baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Pralka Rodzaj urządzenia

Części do pralek UPO

(67 produktów)

Tutaj znajdziesz oryginalne i zamienne części do pralek marki UPO. Wesprzyj się filtrami znajdującymi się po lewej stronie, by szybciej znaleźć właściwą część. Jeżeli w pole wyszukiwarki wpiszesz model sprzętu to intuicyjnie wyświetlą się części do Twojego modelu. Potrzebujesz spisać model pralki z tabliczki znamionowej? Znajdziesz ją prawdopodnie po stronie wewnętrznej klapki filtra pralki. Zawsze możesz skorzystać z listy części dostępnej na stronie internetowej, dowiesz się o innych artykułach wchodzących w skład modelu Twojego. Nie wiesz jak zdemontować połamany uchwyt drzwi pralki? Nasz filmik pokazowy na kanale YouTube Ci w tym pomoże. Chcesz zaplanować naprawę popsutego sprzętu w domu, a nie wiesz ile Ci to zajmie? Specjalnie dla Ciebie podaliśmy przybliżony czas wymiany określonej części.

Dostępność
Powiązane linki:
Zapadka zamka drzwi do pralki Gorenje 374603
Zamek kompletny drzwi do pralki UPO 481993
Kołek zamka drzwi do pralki Gorenje 374606
Wąż odpływowy do pralki Gorenje 280311
Uchwyt drzwi do pralki Gorenje 391694
Panel przedni (maskownica) do pralki UPO 299338
Panel przedni (maskownica) do pralki UPO 414288
Pasek napędowy do pralki Gorenje 270313
Zabierak bębna do pralki Gorenje 183273
Fartuch do pralki UPO 357216
8390
Wyślemy jutro!
Uchwyt drzwi do pralki Gorenje 288716
Pasek napędowy do pralki UPO 359764
Chwileczkę... Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wpisz oznaczenie modelu

Dlaczego pralka brudzi ubrania?

Nie panikujmy, kiedy urządzenie przestaje działać. Warunkiem naprawy jest odpowiednie rozpoznanie problemu w urządzeniu. Udowadniamy, że drobne naprawy możesz wykonać samodzielnie. Pilnujemy również, abyście jak najlepiej dbali o własne urządzenia. Nieustannie szkolimy się w kwestii naprawy sprzętów AGD, aby pomagać naszym klientom.

Zobacz rozwiązanie
Dlaczego pralka brudzi ubrania?

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się