baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Pralka Rodzaj urządzenia

Części do pralek Edesa

(414 produktów)

Prezentujemy części oryginalne i zamienne do pralek Edesa. Możesz wspomóc się filtrami znajdującymi się po lewej stronie by szybciej znaleźć właściwą część. Możesz także wpisać w wyszukiwarkę model sprzętu do którego szukasz części spisując go z tabliczki znamionowej. Potrzebujesz spisać model pralki z tabliczki znamionowej? Znajdziesz ją prawdopodnie po stronie wewnętrznej klapki filtra pralki. Przy wyborze części ułatwi Ci plik zawierający pełną listę części dla danego modelu. Z biegiem czasu elementy gumowe w naszych pralkach ulegają zużyciu. Jeżeli nie masz bladego pojęcia, jak samodzielnie wymienić fartuch w pralce, odsyłamy Cię do naszego kanału na YouTube, gdzie znajdziesz filmik instruktażowy. Chcesz usunąć tłuste plamy po pieczeniu swojej ulubionej potrawy zajrzyj do naszej oferty preparatów pielęgnacyjnych do sprzętów AGD.

Dostępność
Powiązane linki:
Fartuch do pralki Fagor L21B010C6
3090
Wyślemy dziś
1290
Wyślemy dziś
Klamra do pralki Fagor L99B000C3
2090
Wyślemy dziś
Zabierak bębna do pralki Fagor LJ2F001A5
10900
Wyślemy jutro
Zawias drzwi do pralki Edesa L79C000A6
Cokół do pralki Fagor L17H000A4
6390
Wyślemy jutro
22500
Wyślemy jutro
Mocowanie blatu do pralki Fagor L02A005A7
Koło pasowe do pralki Fagor L69D002A1
Fartuch do pralki Fagor L21B010I0
7190
Wyślemy jutro
Zawias drzwi do pralki Fagor L79E001A5
Chwileczkę..
Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wpisz oznaczenie modelu

Zatkana pralka – co robić?

Nie wyrzucajmy sprzętu AGD od razu, jak tylko odmówi nam posłuszeństwa. Zrozumienie zasady działania sprzętu to podstawa do wykonania wielu napraw. Pomagamy w uporaniu się z drobnymi awariami. Przekazujemy Wam również przydatną wiedzę na temat dbania o sprzęt AGD. Stale pogłębiamy naszą wiedzę, aby móc pomagać wam jeszcze więcej.

Zobacz rozwiązanie
Zatkana pralka – co robić?

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się