzwi do pralki Amica 8017485
Przycisk START do pralki Amica 8022984
Zamek kompletny drzwi do pralki Amica 8018371
Śruba do pralki Amica 8022016
599
Wyślemy dziś
Uchwyt drzwi do pralki Amica 8030961
Pasek napędowy do pralki Amica 8010387
Amortyzator lewy do pralki Amica 8029504
Fartuch do pralki Amica 8020721
6190
Wyślemy dziś
Chwileczkę... Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wpisz oznaczenie modelu
Może Cię zainteresować

Dlaczego pralka brudzi ubrania?

Popsute urządzenie wcale nie oznacza, że musimy go wyrzucić. Wystarczy właściwa diagnoza usterki i dobór części zamiennych. Pomagamy w uporaniu się z problemem awarii. Podpowiadamy także, jak dbać o sprzęty AGD, tak aby cieszyć się ich jak najdłuższym użytkowaniem. Ciągle doszkalamy się, aby przekazywać tylko fachową wiedzę naszym klientom.

Zobacz rozwiązanie
Dlaczego pralka brudzi ubrania?

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się